Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ile przytyłyście w ciąży?

Zgłoś nadużycie #2051 20 marca 2018, 21:50

klebowska Świeżo upieczona
Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę?Chcesz spalić zbędny tłuszcz?Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie?Chcesz stać się prawdziwą bestią?Chcesz stać się sławny i bogaty?Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie?Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz…Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!!Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.plIgor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody!PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę!Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.plPAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl

Zgłoś nadużycie #2052 19 sierpnia 2018, 21:47

lusesitka774 Gotowa na wszystko
Nie będę ukrywać, że przytyłam nieco więcej niż powinnam. Na szczęście nic straconego. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, aby zgubić nadmiar zbędnych kilogramów. Sama zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty firmy https://lipoline.pl/endermologia/ która oferuje naturalną metodę na pozbycie się nadmiaru tkani tłuszczowej i cellulitu...

Zgłoś nadużycie #2053 21 sierpnia 2018, 8:43

bronna Zaprawiona w bojach
Szczerze mówiąc to nie jakoś dużo. Bardzo szybko też wróciłam do formy. Ale ja pierw poczytałam sobie o tym co jeść na diecie - https://michalwrzosek.pl/dieta/dieta-w-ciazy/ bo to niestety nie jest tak że możemy się rzucać na wszystko. A potem zgłosiłam się do dietetyka po konkretny jadłospis którego się trzymałam :) wyniki też miałam świetne dzięki temu

Zgłoś nadużycie #2054 4 września 2018, 7:30

olcia3007 Zaprawiona w bojach
U mnie na szczescie było to tylko 5kg, teraz jeste 2tyg po porodzie i powoli wracam do formy. Ciąża to jeden z najpiekniejszych okresów w zyciu kobiety, jednak gdy pojawi sie juz dziecko przychodzi taki czas ze nagle nie mamy sie w co ubrać. Brakuje nam wygodnych przewieiwnych thanin, czy poprostu bluzek i sukienek do karmienia. Wiadomo, wczesniej nie zwraca sie na to uwagi. Na szczescie koleżanka poleciła mi sklep https://99shop.pl/c/9/odziez-po-ciazy.html w któym jest dokładnie odzież po ciaży. Świetne ubrania, modne i co najważniejsze przeznaczone dla mam karmiących.