Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Imiona dla dzieci na 2014 rok

Zgłoś nadużycie #391 20 listopada 2013, 20:18

m.lena Fajna mama

Lola90 napisał(a)

Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o imionach
Antek, Dominik, Filip, Marcel które uważacie na za najlepsze ?? tylko ja tak patrze też w przyszłość zeby nie skrzywdzic dziecka..;P
Dla dziewczyny mamy Laura :)
A że dzidzior odwrocony tyłem to jeszcze nie wiemy ;/;(

ja mam Antoniego :) Tosia, Totusia, Antonisia :)

Zgłoś nadużycie #392 20 listopada 2013, 22:11

herzrz Świeżo upieczona
Piękne imiona dziewczyny wybrałyście dla swoich pociech :)
Ja dla chłopczyka zastanawiam się między Filipem, Maksem i Igorem, a dla dziewczynki między Anastazją, a Polą :)
http://budowadomu24h.pl/domy-drewniane-letniskowe

Zgłoś nadużycie #393 21 listopada 2013, 1:31

Konto usunięte

herzrz napisał(a)

Ja dla chłopczyka zastanawiam się między Filipem, Maksem i Igorem, a dla dziewczynki między Anastazją, a Polą :)

Anastazja mi się podoba ale jak skraca się do Ana a nie Nastka. Pola za to nie w moim typie. Aha i Anastazja - trzeba się liczyć że niektórzy skojarzą to z Greyem -ta słynną trylogia. Mój szwagier na córeczkę Anastazję mała na 2 lata i też było pytanie - wzięliście pomysł z 50 twarzy Greya? Ja aż byłam w szoku bo nigdy nie wpadło mi do głowy że można to połączyć.

U nas będzie Amanda albo Hektor :-)

Zgłoś nadużycie #394 21 listopada 2013, 1:33

Konto usunięte

herzrz napisał(a)

a dla chłopca z tych trzech to Maksym mi przypadł do gustu :-)

Zgłoś nadużycie #395 21 listopada 2013, 8:54

m.lena Fajna mama

Magdalena_1993 napisał(a)

Anastazja mi się podoba ale jak skraca się do Ana a nie Nastka. Pola za to nie w moim typie. Aha i Anastazja - trzeba się liczyć że niektórzy skojarzą to z Greyem -ta słynną trylogia. Mój szwagier na córeczkę Anastazję mała na 2 lata i też było pytanie - wzięliście pomysł z 50 twarzy Greya? Ja aż byłam w szoku bo nigdy nie wpadło mi do głowy że można to połączyć.
U nas będzie Amanda albo Hektor :-)

muszę ci powiedzieć że o ile Amanda to jeszcze żadkie ale normalne imię to chłopiec Hektor to nie będzie miał łatwego życia przynjamniej na etapie przedszkole do gimnazjum....

Zgłoś nadużycie #396 21 listopada 2013, 9:48

domela Supermama
A mi sie podoba Pola ale taki mowia NA siostre meza Bo jest Paulina i maz sie nie zgadza NA mala Pole :( a dla chlopca to Igor albo Filip :-) Anastazja ladnie tylko do naszego nazwiska nijak nie pasuje ;(

Zgłoś nadużycie #397 21 listopada 2013, 9:59

AnALi Supermama
a ja nie wyobrazam sobie skracac Anastazji do Any.jakbym chciala Ane dala bym Ana czy Anna Albo Anja.mam NASTKE ,NASTUSIE i jest przekochana.
Magdalena nie czytalam tej ksiazki.u nas ludziom sie kojarzy to imie z ksiezniczka ,krolowa,czesciej takie skojarzenia padaja.

Zgłoś nadużycie #398 21 listopada 2013, 9:59

AnALi Supermama
a ja nie wyobrazam sobie skracac Anastazji do Any.jakbym chciala Ane dala bym Ana czy Anna Albo Anja.mam NASTKE ,NASTUSIE i jest przekochana.
Magdalena nie czytalam tej ksiazki.u nas ludziom sie kojarzy to imie z ksiezniczka ,krolowa,czesciej takie skojarzenia padaja.

Zgłoś nadużycie #399 21 listopada 2013, 11:17

Konto usunięte

m.lena napisał(a)

muszę ci powiedzieć że o ile Amanda to jeszcze żadkie ale normalne imię to chłopiec Hektor to nie będzie miał łatwego życia przynjamniej na etapie przedszkole do gimnazjum....

pewności nie masz. Ja znam Kamila co nie ma łatwego życia i znam Denisa co miał normalnie. Wszystko zależy w dużej mierze od dziecka.

Zgłoś nadużycie #400 21 listopada 2013, 11:21

Konto usunięte

AnALi napisał(a)

ja przyznam że książkę przeczytałam ale nie kojarzyłam imienia Anastazja z nią. Częściej właśnie z tą rodziną zabita księcia Mikołajewa, co niby ta Anastazja przeżyła no i oczywiście z bajką Anastazja :-) ale szwagier mówi że większość osób pyta się czy pomysł wzięli z tej książki. Odpowiada że z imiennika :-)

Zgłoś nadużycie #401 21 listopada 2013, 14:55

waltom Świeżo upieczona
My już mamy wybrane dla dziewczyny Kornelia a dla chłopczyka Ksawery.

Zgłoś nadużycie #402 21 listopada 2013, 15:03

Konto usunięte

waltom napisał(a)

My już mamy wybrane dla dziewczyny Kornelia a dla chłopczyka Ksawery.

śliczne. Mnie się naprawdę podobają. Na dodatek imię dla chłopca mi się dobrze kojarzy. Znam ślicznego chłopczyka o tym imieniu, ale on ma imię przez X a nie KS ale brzmi tak samo :-)

Zgłoś nadużycie #403 21 listopada 2013, 15:11

Syska Supermama
Hej. Dawno mnie nie było , wchodzę i co widzę? Magdalena gratulacje!!! Cieszę się bardzo. Fajne imiona wybbralas :) My czekamy na Leona lub Malwine. Mam nadzieje ze w przyszła środę się dowiem ;)

"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem , ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"

Zgłoś nadużycie #404 21 listopada 2013, 15:45

szczesliwa83 Fajna mama
Ja się dowiem możliwe, że 9 grudnia czy w czerwcu pojawi się Tymon czy może dziewczynka o nieznanym jeszcze imieniu :-)

Zgłoś nadużycie #405 21 listopada 2013, 17:30

AnALi Supermama
Syska wybralas piekne imiona....jak dla mnie
Szczesliwa i ten Tymon tez super , bo pisalas kiedys o Jedrku,oj to nie dla mnie ten typ.

Zgłoś nadużycie #406 21 listopada 2013, 18:14

domela Supermama
Ja tez pamietam jak gdzies czytalam ze Szczesliwa chciala dac chlopcu imie Jedrus PO tacie Andrzeju :-)

Zgłoś nadużycie #407 22 listopada 2013, 2:49

Konto usunięte

Syska napisał(a)

Hej. Dawno mnie nie było , wchodzę i co widzę? Magdalena gratulacje!!! Cieszę się bardzo. Fajne imiona wybbralas :) My czekamy na Leona lub Malwine. Mam nadzieje ze w przyszła środę się dowiem ;)

Nie podziękuje, bo nie chcę zapeszać, dopiero jak serduszko zabije to sobie o tych podziękowaniach za gratulacje przypomnę.
Ja też teraz rzadziej tutaj będę bywać, bo praca... ZUS mnie napiętnuje wręcz :(
Co do imion Maliwnka... eee, jakoś mi nie podeszła, ale to ze względu że znałam kogoś o tym imieniu. Ale Leon super.

Zgłoś nadużycie #408 22 listopada 2013, 9:01

m.lena Fajna mama

Magdalena_1993 napisał(a)

pewności nie masz. Ja znam Kamila co nie ma łatwego życia i znam Denisa co miał normalnie. Wszystko zależy w dużej mierze od dziecka.

no to wiem jak ja bym zareagowała gdyby ktoś mi się tak przedstawił, tzn najpierw bym pomyślała że robi sobie ze mnie jaja a potem bym się pośmiała... nie mam nic do dziwnych imion chociaż uważam że krzywdziłabym nimi własne dzieci o ile nie miałby taty obcokrajowca.... mimo wszystko na placach zabaw królują normalne imiona...Anie, Zuzie, Adasie, Krzysie, Małgosie, Franki i jedna dziewczynka jest o obcobrzmiącym imieniu ale jej mamą jest murzynka :)

Zgłoś nadużycie #409 22 listopada 2013, 9:03

m.lena Fajna mama

Syska napisał(a)

bardzo fajne imionka :) Leoś to i ja planowałam a Malwisia też super :) mają odpowiedniki i zdrobnienia dla różnego wieku :)

Zgłoś nadużycie #410 22 listopada 2013, 9:24

anecz_kaa Gotowa na wszystko
sa imiona ktore kojarza mi sie... z .... burdelem ;p no i niestety do nich nalezy Amanda ;p nic na to nie poradze tak samo Denis...nie powiem jak ;p i fajnie dać dzieck imie oryginalne,ale bez przesady, trzeba pamietac ze dziecko w szkole nie bedzie samo... i mozna naprawde skrzywdzic dziecko. Poza tym wyobraz sobie, ze masz na imie Kunegunda, Herkules Samanta ?? ja bym nie chciała