Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Inwestowanie

Zgłoś nadużycie #71 21 grudnia 2017, 16:19

tomek391 Świeżo upieczona
Rejestracja: Gru, 2017 Posty: 5 Podziękowania: 0
Warto tak inwestować swoje pieniądze, by ich nie stracić. Możliwości pomnażania kapitału jest bardzo wiele, nie ma co do tego jakichkolwiek wątpliwości.
Czas i ja mamy własne role do odegrania.

Zgłoś nadużycie #72 10 stycznia 2018, 13:06

kelosol Zadomowiona
Rejestracja: Lut, 2017 Posty: 59 Podziękowania: 0
Ja w tym roku inwestuję w odpowiedni kawałek ziemi, żeby móc uprawiać zboże https://www.syngenta.pl/uprawy/zboza/hybrydowy-jeczmien-ozimy to dobrze opłacalny biznes i inaczej sobie nie wyobrażam zarabiać, widziałam jak mój brat sobie żyje z rolnictwa jak pączek w maśle to mi tez się zachciało :)

Zgłoś nadużycie #73 19 stycznia 2018, 10:25

mika.75 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Paź, 2015 Posty: 386 Podziękowania: 1
A co sądzicie o tym, aby założyć swój rachunek w domu maklerskim? Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie i są bardzo zadowoleni z efektów. Można inwestować w akcje, indeksy, Forex, a nawet rynek surowców i towarów: https://www.tms.pl/oferta/surowce-i-towary. Decyzje należą do Was.

Zgłoś nadużycie #74 19 stycznia 2018, 15:04

Mellow Świeżo upieczona
Rejestracja: Sty, 2018 Posty: 5 Podziękowania: 0
Z inwestycji aktualnie polecam Bitcoiny. Mogą przynieść ogromny dochód, jednak wiąże się to z sporym ryzykiem.

Zgłoś nadużycie #75 23 stycznia 2018, 9:45

Ingrid Gotowa na wszystko
Rejestracja: Paź, 2014 Posty: 215 Podziękowania: 4
Inwestować można na rózne sposoby niemniej nie polecam inwestowania tylko w jedną rzecz. Można przez to bardzo wiele stracić. Najlepiej jest inwestować w kilka rzeczy naraz:
odkładać na lokacie:
http://www.tanie-konto.pl/ranking-lokat/

Kupić mieszkanie na wynajem
część pieniędzy zainwestować w złoto - jest to inwestycja długoterminowa ale złoto nie bedzie na przestrzeni wieków traciło.

Zgłoś nadużycie #76 18 marca 2018, 16:04

Dzennika5 Początkująca
Rejestracja: Cze, 2017 Posty: 18 Podziękowania: 0
Mam już parę pomysłów na to jak zainwestować swoje pieniędze. Mysle nad tym żeby rozłozyć sobie np. na 3 różne rzeczy takie mniejsze kwoty i zobaczyć co najlepiej sie spiszę, z czym będzie mi najłatwiej zarobić :) Na pewno postawie na inwestycje w opcje binarne. Samo już założenie konta na stronie https://bitbay.net/pl/konto-osobiste nic nie kosztuje, a tam można wymieniać i zarabiać na walutach cyfrowych.

Zgłoś nadużycie #77 3 kwietnia 2018, 14:46

mocca Zadomowiona
Rejestracja: Sie, 2016 Posty: 84 Podziękowania: 0
W krypowaluty też możesz inwestować. Na pewno znasz Bitcoin, Ethereum czy Zcash i co ciekawe - wiele osób samodzielnie "kopie" je i wydobywa w sieci. Trochę to skomplikowany proces ale ma duży potencjał i w przypadku wydobycia, niezbędne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu, o dużej mocy obliczeniowej. Oferuje go m.in. http://cyfrowakopalnia.pl/ . Ktoś ma doświadczenie w inwestowaniu w wirtualną walutę?

Zgłoś nadużycie #78 9 kwietnia 2018, 21:40

Renata88 Świeżo upieczona
Rejestracja: Paź, 2017 Posty: 7 Podziękowania: 0
Cześć,
piszecie tu o lokatach i innych tego typu rzeczach, a czy któraś lub któres z Was przerabiało może opcje inwestowania większych pieniędzy? Siedzę od jakiegoś czasu z małym i mam trochę więcej czasu, więc przegladam namiętnie internet i zaciekawiły mnie oferty taich większych graczy dla większych klientów jak np. https://www.eliteprivatebanking.pl/#/pomnazanie-majatku/oferta-inwestycyjna - to niby jest DB bank, ale taki lepszy, bo dla określonego klienta. Ciekawa jestm, czy ktoś może miał do czynienia z taką ofertą i może się podzielić info co i jak (z ciekawości nawet zwykłej!).

Zgłoś nadużycie #79 18 kwietnia 2018, 20:38

lusesitka774 Zadomowiona
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 55 Podziękowania: 0
Zgadzam się z tym, o czym napisano wcześniej. Swoje oszczędności powinno się inwestować w taki sposób, aby zgromadzonego kapitału nie stracić. Świetnym sposobem jest inwestowanie w fundusze inwestycyjne, co jest możliwe poprzez platformę stworzoną przez http://www.viennalife.pl/strefa-inwestowania/platforma-funduszy/

Zgłoś nadużycie #80 24 kwietnia 2018, 21:22

Jagodzianka20 Początkująca
Rejestracja: Sty, 2018 Posty: 36 Podziękowania: 0
Mówiąc o inwestycjach, warto wspomnieć również o przestrzeni wokół nas. Mam na myśli to, że możemy bardzo wiele zrobić, by żyło nam się lepiej. Na przykład ograniczyć zjawisko smogu czy nagłych zmian atmosferycznych , budując takie https://dariuszstasik.com/o-autorze/ nowoczesne fabryki i miejsca pracy, a nawet, jaki pisze autor wspomnianego bloga, takie miasta. Wystarczy postawić na nowatorskie rozwiązania z dziedziny IT, usług, komunikacji czy technologii.

Zgłoś nadużycie #81 24 kwietnia 2018, 22:43

Witkarrek Początkująca
Rejestracja: Gru, 2017 Posty: 17 Podziękowania: 0
Kryptowaluty i takie dziwne inwestycje mnie w sumie nie interesują. Wiem, że ludzie tak zarabiają ale dla mnie to jakaś czarna magia ;D Obecnie bardzo interesuje się nieruchomosciami, to na pewno jest dobry kierunek inwestycyjny, szczególnie jeżeli chodzi o nieruchomości mieszkaniowe. Przy tych już wiem, że warto mieć pomoc takich firm jak Status z Warszawy http://status.pl Pomoc zarządcy może okazać się niezbędna, szczególnie w większych inwestycjach