Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Imiona dla dzieci na 2014 rok

Zgłoś nadużycie #191 27 sierpnia 2013, 18:51

domela Supermama

AnALi napisał(a)

Jestem za typami męża . Kornela - ślicznie

Witam, zgadzam sie Kornel i Kornelia to fajne imiona ;) ja mam corcie Amelke i nie wiem czy bym dala Kornelia drugiej bo tak dziwnie Amelka i Kornelka, ale imie naprawde sliczne :)

Zgłoś nadużycie #192 27 sierpnia 2013, 20:25

debet23 Fajna mama
Mam siostrę Kornelie bardzo fajne imię A że w domu nas szóstka grasowala to to Kornelia zamieniła se w korek albo korniszonek ale to już w szkole ja tak nazwali mam nadzieję ze nie wyraziłam do imienia bo fajne a siostra bardzo zadowolona

Zgłoś nadużycie #193 28 sierpnia 2013, 18:44

Lola90 Zaprawiona w bojach
A jak wam sie podoba imie Miłosz ?? Bo to wsumie początek ale już sie zastanawiamy Miłosz czy Marcel ?? No albo jak dziewczynka to Nadia czy Gabryśia ??

Zgłoś nadużycie #194 28 sierpnia 2013, 21:55

agu Świeżo upieczona
nadia jest śliczne :) zresztą lubię ogólnie wschodnie imiona, więc będzie sonia lub igor :) też chciałam nadię, ale mój brat mnie uprzedził :P

Zgłoś nadużycie #195 28 sierpnia 2013, 22:11

pralinka Fajna mama
Ja mam siostre Gabrysie strasznie zakrecona ale pozytywnie, zreszta wszystkie jakie znam to sa zakrecone haha ;D ale imie super, Miłosz mi sie podoba ale mam psa Milka wiec bez sensu Milek i Miłek :D Nadia mi sie podoba choc mocno popularne a Sonia niestety nie ale to tylko moj gust ;)

Lola90 a ty masz termin na kwiecien? :) to zapraszamy na kwietnioweczki :D

Zgłoś nadużycie #196 28 sierpnia 2013, 23:03

domela Supermama

Lola90 napisał(a)

A jak wam sie podoba imie Miłosz ?? Bo to wsumie początek ale już sie zastanawiamy Miłosz czy Marcel ?? No albo jak dziewczynka to Nadia czy Gabryśia ??

bardziej podoba mi sie Milosz : super imie ale mojemu mezowi sie nie podoba , dla dziewczynki Nadia pieknie, Gabrysia tez ladne ale od zawsze podoba mi sie Nadia : moze druga corcia bedzie miala takie imie, a co myslicie o imieniu Antonina?

Zgłoś nadużycie #197 29 sierpnia 2013, 8:18

Hej wam, wczioraj wieczorem na spokojnie usidliśmy i Miłosz odpada bo mój mężulek bardzi źle wspomina to imie :( , Marcel może być ale lepsze jest Ignacy - ignaś, Igi,... jak można jeszcze mówic to nie wiem, dla mnie takie sobie takie cięzkie w sumie... No a co do dziewczyny to NADIA kojarzy mu się zbyt rosyjsko ........ a Gabrysia może być ale do końca przekonania nie ma i tak to jest z tymifacetami. a czy naprawde Nadia w dzisiejszych czasach aż takie popularne ?? a Powiedzcie mi jeszcze czy podoba wam sie MARCELINA lub KORNELIA ?

Zgłoś nadużycie #198 29 sierpnia 2013, 8:19

tak dołączyłam juz do was, w sumie i do marcówek i do kiwetniówek, ale chyba jednak kwietniówka jakby nie patrząc ;)

Zgłoś nadużycie #199 29 sierpnia 2013, 9:40

pralinka Fajna mama
Lola ja sie własnie zastanawiam nad Kaja i Kornelia :D a Tosia jest cudne jak dla mnie ale mój m sie za chiny nie zgodzi ;) bralam jeszcze pod uwage Jagode i Nine ale jednak odpadły jak dłuzej nad tym posiedzielismy ;) Marcelinka tez mi sie podoba :) to chyba od regionu zalezy u nas blisko Krakowa Nadii jest mnóstwo, to samo Emilek , Julek ,Oliwek ,Maji :) no ale jak sie podoba to czemu nie :) a dla chłopca podoba mi sie i Mrcel i Ignas w sumie niewiem które bardziej :) chyba troszke bardziej Ignacy :)

Zgłoś nadużycie #200 29 sierpnia 2013, 10:33

AnALi Supermama
Ja chyba Ignasia , ale dlatego ze mam w swoim otoczeniu kilku Marcelow
Ratujcie dziewczyny z imieniem dla chłopca , żeby było proste oryginalne i bez polskich liter

Zgłoś nadużycie #201 29 sierpnia 2013, 11:35

a u mnie jestem z wawy wkoło jest tylko Lena..i Lena...i Nikola...Nikola.... naprawde wszystkie koleżanki które urodziło w ostatnim czasie dały te imiona no i jeszcze Amelia.

A powiedzcie mi co sądzicie o imieniu Dominik ??

AnALi- hmm a co do tego imienia może jak chcesz proste Piotr, Wiktor, może oskar? ale wolisz nowoczesne czy takie starsze ??

Zgłoś nadużycie #202 29 sierpnia 2013, 12:20

AnALi Supermama
Lola z tych co pisałas to Wiktor jest ok . Ale już je przerabialam przy córce , mojemu się nie podoba .
Będę miała z tym duży problem , moja córka ma na imię Anastazja , chciała bym Żeby pasowalo

Zgłoś nadużycie #203 29 sierpnia 2013, 12:48

a oskar , max ??

Zgłoś nadużycie #204 29 sierpnia 2013, 12:52

a jak mowicie do corki jest jakies zdrobnienie tego imienia ??

Zgłoś nadużycie #205 29 sierpnia 2013, 12:59

domela Supermama

Lola90 napisał(a)

tak dołączyłam juz do was, w sumie i do marcówek i do kiwetniówek, ale chyba jednak kwietniówka jakby nie patrząc ;)

http://www.kalbi.pl/kalendarz-ciazy
moze ten kalendarz nakresli jakas date porodu ;)

Zgłoś nadużycie #206 29 sierpnia 2013, 13:00

domela Supermama

Lola90 napisał(a)

Hej wam, wczioraj wieczorem na spokojnie usidliśmy i Miłosz odpada bo mój mężulek bardzi źle wspomina to imie :( , Marcel może być ale lepsze jest Ignacy - ignaś, Igi,... jak można jeszcze mówic to nie wiem, dla mnie takie sobie takie cięzkie w sumie... No a co do dziewczyny to NADIA kojarzy mu się zbyt rosyjsko ........ a Gabrysia może być ale do końca przekonania nie ma i tak to jest z tymifacetami. a czy naprawde Nadia w dzisiejszych czasach aż takie popularne ?? a Powiedzcie mi jeszcze czy podoba wam sie MARCELINA lub KORNELIA ?

Marcelina nie bo zle skojarzenie mam a Korneli sliczne ;)

Zgłoś nadużycie #207 29 sierpnia 2013, 13:03

domela Supermama

pralinka napisał(a)

Lola ja sie własnie zastanawiam nad Kaja i Kornelia :D a Tosia jest cudne jak dla mnie ale mój m sie za chiny nie zgodzi ;) bralam jeszcze pod uwage Jagode i Nine ale jednak odpadły jak dłuzej nad tym posiedzielismy ;) Marcelinka tez mi sie podoba :) to chyba od regionu zalezy u nas blisko Krakowa Nadii jest mnóstwo, to samo Emilek , Julek ,Oliwek ,Maji :) no ale jak sie podoba to czemu nie :) a dla chłopca podoba mi sie i Mrcel i Ignas w sumie niewiem które bardziej :) chyba troszke bardziej Ignacy :)

MOj ez sie nei chce zgodzic na Antosie ;/ a ja ubustwiam to imie ;)
Jagoda takie sobie a Nina tak bo to prawie Antonina - ooo mozesz mezowi powiedziec ze dacie Antosia a bedzie mowil Nina ;)
Ignacy super, a Marcel tak srednio - mi sie podoba jeszcze Aleksander, Mikołaj, Kornel, Igor ;) a mezowi Kacper ale to mi sie juz przejadlo ;/ a brat chce dac synkowi (o ile bedzie chlopiec) Nataniel albo Daniel.

Zgłoś nadużycie #208 29 sierpnia 2013, 13:05

domela Supermama

AnALi napisał(a)

Lola z tych co pisałas to Wiktor jest ok . Ale już je przerabialam przy córce , mojemu się nie podoba .
Będę miała z tym duży problem , moja córka ma na imię Anastazja , chciała bym Żeby pasowalo

A moze Bartosz :)

Zgłoś nadużycie #209 29 sierpnia 2013, 13:10

AnALi Supermama

Lola90 napisał(a)

a jak mowicie do corki jest jakies zdrobnienie tego imienia ??

Nastka,Nastusia,Nasia,Nastunia, my uzywamy tycg skr.
co do Oscara ,tez sa..no nic musze myslec dalej

Zgłoś nadużycie #210 29 sierpnia 2013, 13:10

AnALi Supermama

domela napisał(a)

A moze Bartosz :)

nie nie,Domela ja nie mieszkam w pl,ciezko bylo by wypowiadac chocby Bartek.brzmialo by smiesznie.