Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak obliczyć zdolność kredytową ?

Zgłoś nadużycie #11 6 września 2016, 11:42

fotnim Świeżo upieczona
Chcielibyście idealnie obliczyć swoją zdolność kredytową? Jeśli tak to koniecznie zaglądnijcie na ofertę, Kalkulator kredytu gotówkowego właśnie tutaj idealnie możecie obliczyć jaki kredyt będzie dla was najlepszy, świetny kalkualtor który da wam niezłe rozeznanie na rynku kredytów !

Zgłoś nadużycie #12 7 września 2016, 11:10

tina32 Gotowa na wszystko
Najlepiej skorzystać z porównywarki.

Zgłoś nadużycie #13 7 września 2016, 17:30

serenaw Zaprawiona w bojach
Niby tak, ale wiecie to są takie ogólne wskaźniki, nic wam nie da większej pewności niż wizyta w konretnym banku i sprawdzenie na ile faktycznie macie zdolność kredytową. Można zacząć od Idea Bank - https://www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm , tym bardziej, że jeśli czegoś wam brakuje, to na pewno wam powiedzą czego i będziecie mogli się lepiej przygotować, zamiast trwać w niepewności :)

Zgłoś nadużycie #14 9 września 2016, 9:06

tina32 Gotowa na wszystko
No można też pójść do doradcy ;)

Zgłoś nadużycie #15 16 maja 2020, 17:05

kampeno Zaprawiona w bojach
Przy okazji tego tematu to mi też potrzebny jest doświadczony doradca finansowy Legionowo albo gdzieś tu z okolic, bo jak sprawdzałem te wszystkie oferty to nie wiadomo na co się zdecydować. Każdy bank twierdzi, że ma najlepszą ofertę, ale jak to wygląda w rzeczywistości? Nie mam pojęcia...