Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Grudniówki 2015 :)

Zgłoś nadużycie #51 7 kwietnia 2015, 8:05

kruszyna Gotowa na wszystko
Witaj Paola w naszym gronie :)
Wygląda na to ze wszystkie mamy usg około 23-24 kwietnia
Ja już nie mogę się doczekać
Spokojnego dnia mamuśki :*

Zgłoś nadużycie #52 7 kwietnia 2015, 12:24

dodris Początkująca
Witam dziewczyny to i ja dołączę do grona grudnioweczek ostatna @ miałam 5 marca cykle mam 33 dniowe test robiłam trzy dni temu była słaba kreseczka dziś powtórzyła jest już wyraźna termin wizyty mam 13 kwietnia ale według moich obliczeń termin mam na 9 grudnia :-) .

Zgłoś nadużycie #53 7 kwietnia 2015, 13:53

Witamy kolejną ciężarówkę grudniową :)
A oto nasz dotychczasowy skład:
1) kruszyna
2) maaga
3) paola
4) kociaaak84
5) lololita
6) dodris

:) potem uzupelnie przy nikach terminy porodów jak dostaniemy inf po usg :)

Zgłoś nadużycie #54 7 kwietnia 2015, 15:41

motylek1909 Supermama

dodris napisał(a)

Witam dziewczyny to i ja dołączę do grona grudnioweczek ostatna @ miałam 5 marca cykle mam 33 dniowe test robiłam trzy dni temu była słaba kreseczka dziś powtórzyła jest już wyraźna termin wizyty mam 13 kwietnia ale według moich obliczeń termin mam na 9 grudnia :-) .

dodris raz jeszcze gratuluję ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #55 8 kwietnia 2015, 8:54

AnnaKatarzyna Fajna mama
Czesc dziewczyny :) Gratulacje! Oby ciaza minela Wam spokojnie :) Tak po cichu to chcialabym do Was dolaczyc ale jeszcze czas do @ a wiec jeszcze nie mysle o tescie. Ale dla Was udanych najblizszych wizyt u gin.
Marcowka 2014 :)

Zgłoś nadużycie #56 8 kwietnia 2015, 17:05

Maaga Gotowa na wszystko
Hej grudnioweczki :-)
A wiec pierwsza wizyta i USG 23-go kwietnia :-)
Troszkę zmieniłam dzień mojej ostatniej @ z 26 na 16 luty, ale to dlatego ze baaaardzo zależy mi na jaknajszybszej wizycie!!
Takze mam nadzieje ze te 14 dni szybko zleca!!!!!
Dzis mnie bardzo głowa boli ale to chyba przez pogodę :-/
Miłego popołudnia,pozdrawiam
Magda :-)

Zgłoś nadużycie #57 8 kwietnia 2015, 21:35

kociaaak84 Zaprawiona w bojach
Cześć nowo przybyłe Grudnióweczki :) fajnie, że jest nas coraz więcej :) Ja na wizytę (więc i pewnie USG - znając mojego ginekologa) udam się już 14.04.. bo jednak chcę się upewnić, że wszystko jest ok.. Jak Wy się czujecie dziewczyny? Mnie też dziś bolała głowa jak Ciebie Maaga, ale masz rację to pewnie przez pogodę.. grunt, że się poprawia :) A tak poza tym to strasznie szybko się męczę i nawet jak dużo mówię, a mówię zawsze sporo ;) to dostaję zadyszki :) oprócz tego jest ok, oby cały czas tak było. Ściskam! Dobrej nocy!

Zgłoś nadużycie #58 8 kwietnia 2015, 22:36

Maaga napisał(a)

Troszkę zmieniłam dzień mojej ostatniej @ z 26 na 16 luty, ale to dlatego ze baaaardzo zależy mi na jaknajszybszej wizycie!!

A nie boisz się ze wtedy Ci wyjdzie ze ciaza powinna byc starsza a po usg bedzie ze nie odpowiada terminowi od @ 10 dni roznicy to dosc sporo  zeby Ci ktos nie powiedzial ze ciąża sie nie rozwija

Zgłoś nadużycie #59 9 kwietnia 2015, 9:18

Szpilkka Supermama

Maaga napisał(a)

Przecież ty możesz iść kiedy chcesz do lekarza nie musisz kłamać co do daty ostatniej miesiączki. Tylko jeśli pójdziesz zbyt wcześnie to lekarz może jeszcze nic nie zobaczyć i jedyne co to wyjdziesz zawiedziona z gabinetu. U mnie był 6 tydzień jak był zarodek, a dopiero przy kolejnej wizycie ok 8tygodnia było serduszko.

Zgłoś nadużycie #60 9 kwietnia 2015, 10:32

emi Gotowa na wszystko
Czesc :) niesmialo witam sie i ja :) wczoraj zrobilam test i wyszedl pozytywny :) Dwie grube, wyrazne krechy pojawily sie po paru sekundach :) dzis musze kupic jeszcze jeden bo niedowierzam ;) Ale mam nadzieje ze spedze tu z Wami najblizsze mesiace :) Termin wg ostatniej @ to 16.12

Zgłoś nadużycie #61 9 kwietnia 2015, 11:54

AnnaKatarzyna Fajna mama
Emi ale fajnie ze jestes juz w grudniowkach :)

Zgłoś nadużycie #62 9 kwietnia 2015, 15:29

]Witamy kolejną ciężarówkę grudniową :)
1) kruszyna
2) maaga
3) paola
4) kociaaak84
5) lololita
6) dodris
7) emi

Zgłoś nadużycie #63 9 kwietnia 2015, 17:44

emi Gotowa na wszystko
Test powtorzony - POZYTYWNY ;)

Zgłoś nadużycie #64 9 kwietnia 2015, 19:32

emi Gotowa na wszystko

AnnaKatarzyna napisał(a)

Emi ale fajnie ze jestes juz w grudniowkach :)

Ania, czekam tu na Ciebie!!!

Zgłoś nadużycie #65 9 kwietnia 2015, 23:31

MalgosiA85 Fajna mama
Witam się i ja ;)
Mogę dołączyć ??
Według miesiączki termin z moich oiczen wychodzi na 11 grudnia we wtorek mam wizytę u położnej zobaczymy
Gratuluje wszystkim dziewczynom napisze coś więcej o sobie jutro i ustawie szwaczek bo dzisiaj padam na twarz

Zgłoś nadużycie #66 10 kwietnia 2015, 8:20

Lololita Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny :) my juz po pierwszej wizycie, ale trochę zmartwieni. Lekarz powiedział ze wszystko ok, ale pęcherzyk jest lekko spłaszczony wiec przepisał duphaston. Zarodka jeszcze nie widać i mamy się zjawić za dwa tygodnie, żeby mieć pewność że na pewno wszystko jest w porządku. I tak jak już pisałam trochę mimo wszystko jestem zmartwiona, bo przy poprzedniej ciąży wszystko było zawsze ok. ..

Zgłoś nadużycie #67 10 kwietnia 2015, 8:56

AnnaKatarzyna Fajna mama

Lololita napisał(a)

Cześć dziewczyny :) my juz po pierwszej wizycie, ale trochę zmartwieni. Lekarz powiedział ze wszystko ok, ale pęcherzyk jest lekko spłaszczony wiec przepisał duphaston. Zarodka jeszcze nie widać i mamy się zjawić za dwa tygodnie, żeby mieć pewność że na pewno wszystko jest w porządku. I tak jak już pisałam trochę mimo wszystko jestem zmartwiona, bo przy poprzedniej ciąży wszystko było zawsze ok. ..

Lololita nie denerwuje sie teraz :) Bierz ten dhupaston jak lekarz zalecil i na kokejnej wizycie wszystko bedzie ok :) Stres teraz nie jest wskazany.

Zgłoś nadużycie #68 10 kwietnia 2015, 11:55

Szpilkka Supermama

Lololita napisał(a)

Pamiętaj, że każda ciąża jest inna, póki nie masz niepokojących objawów nie zamartwiaj się na zapas :-) powodzenia

Zgłoś nadużycie #69 10 kwietnia 2015, 12:16

natalijka Początkująca
Hejka,

mogę dołączyć?
Robiłam wczoraj betę, wynik 177,
termin wg kalkulatorów na 17.12.

Zgłoś nadużycie #70 10 kwietnia 2015, 13:32

Witajcie nowe Grudnioweczki :) juz dopisuje Was do naszej listy :)
1) kruszyna
2) maaga
3) paola
4) kociaaak84
5) lololita
6) dodris
7) Emi
8 ) MałgosiA85
9) Natalijka 
Oprocz bolu piersi minely mi wszystkie objawy Dziś u nas piękna pogoda Wysyłam Wam kilka promykow  słonka 💥
🔆🌞
Lololitka a masz fotkę z usg ?