Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Imiona dla dzieci na 2014 rok

Zgłoś nadużycie #491 3 grudnia 2013, 12:30

AgnieChaa19 Fajna mama

anulkaa napisał(a)

Witam, ja dopiero będę starać się o dziecko a już szukam imion dla dziewczynki, co sądzicie o takich:
Marcelina, Milena, Kamila lub też Paulina Oliwia Nadia choć te 3 pierwsze bardziej mi przemawiają a na drugie chcę Emilia po babci :) Pozdrawiam

Emilia to moje ulubione imie, wiec jak najbardziej, moim zdaniem ładne też są Oliwia,Nadia,Paulina ,ale Oliwia i Nadia to teraz każdy daje,bynajmniej z mojego kręgu.

Zgłoś nadużycie #492 3 grudnia 2013, 18:02

pralinka Fajna mama
Mi zdecydowanie najbardziej Emilka I Kamilka :) z tym ze Emilek jest pelnow mojej okolicy a Kamilek malo :) i co dziwne, Kamilka bardzo mi sie podoa a Kamil w ogole :D

Zgłoś nadużycie #493 5 grudnia 2013, 21:47

Emmm Zaprawiona w bojach

hakuna.matata napisał(a)

Ja się będę starała o Adriannę ;)

Podoba mi się ;)

Zgłoś nadużycie #494 7 grudnia 2013, 12:31

pralinka Fajna mama

Emmm napisał(a)

Podoba mi się ;)

mi tez ;) a jeszcze bardziej Ada tak poprost ;)

Zgłoś nadużycie #495 8 grudnia 2013, 21:33

Lilith Gotowa na wszystko
Witam :)

My bardzo długo szukaliśmy imienia dla naszego synka. Mam wrażenie, że łatwiej wybrać imię dla dziewczynki ;) Ile razy przeglądaliśmy kalendarz, nikt nie zliczy ;)
W końcu mnie "oświeciło", i zaproponowałam mężowi imię Maciej. Kojarzy mi się z królem Maciusiem I tak już zostanie.

Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #496 9 grudnia 2013, 8:58

asiulek99 Świeżo upieczona
jestem tu nowa, jestem w 26 tygodniu ciąży, będzie chłopczyk, ale największym zmartwieniem jest wybór imienia. Mąż ma tylko jeden typ-Aleksander, ale nikomu się w rodzinie ani znajomym nie podoba, ja natomiast mam kilka typów Adrian, Filip, Igor, Jan, Wiktor. Pomóżcie mi, doradźcie coś, chciałam dać dziecku na imię tak normalnie, nie podążać za teraźniejszą modą za Antkami i itp.

Zgłoś nadużycie #497 9 grudnia 2013, 12:03

marcias Zadomowiona
Witam też jestem nowa
Imię Aleksander jest bardzo ładne zdrobniale Oluś. Ja bym dała dziecku na imię Igor albo Filip, ja nie mogę dać bo w rodzinie siostry już maja synów o tym imieniu. My z mężem jeszcze nie wiemy co będzie ale też już mamy wybrane imiona Gabrysia albo Staś..
pozdrawiam wszystkie mamy które czekają z nie cierpiliwością na swoje maleństwa.

Zgłoś nadużycie #498 9 grudnia 2013, 16:06

Lilith Gotowa na wszystko
Moja trzyletnia chrześnica ma na imię Oliwia, a jej starszy brat to Wiktor. Asiulek, stawiałabym na Wiktora :)

Marcias wybrałaś śliczne imiona. Moja siostra ma na imię Gabrysia, a mój teść Stachu :)

Zgłoś nadużycie #499 9 grudnia 2013, 16:39

fiona Gotowa na wszystko
Witam :-)
Nasza corcia bedzie miala na imie Helenka,gdyby byl synek to bylby chyba Filip.Dla dziewczynki latwiej wybrac imie.

Zgłoś nadużycie #500 10 grudnia 2013, 1:50

viridis Gotowa na wszystko
Witam jestem nowa :)  
jestem w 21tyg i bede miec chlopca :P
jakby byla dziewczynka bylam zdecydowana na Nadię. choc bylo wiele propozycji.
dla chłopca nie mam konkretnego imienia, moje typy:
*Antoni
*Tymon
*Leon
*Alan
* Oliwier

Zgłoś nadużycie #501 10 grudnia 2013, 11:27

asiulek99 Świeżo upieczona
ja chciałam Alana ale mąż mówi że za bardzo "amerykańskie", ale gdyby tak nie uważał to bym dała :)

Zgłoś nadużycie #502 10 grudnia 2013, 11:34

domela Supermama
Mi sie podoba Antoni i Oliwier :-)

Zgłoś nadużycie #503 10 grudnia 2013, 14:28

j_us_tyna Fajna mama
dla mnie najbardziej z tych wymienionych podoba się Antoni i Leon

Zgłoś nadużycie #504 10 grudnia 2013, 16:39

tez się zetknęłam z opinia ze Alan brzmi po amerykańsku. choć później się bardziej spodobało. to jednak mam pewne obiekcje co do tego imienia czy nie jest zbyt miękko brzmiące jak dla chłopca. Na Oliwiera sama nie wiem jak mogłabym mówić.. Olek? średnio . Oli? pełnym imieniem tez ciężko się cały czas posługiwać. dlatego poszukałam jeszcze i znalazłam Leon, Antoni (imię to strasznie mojej mamie przypadło do gustu bo Toni) oraz Tymek :P wersja Tymoteusz by była zbyt ciężka do i tak długiego nazwiska. jak myślicie ktore imie najbardziej pasuje do długiego polsko brzmiacego nazwiska? z końcówką "-ski"

Zgłoś nadużycie #505 10 grudnia 2013, 16:48

domela Supermama
My tez mamy dlugie nazwisko ale jak napisalam NA kartce imiona tore mi sie najbardziej pidobaja i do nich nazwisko dopisalam to stwierdzam ze te krotkie typu Iga Daria Nadia no niestety nie pasuja ;( za to Liliana, Natalia i nine dlugie owszem :-) moze tez taka sprobuj? Dla mine Antoni to super opcja jak macie typowo polske nazwisko typu kowalscy, nowakowscy itp :-) bardzo ladnie sie prezentuja takiego starsze wersje I ion z klasycznym nazwiskiem :-) :-) :-) :-)

Zgłoś nadużycie #506 10 grudnia 2013, 17:07

sendoxxd Świeżo upieczona
Dla chłopca bardzo podoba mi się imię Fabian :) Nad dziewczynką jeszcze się nie zastanawiałam :)

Zgłoś nadużycie #507 10 grudnia 2013, 20:41

mnie się podoba połączenie tamtych imion do tego polsko brzmiacego nazwiska. problem się teraz pojawia bo mój drogi jest zupełnie przeciwny Tymkowi, Antosiowi i Leonowi. zeby chociaz sam cos zaproponował to tylko utrudnia :P ehh chłopy.

Fabian ładnie :P miałam nawet takiego kolegę w klasie... oj nieznośny chłopak był a nazwisko do tego imienia zupełnie nie dopasowane. brzmiało jak "dolores miednica". :) )) nad dziewczynka to jednak duuuzo łatwiej się zastanawiać :)

Zgłoś nadużycie #508 11 grudnia 2013, 9:55

domela Supermama
Eeee dla dziewczynki trudniej wybrac przynajmniej mi, dla chlopca by u has by lo Mikolaj albo Aleksander a dla dziewczynki jest million opcji :-)

Zgłoś nadużycie #509 11 grudnia 2013, 12:11

szczesliwa83 Fajna mama
A u mnie mam nadzieję, że już postanowiene i będzie Franek :-)
Tylko niech nie zrobi rodzicom psikusa i na połówkowym dalej będzie chłopcem ;-)

Zgłoś nadużycie #510 11 grudnia 2013, 14:48

j_us_tyna Fajna mama

szczesliwa83 napisał(a)

A u mnie mam nadzieję, że już postanowiene i będzie Franek :-)
Tylko niech nie zrobi rodzicom psikusa i na połówkowym dalej będzie chłopcem ;-)

fajne imię :P