Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Imię dla synka po tacie - co sądzicie?

Zgłoś nadużycie #71 13 lutego 2018, 10:24

aaniaa Świeżo upieczona
Według mnie to nie za fajny pomysł. Dlaczego po tacie, to może już lepiej po dziadku ??
http://www.dadent.pl

Zgłoś nadużycie #72 3 kwietnia 2018, 12:44

lili99 Świeżo upieczona

Milkusia2012 napisał(a)

Jestem ciekawa, czy któraś z Was zdecydowała się nadać dziecku imię partnera? Ja marzyłam o tym jeszcze za czasów, gdy sama byłam dzieckiem ;) musiałam to zauważyć w jakimś amerykańskim serialu i tak mi już zostało.
W pierwszej ciąży sprawa się rozmyła, bo urodziła się dziewczynka, ale teraz mam na razie temat otwarty :)
Dodam tylko, że u mnie w rodzinie jest taka tradycja nadawania dzieciom imion na literę 'M', a mój mąż to Maciej, więc sprawa tym lepiej się układa :)
Ale jak to jest u Was? Myślałyście o tym?

To zależy gdzie jest taki zwyczaj .Myślę że niema przeszkód jeśli odpowiada to dwóm stronom.

Zgłoś nadużycie #73 3 kwietnia 2018, 14:42

lilijka83 Początkująca
Jeśli imię po tacie, to z dodatkiem "junior", czy po prostu samo? Ogólnie pomysł uważam za raczej mało praktyczny.