Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Grudniówki 2015 :)

Zgłoś nadużycie #3251 20 lipca 2015, 21:33

Roxy Gotowa na wszystko
A na Podlasiu chyba bez zniszczeń ;) mówię "chyba " bo przynajmniej w naszych okolicach były burze, ale chyba bez takich strat.
Przepraszam, że zamiast odpisywać na Wasze sensowne wiadomości to tylko wokół mnie zamieszanie powstało. Puściłabym to mimo, ale tak naprawdę to poza moim Piotrkiem nikomu nie mówię o moich sprawach tyle co Wam.. I chciałam to sprostować.. zebyscie nie myslaly glupot.. jest mi tak przykro.. W ogóle dzisiejszy dzień jest do kitu.. jestem teraz taka zdenerwowana, że mam chęć iść się wykąpać i do łóżka ryczec w poduche :-( Ale nie będę.. przynajmniej mam taką nadzieję.

A jeszcze tylko chciałam podsumować, że ktoś komu sprawia przyjemność obrażanie kogoś innego- Sam ma ze sobą problem.

Dobranoc dziewczyny. 😳 odezwę się jak ochlone.

Zgłoś nadużycie #3252 20 lipca 2015, 21:37

Idgi Zaprawiona w bojach
Kurcze blade na zwolnieniu jestem od poczatku ciazy, co prawda sama prowadze dom (mąż raczej nie zajmuje sie domowymi sprawami takimi jak sprzatanie itd bo ma inne zadania:koszenie trawy, formowanie zywoplotow, remonty, ciezsze prace w ogrodzie, sprzątanie w kojcu psa i wiele innych) czasem jade do rodzicow ale... kurde blaszka ciagle brakuje mi czasu! Chcialabym go miec tyle zeby jezdzic tez po innych tematach na tym forum :O jak na razie mam nijednokrotnie problem zeby ogarnac sie w tym i nadazyc za Wami ;) chcialabym miec takie życie zeby tylko sobie lezec, pachniec, nic nie robic i czyyyytac o ludziach z ktorymi nia nic wspolnego achhhh achhhh, juz mi sie nie podpba zycie kurki domowej, chce gosposie i pakiet dodatkowych gb :)

A tak na powaznie, Roxy zignoruj, masz ciekawsze rzeczy do robienia niz stresowanie sie ;)

Zgłoś nadużycie #3253 20 lipca 2015, 21:43

katarzynka89 Zaprawiona w bojach
O właśnie Igdi ty pytałaś które są na zwolnieniu ? No zapomniałam napisać że ja już jestem :-)

Roxy znam ten ból dlatego tule :*

U nas są straszne zniszczenia po burzy, ale to już pisałam.

Emilek dopiero zasypia ufff jestem dziś padnięta. Planujemy jechać za kilka dni nad to morze ale czy dostaniemy jeszcze jakaś kwatere ? Chyba bedzie ciężko.

Dziś mnie brzuch boli jak na @.

Zgłoś nadużycie #3254 20 lipca 2015, 21:44

Idgi Zaprawiona w bojach
Nie wiem jak tam w Kla ale tu nad jeziorkiem wczoraj masakra byla, padlo drzewo obok (pisalam wczesniej) i to nie jedno w tym regionie, brzozy mlode to pod katem 45st lezaly. Wieczorem zamiast muzyki syren sluchalismy. Dluuugo jezdzili i usuwali szkody..

Zgłoś nadużycie #3255 20 lipca 2015, 21:46

Idgi Zaprawiona w bojach
Heh nie ja pytalam ale nawiazalam do konfliktu siostrzanego- zazdroszcze ze na wolnym nie mam tyle czasu zeby sledzic inne tematy. A moze wrzesniowki maja tak nudno ze lataja po innych tematach?

Zgłoś nadużycie #3256 20 lipca 2015, 21:58

Oj to przepraszam.... Tyle tego że już nie pamiętam :-)

Ja dopiero pochłonełam kolacje, piękne bede miała cukry.

No to jest tu najgorsze, nie można zabezpieczyć forum? Że tylko Ci którzy mają hasło mogą wejść ?

Zgłoś nadużycie #3257 20 lipca 2015, 22:07

Roxy Gotowa na wszystko
Hahahaha dobre Idgi 😙 ja to czytam wszystkie, bo a nuż ktos znajomy bądź jeszcze lepiej- z rodziny się trafi 😆 Ja w telewizji widziałam ile zniszczeń, że dachy ludziom pozrywało... i stodoły powaliło... 😯

Zgłoś nadużycie #3258 20 lipca 2015, 22:10

anulaaa86 Zaprawiona w bojach
hej dziewczyny ja na razie tylko na chwilkę,Roxy nie przejmuj sie i nie denerwuj nie ma sensu! a co do prywatnego forum to kiedys jak bylam na lipcówkach to tez tam inni zaczeli wkraczac ze swoimi mądrościami i same podałysmy sobie maile ,jedna ogarnęła temat założyła forum prywatne,na maila podała hasło i tak byłyśmy w grupie zamkniętej ;) Może jest tutaj jakaś kobietka co by mogła zostać administratorką?;> chyba że nie przeszkadza wam mamuski że inne kobietki czytaja :)

później albo jutro postaram sie odpisac na wszystko buzki

Zgłoś nadużycie #3259 20 lipca 2015, 22:11

Zapomniałam wam napisać że odebrałam posiew moczu - jałowy :-) właśnie napisałam smska do gina że wszystko ok :-)

Zgłoś nadużycie #3260 20 lipca 2015, 22:22

Roxy Gotowa na wszystko
Mi osobiście nie przeszkadza, ja nie mam nic do ukrycia, niech wstyd będzie tym co robią zamieszanie :) )

Zgłoś nadużycie #3261 20 lipca 2015, 22:23

Agniechaa Zaprawiona w bojach
http://pieknamama.pl/category/sukienki-wieczorowe tutaj macie sklep internetowy z ladnymi sukienkami na wesele.

Zgłoś nadużycie #3262 20 lipca 2015, 22:25

kociaaak84 Zaprawiona w bojach
Roxy, kochana napisałam swojego posta zanim zobaczyłam Twojego stąd nie wiedziałam, że już o tym napisałaś.. miałam odnieść się do tych wszystkich rzeczy, o których pisałyście, ale ostatnie posty jakoś mnie zirytowały i nie wiem o czym chciałam napisać.. więc póki co skoro siostra Roxy Diana pozwala sobie zabierać głos na naszym wątku to ja pozwolę sobie się do tego odnieść! Jeśli Roxy nawet dołączyła do tego forum to na nasz wątek grudniowy i nic nikomu do tego. Jeśli jako siostra dowiedziałaś się o Jej ciąży z forum to tym bardziej świadczy o tym, że może nie jesteś na tyle godna zaufania by Ci o tym powiedzieć w 4 oczy, a informowania kogokolwiek o czyjejś ciąży nic nie usprawiedliwia, bo to jest sprawa tej osoby, a nie Twoja.. żałosne jest natomiast to, że czytasz nasze forum, szpiegujesz i nawet się nie ujawniasz.. dopiero teraz, gdy Cię zabolało.. strasznie to smutne. A choćby ze względu na Wasz stan powinnaś oszczędzić sobie tego jadu, tym bardziej, że Roxy nigdy o Tobie źle się nie wypowiedziała - jedynie napisała, że ma żal co jest całkowicie zrozumiałe!!!
Wiesz co Roxy? Wcale bym się nie zdziwiła gdyby okazało się, że Twoja mama jest bardzo na bieżąco we wszystkich kwestiach, o których DO NAS piszesz.. I to jest smutne, bo wiadomo, że inaczej rozmawia się z mamą a inaczej z koleżankami..
zastanawiam się czy to jednak nie jest dobry moment zwłaszcza, że zwierzamy się sobie z różnych rzeczy licząc, że nikogo z poza naszej grupy te tematy nie zainteresują (!) - powinnyśmy przenieść się gdzieś gdzie wątek byłby zamknięty!

Zgłoś nadużycie #3263 20 lipca 2015, 22:30

Diana89 Zadomowiona
to ja pytalam o te zwolnienia !!! :) ja idę od września, nie wiem czy dobrze, czy nie, bo pracę mam taka, ze nic nie robię, cały dzień kawka i internet, a w domu na zwolnieniu to jeszcze obowiązki dochodzą :) tak pisalysmy o tych klotniach, myślałam że akurat na dana chwilę u mnie jest normalnie, az nagle jak wróciłam to znowu sprzeczka o głupoty i wielki książę sobie wyszedł o 21- rzekomo na pół godziny, a do tej pory go nie ma! A ja go sposobem, nie będę pokazywać nerwów, zrobiłam kolację, jego porcję zostawilam na stole, już ostygla i leże sobie w lozeczku :) więc co jak co, ale ja sobie nie mam nic do zarzucenia :D

Zgłoś nadużycie #3264 20 lipca 2015, 22:33

Ja w razie czego moge założyć na bph tam jest darmowe i zamknięte :-)

Kociaak mądrze napisane :) roxy nie przejmuj się :-)

Dziewczyny spadam spać bo padam na pyszczek 😴😴
Dobranoc wy moje forumowe siostry 😍😘🎀

Zgłoś nadużycie #3265 20 lipca 2015, 22:46

Maaga śliczny brzuszek i dzidzia :)
Aga to Ty pisałaś o szkole rodzenia? nie jest to abtsolutnie krepujace! To takie wykłady, ćwiczenia oddechowe, ale w żaden sposób nie narusza naszej strefy intymnej, osobistej. Myślę, że warto iść! zwłaszcza dla partnera/męża. Wiele mogą im te zajęcia uzmysłowić. Dużo miejsca poświęca się też pielęgnacji noworodka, więc dla mam, których to pierwsza dzidzia to też duży plus. Ja bym chętnie poszła z M. ale zobaczymy jak to będzie, bo teraz jest Maciuś i nie wiem co w tym czasie miałabym z nim zrobić..

Zgłoś nadużycie #3266 20 lipca 2015, 22:49

diankaDB Fajna mama

kociaaak84 napisał(a)

Jeśli jako siostra dowiedziałaś się o Jej ciąży z forum to tym bardziej świadczy o tym, że może nie jesteś na tyle godna zaufania by Ci o tym powiedzieć w 4 oczy

Chętnie usłyszę co Roxi ma do powiedzenia w tym temacie.

Nie znacie nas ani naszych relacji, tak samo jak nie znacie sytuacji. Ja jestem więcej niż pewna, że Roxi w życiu na nikim nie mogła polegać tak jak na mnie, bo całe życie byłyśmy dla siebie najbliższymi osobami na świecie. Nigdy nie chciałam jej zawieść i nigdy nie zrobiłam nic wbrew niej. I Ona to wie.

Ale być może Wy wiecie lepiej ;)
I proszę już nie komentować, uważam, że temat jest zamknięty.

Zgłoś nadużycie #3267 20 lipca 2015, 22:58

To Ty wchodzisz na nasx wątek więc nie pisz nam czy mamy komentować czy nie! Bez wzgledu na sytuację to Ty robisz zamieszanie i ewidentnie wciskasz nos w nie swoje sprawy! Zadna z nas nie czyta innych wątków, tylko Ty szpiegujesz tu swoją siostrę.. skoro jesteś Jej tak życzliwa to po co to robisz? Gdyby o mojej ciąży moich rodziców powiadomił ktokolwiek inny poza mną (bez względu na okoliczności!) to miałabym do tej osoby żal i myślę, że każda z nas czuła by tak samo! I na tym koniec tematu, bo tylko tego dotyczył! Nic za wyjątkiem tego, Roxy o Tobie nie pisała.. Daj już spokój dziewczyno, bo naprawdę nikt Cię do tego wątku nie zapraszał!

Zgłoś nadużycie #3268 20 lipca 2015, 23:16

Agniechaa Zaprawiona w bojach

Diana89 napisał(a)

to ja pytalam o te zwolnienia !!! :) ja idę od września, nie wiem czy dobrze, czy nie, bo pracę mam taka, ze nic nie robię, cały dzień kawka i internet, a w domu na zwolnieniu to jeszcze obowiązki dochodzą :) tak pisalysmy o tych klotniach, myślałam że akurat na dana chwilę u mnie jest normalnie, az nagle jak wróciłam to znowu sprzeczka o głupoty i wielki książę sobie wyszedł o 21- rzekomo na pół godziny, a do tej pory go nie ma! A ja go sposobem, nie będę pokazywać nerwów, zrobiłam kolację, jego porcję zostawilam na stole, już ostygla i leże sobie w lozeczku :) więc co jak co, ale ja sobie nie mam nic do zarzucenia :D

Ja już jestem na zwolnieniu, bo niestety mam pracę stojącą, więc nie wiem czy dałabym radę.

Zgłoś nadużycie #3269 20 lipca 2015, 23:24

monia040392 Gotowa na wszystko
A propo palenia. Jak lezalam niedawno w szpitalu to byla ze mna na sali dziewczyna w 6 miesiacu miala 21 lat.. bez przerwy wychodzila na papierosa...miala bezwzglednie lezec poniewaz pekl jej pecherzyk ciazowy i miala bezwodzie. Jej dziecko wazylo tylko 350 gram. Wody sie trovhe uzupelnialy ale je tracila. I trula jeszcze je tym dymem. Mysle ze maluszek mial marne szanse..:/
Roxy my Ci wierzymy i mnie inne opinnie nie interesuja. Ja tez mam siostre ktora we wrzesniu rodzi i sie wtraca w moje zycie. Jest teraz w holandi ale mimo to mnie denerwuje. Mam do niej troche zalu bo ona zaszla w ciaze wtedy kiedy ja poronilam. Ciezko bylo mi sie do niej odzywac. I strasznie mnie to zabolalo...
co do mlodszego brata ja mam 7 letniego. I moja mama mu pozwala na wszystko. On nawet jak kogos uderzy to i tak wina lezy po drugiej stronie... jak byl u mnie ostatnio na dwa dni to sie poklocil z moim mezem... to moja mama byla zla na mnie bo on sie poskarzyl heh

Odnosnie zalanej kuchni to ja wylalam dzisiaj sos po golabkach na szafke kuchenna...i wszystko sie zalalo...taka ze mnie niezdara

Zgłoś nadużycie #3270 21 lipca 2015, 1:43

kaska.b1985 Zaprawiona w bojach
Dobry wieczór (chociaż powinno byc juz dobranoc ;) )
Mam troche zaległości, ale postaram się jutro to ogarnac jak pozalatwiam troxhe spraw. Wpadlam tylko na chwilke poinformowac Cie KOCIAAAK, że stroj zakupiony i czekam na adres :) jak uda Ci sie wyslac go do jutro rano to od razu wysle. Buziaki i dobranoc :*