Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

inwestycja w złoto

Zgłoś nadużycie #31 21 kwietnia 2020, 14:02

Jaroslawa Świeżo upieczona
Obecnie kiepski moment, złoto bije rekordy...

Zgłoś nadużycie #32 22 kwietnia 2020, 11:23

eleona Gotowa na wszystko
Ja postanowiłem inwestować w bitcoin i nie żałuje, ostatnio kupiłem kryptowaluty w kantorze https://coincher.com/ są u nich szybkie transakcje.

Zgłoś nadużycie #33 2 czerwca 2020, 1:33

wonka Zadomowiona
Myślę, że inwestycje długoterminowe to najlepsze rozwiązanie, ponieważ z dużym prawdopodobieństwem ma się być może mniejszy, ale za to pewniejszy zysk i się nie straci kapitału. Na złocie w dłuższym terminie raczej nie da się stracić.

Zgłoś nadużycie #34 5 lipca 2020, 20:13

mirkao Zadomowiona
Złoto to dobra inwestycja, sama inwestuję w złoto w systemie XTB i jest ok. Po pewnym czasie zaczelam zarabiac normalne pieniądze wiec źle nie jest

Zgłoś nadużycie #35 6 lipca 2020, 9:20

kordi Zadomowiona
Złoto wydaje się być pewną inwestycją, ale to tak do końca nie jest. Najwyższa cena złota jest raczej w momencie poważnych kryzysów ogólnoświatowych i konfliktów, na przykład w czasie wojny. Tego raczej nikt z nas by nie chciał.

Zgłoś nadużycie #36 3 sierpnia 2020, 11:53

mirkao Zadomowiona
złto to super inwestycja, przyszłosciowa. Ważne jest solidne podejście do tematu i nie panikowanie. Ale jeśli chodzi o zarabianie na bieżąco, to uważam, że zdecydowanie lepiej iść w kierunku płynnych tematów. Macie
system XTBa w nim demo na start, na pewno sie wszystko uda.