Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Imiona dla dzieci na 2014 rok

Zgłoś nadużycie #211 29 sierpnia 2013, 13:12

Lola90 Zaprawiona w bojach
domela ten Nataniel to mi sie w sumie podoba ... kurcze, ja to bardzo bym chciala corcie , no pierwszenstwo oczywiscie zeby bylo zdrowe i wogole ale ja chce corke i juz ;) wiec bardziej patrze dla dziewczyny na imie i jeszcze spodobało mi sie Laura i Aniela..wiec musze spisac wszystkie ktore mi sie podobaja potem wam hurtem napisze je tutaj ;P

Zgłoś nadużycie #212 29 sierpnia 2013, 13:14

domela Supermama

AnALi napisał(a)

nie nie,Domela ja nie mieszkam w pl,ciezko bylo by wypowiadac chocby Bartek.brzmialo by smiesznie.

aha rozumiem ;) to moze Mikołaj? w innych krajach mowia Nicilas ---> Nico ;) albo Fabian to tez sie sprawdza w innych krajach ;)

Zgłoś nadużycie #213 29 sierpnia 2013, 13:14

AnALi Supermama

Lola90 napisał(a)

domela ten Nataniel to mi sie w sumie podoba ... kurcze, ja to bardzo bym chciala corcie , no pierwszenstwo oczywiscie zeby bylo zdrowe i wogole ale ja chce corke i juz ;) wiec bardziej patrze dla dziewczyny na imie i jeszcze spodobało mi sie Laura i Aniela..wiec musze spisac wszystkie ktore mi sie podobaja potem wam hurtem napisze je tutaj ;P

Aniela jak dla mnie beee,ale Laura mnie sie podoba,bardzo ,.

Zgłoś nadużycie #214 29 sierpnia 2013, 13:15

AnALi Supermama

domela napisał(a)

aha rozumiem ;) to moze Mikołaj? w innych krajach mowia Nicilas ---> Nico ;) albo Fabian to tez sie sprawdza w innych krajach ;)

Nikolaj tutaj jest,popularne dosc,metlik mam w glowie..bo to podoba sie mnie nie podoba sie mojemu .dla dziewczynki mamy chyba Matylde

Zgłoś nadużycie #215 29 sierpnia 2013, 13:18

domela Supermama

Lola90 napisał(a)

Ja tez chcialabym druga corcie ;) ale maz nie chce Antosia tylko Zuzia a ja mam mieszane uczucia ;/ wolalabym juz Maja, Laura, Nadia albo Natalia ale maz na Maje sie nie chce zgodzic a reszta mu sie tak troche nawet podoba ;) co do chlopca to on sie uparl na Kacperka albo Michalka a ja juz ciagle slysze na placu Kacper i Kacper, wolalabym Mikołaj, Aleksander, Kornel, Miłosz ale maz tylko na Alka sie zgadza ;) ale tez mam nadzieje ze to bedzie dziewczynka ;) mi sie jeszcze podoba Pola ale maz ma siostre Pauline i mowi ze w zadnym wypadku ;/ albo Daria tez fajnie i Iga, Inga

Zgłoś nadużycie #216 29 sierpnia 2013, 13:19

domela Supermama

AnALi napisał(a)

Nikolaj tutaj jest,popularne dosc,metlik mam w glowie..bo to podoba sie mnie nie podoba sie mojemu .dla dziewczynki mamy chyba Matylde

Rozalia, Klara albo Roksana tez spoko ;)

Zgłoś nadużycie #217 29 sierpnia 2013, 13:22

AnALi Supermama

domela napisał(a)

Rozalia, Klara albo Roksana tez spoko ;)

chyba bedzie Matylda,moze ew,Luiza,chyba nic inngo nie beirzemy pod uwage juz

Zgłoś nadużycie #218 29 sierpnia 2013, 13:24

domela Supermama
AnaLi to moze ten Kacper tez przeciez ma odpowiednik za granica? Kaspian albo Kryspin? kurcze musze skojarzyc jakie sa u nas na placu zabaw imiona ;p wiec tak .... Borys, Hubert, Patryk,. Dawid, Karol, Maciek, Igor, Eliza, Natalia, Mateusz, Lena, Gabryś, Gabrysia, Amelia, Nikola, Kamil, Julia, Filip, Oliwia, (moze Oliwier - tez ladnie)... musze pomyslec ;p

Zgłoś nadużycie #219 29 sierpnia 2013, 13:25

domela Supermama

AnALi napisał(a)

chyba bedzie Matylda,moze ew,Luiza,chyba nic inngo nie beirzemy pod uwage juz

Przynajmniej dobrze ze sie zgadzacie bo u nas to raczej nie bedzie tak latwo ale jakos damy rade, w pierwszej ciazy tez bylo tysiac pomyslow ale pierwsza mysl zostala ;)

Zgłoś nadużycie #220 29 sierpnia 2013, 13:26

AnALi Supermama
Nastka miala byc Oliwier,ale po tym jak sie urodzila sie posypalo.moje kumpele maja Oliwierow.
Mam dylemat bo dla dziewuszki mnie sie duzo podoba a dla chlopca NIC A NIC

Zgłoś nadużycie #221 29 sierpnia 2013, 13:31

Tak szczerze nie wiem co ludzie widzą w imieniu Kacper. Tyle teraz ludzi nazywa tak dziecko ale ja nie wiem o co chodzi z tym imieniem ? wg mnie ono jest ... straszne :) no może mały kacper ok , ale kacper 40 letni to tak troche brzmi dziwnie ...

Zgłoś nadużycie #222 29 sierpnia 2013, 13:31

AnALi Supermama

domela napisał(a)

Przynajmniej dobrze ze sie zgadzacie bo u nas to raczej nie bedzie tak latwo ale jakos damy rade, w pierwszej ciazy tez bylo tysiac pomyslow ale pierwsza mysl zostala ;)

u nas tak samo,kartka cala zapisana,ale Anastazja juz przed ciaza za mna chodzila,jednak rodzina krecila nosem wiec przez kilka dni byla Karolinka nawet...hih,ale ostatecznie dalismy na imie tak jak chcielismy.

Zgłoś nadużycie #223 29 sierpnia 2013, 13:33

AnALi Supermama

Lola90 napisał(a)

Tak szczerze nie wiem co ludzie widzą w imieniu Kacper. Tyle teraz ludzi nazywa tak dziecko ale ja nie wiem o co chodzi z tym imieniem ? wg mnie ono jest ... straszne :) no może mały kacper ok , ale kacper 40 letni to tak troche brzmi dziwnie ...

tak samo jak Zuzanna,bez urazy do nikogo.,mala Zuzia jest slodka,ale dorosla Zuza,Zuzia,Zuzanna,..mnie sie nie podoba,znam jedna dorosla Zuzie i to wogole nie pasuje

Zgłoś nadużycie #224 29 sierpnia 2013, 13:38

domela Supermama
Hania jest slodkie ale maz jest na NIE ;/ Martynka, Zosia (Sophie), Jakub, Szymon, Jan, Antek, Franiu, Albert, Adrian, Alan, Adrianna, Amanda, Angelika, Anna, Arleta, Judyta, Jowita, Dominika, Sabina, Sandra, Sara, Sonia, Fatima, Baerenika, Dagmara, Daria, Diana, Iga, Inga, Łucja, Marika, Oliwia, Tamara, Tatiana, Natasza, Nina, Weronika :)

Zgłoś nadużycie #225 29 sierpnia 2013, 13:39

domela Supermama

Lola90 napisał(a)

Mi sie kiedys podobalo ale teraz juz mam przesyt Kacperkow w otoczeniu ;/

Zgłoś nadużycie #226 29 sierpnia 2013, 13:40

domela Supermama

AnALi napisał(a)

u nas tak samo,kartka cala zapisana,ale Anastazja juz przed ciaza za mna chodzila,jednak rodzina krecila nosem wiec przez kilka dni byla Karolinka nawet...hih,ale ostatecznie dalismy na imie tak jak chcielismy.

Aurelia moze? u nas nikt bardzo nie komentowal bo ja mialam byc Amelka wiec im pasowlo ;) he ale jak brat wybieral dla corki to masakra byla, wszyscy sie wtracali ze to nie ze brzydki, ze stare, ze zle skojarzenia, ze oklepane i Jest Julia ;)

Zgłoś nadużycie #227 29 sierpnia 2013, 13:42

domela Supermama

AnALi napisał(a)

tak samo jak Zuzanna,bez urazy do nikogo.,mala Zuzia jest slodka,ale dorosla Zuza,Zuzia,Zuzanna,..mnie sie nie podoba,znam jedna dorosla Zuzie i to wogole nie pasuje

Mi sie napwet podobalo to imie ale teraz mam skojarzenia z moja babka od przyrody ;/ stara panna, brzydka, wredna i zawsze na nia mowili Zuźka ...

Zgłoś nadużycie #228 29 sierpnia 2013, 13:43

domela Supermama
u nas w kosciele niedawno chrzcili chlopca - Ksawery Maksymilian

Zgłoś nadużycie #229 29 sierpnia 2013, 13:45

Domela z twoich imion dla dziewczyny najlepsze: Dominika, Sonia dla chłopaka Alan Antek i Szymon ale najbardziej to chyba Antoś ;)

Zgłoś nadużycie #230 29 sierpnia 2013, 13:45

domela Supermama
ostatnio slyszalam tez o Markach, Halinach, Konradach ... Albo imie Ksenia - porazka jak ta wojownicza ksiezniczka ;p

a dawaalyscie dieciom lub macie zamiar dac drugie imie?