Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ile kosztuje dekorator wnętrz

Zgłoś nadużycie #31 22 lutego 2017, 9:10

rozrabiara Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Cze, 2016 Posty: 201 Podziękowania: 5
No na pewno trochę trzeba zapłacić.

Zgłoś nadużycie #32 3 sierpnia 2017, 14:56

NataliaPestka Początkująca
Rejestracja: Lip, 2017 Posty: 21 Podziękowania: 0
Można przedzwonić i poprosić o wycenę. Każdy architekt czy dekorator weźmie inną kwotę, to zależy od jego specjalizacji, renomy, miasta w którym działa no i oczywiście naszych życzeń... Mogę orientacyjnie podać namiar na dobrego architekta: http://baar.pl/
Czy jest konieczny? Hmmmm... To zależy, co chcemy zrobić. Jeśli to ma być tylko wybór koloru ścian, to może faktycznie lepiej iść samemu do sklepu z farbami i coś sobie wybrać.
Ale, jeśli chodzi już o pomyślenie o sprytnym zagospodarowaniu przestrzeni, to czemu nie.
Niektórzy mają tak małe pokoje, że każdy centymetr jest na wagę złota. Wtedy faktycznie można pogadać z architektem - oni mają tę przewagę, że potrafią zaprojektować meble na zamówienie dopasowane do każdej przestrzeni czy narożnika. Albo zaproponują np. przesuwane drzwi zamiast zwykłych. W sklepach nie znajdziemy niestety wielu rozwiązań, które byłyby dobre AKURAT do naszego przypadku.

Zgłoś nadużycie #33 15 października 2017, 21:06

Sokolik Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sty, 2017 Posty: 134 Podziękowania: 0
Jeśli zależy Ci na dekoratorze, który dobierze kilka dodatków czy wybierze kolor ścian to wcale nie musi być to wielki wydatek, jeśli natomiast chcecie profesjonalne zaaranżowanie wnętrza tutaj wydać będzie trzeba więcej, ale na pewno warto. Najlepsze pracownie takie jak chociażby - https://mikolajskastudio.pl/ przydotują Wam nie tylko kompletny i sprersonalizowany wedle waszych oczekiwań projekt, ale także etapy działania w postaci rysunków technicznych dla ekipy budowlanej, chyba, ze ktoś chce to mogą wykonąć projekt pod klucz, co jest na pewno bardzo wygodne.

Zgłoś nadużycie #34 20 marca 2018, 21:47

eleona Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Paź, 2017 Posty: 311 Podziękowania: 0
Dobry architekt wnętrz zaprojektuje Ci tak mieszkanie, że nie będziesz chciała wnosić, żadnych poprawek, tak przynajmniej było ze mną, gdy korzystałam z usług http://ferensdesign.pl/

Zgłoś nadużycie #35 20 czerwca 2018, 12:42

Witkarrek Zadomowiona
Rejestracja: Gru, 2017 Posty: 39 Podziękowania: 0
Na pewno sobie sporo liczą. Nie wiem czy jest taka usługa wam bardzo konieczna. Ja bez problemu zaaranżowałem sobie sam biuro w firmie. Nawet znalazłem specjalne grawerowane tabliczki informacyjne na http://www.grawernia.pl/k7,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-szyldy-i-ta... oraz wiele innych ciekawych rzeczy do biura też w sklepach internetowych.

Zgłoś nadużycie #36 12 stycznia 2019, 12:22

wonka Początkująca
Rejestracja: Kwi, 2017 Posty: 23 Podziękowania: 0
My szukaliśmy firmy, która zajmie się urządzeniem biura i tak trafiliśmy na http://totalsec.pl/ To firma z Warszawy, która zajmuje się kompleksowym urządzeniem powierzchni biurowych. Mają ponad 20 lat doświadczenia i bardzo dobre opinie.

Zgłoś nadużycie #37 6 lutego 2019, 12:51

mocca Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sie, 2016 Posty: 258 Podziękowania: 2
Odsyłam do pracowni https://zapparanzacje.pl/ , bo u nich masz 3 pakiety do wyboru. Np. standard obejmuje konkurencyjną cenę, dobrą jakość produktów ze średniej i wysokiej półki, a premium to już wyższa półka cenowa, prestiżowe materiały etc. Wszystko zależy od tego, jakim budżetem dysponujesz!

Zgłoś nadużycie #38 15 marca 2019, 17:25

myszka2508 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Paź, 2015 Posty: 200 Podziękowania: 2
To zalezy od tego projektu i samego projektanta. Ciężko tak określić dokładnie. Np. na stronie biura projektowego Abrys z Poznania - https://www.abrys.net/ile-kosztuje-projekt-salonu-w-abrys/ masz podstawowe ceny za projekt salonu. Ale oczywiście to tylko podstawa, ceny określi sam projektant. Najlepiej jest umówić się na spotkanie i zapytać.