Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Grudniówki 2015 :)

Zgłoś nadużycie #2971 14 lipca 2015, 19:41

katarzynka89 Zaprawiona w bojach
Rajcula jaki piękny przystojniak 😍

Dziewczyny współczuje tych przeżyć z poronieniem.. Ja poroniłam w 6 tyg, prawie nic brzuch nie bolał i nie miałam czyszczenia...

Anulaaa wspólczuje strasznie tak wysokiej ciąży stracić!

Ja też brwi normalnie robie i wszystko ok :-)

Zgłoś nadużycie #2972 14 lipca 2015, 20:01

Idgi Zaprawiona w bojach
W przychodni nie ma aparatu wcale wiec usg sa w innim miejscu. Zastanawiaja mnie te minky, wygladaja cudnie, wesolo, kolorowo :)
Wyjasnilo sie, D chce isc na wizyte.
Kurcze poszlabym juz spac.. szaro, buro, pada...
O tej depilacji woskiem to sobie pomyslalam ze pozniej z Lustrzycą to ciezko bedzie sie golic a do porodu trzeba, prawda? Ale jak ma malucha bolec to nie bede tego robila w ciazy

Zgłoś nadużycie #2973 14 lipca 2015, 20:03

Roxy Gotowa na wszystko
Tak, do porodu trzeba ;) Ja to depilowalam się tak samo jak i przed ciąża 😆 nic A nic mi nie przeszkadzał brzuszek :) )

Dziewczyny biorę właśnie ciepła kąpiel. Wanna pełna wody.. troszkę ulga jest. 😊

Zgłoś nadużycie #2974 14 lipca 2015, 20:05

Roxy Gotowa na wszystko
Idgi ta babka naprawdę wprowadziła Cię W błąd. Jest tak jak Ci pisałam - to go nie boli 😆

Zgłoś nadużycie #2975 14 lipca 2015, 20:51

Roxy jak ja kocham takie kąpiele 😍

Mi już powoli też ciężko się depiluje a do cc to nawet brzuszek mi ogolili :)

Emilek właśnie zadypia, dziewczyny aż boje się nocki 😱

Jutro ileż to bedzie emocji jak aż chyba 5 z was ma wizyty 😁😘

Zgłoś nadużycie #2976 14 lipca 2015, 20:54

Mi się to minky też bardzo podoba, na pewno dla dzidzi coś zakupie :-) teraz rozglądamy się za wózkiem, żałuje strasznie że po Emilku sprzedałam.

Zgłoś nadużycie #2977 14 lipca 2015, 21:20

rajcula Zaprawiona w bojach
Idgi jak się nie ogolisz to w szpitalu to zrobią ;) ja widocznie byłam niezbyt dokładnie, bo z tym lusterkiem to nie taka prosta sprawa i jak wróciłam do domu i w lusterku chciałam zobaczyć skalę zniszczeń to się W. pytam, ktoś mnie golił? a on, że przecież jak parte zaczęłam czuć to przyszła polozna z maszynka - ją nic nie pamiętam :P

Mnie się nigdy nie chce napuszczac wody do wanny, ostatni raz kąpiel zaliczylam przy porodzie :P

A właśnie przed chwilą zobaczyłam, że mam rozstepy na tylku, ale takie w kolorze skóry. Wcześniej smarowalam tylko brzuch i biust, od dzisiaj zaczynam wszystko.

Zgłoś nadużycie #2978 14 lipca 2015, 21:44

monia040392 Gotowa na wszystko
A propo wloskow zauwazylam ze na brzuchu mi sie pojawily jasne slabe wloski. Ale ich nie bylo. Na calym brzuchu. Mi sie rozstepy pojawily na samym poczatku przy pepku. Mam juz duzy brzuch. W 9 miesiacu pewnie nog nie ujrze.

Zgłoś nadużycie #2979 14 lipca 2015, 21:44

Agniechaa Zaprawiona w bojach
jeśli chodzi o te depilację przed porodem to powiedzcie mi, trzeba być tak, że tak się wyrażę kompletnie na łyso ogolonym ? :D

Zgłoś nadużycie #2980 14 lipca 2015, 21:44

Agniechaa Zaprawiona w bojach
jeśli chodzi o te depilację przed porodem to powiedzcie mi, trzeba być tak, że tak się wyrażę kompletnie na łyso ogolonym ? :D

Zgłoś nadużycie #2981 14 lipca 2015, 22:36

rajcula Zaprawiona w bojach
Agniecha krocze na zero ;)

Monia po ciąży te włoski znikają, też tak miałam i obecnie znów się pojawiają.

Zgłoś nadużycie #2982 14 lipca 2015, 23:09

Roxy Gotowa na wszystko
Kasiu trzymam kciuki za nocke 😙

Zgłoś nadużycie #2983 15 lipca 2015, 5:26

monia040392 Gotowa na wszystko
Dzien dobry.. ja juz nie spie w sumie od 4, cala noc sie budzilam...zaczelam chyba przezywac godziny do wizyty. Oby dzidzia wspolpracowala i pokazala co ma miedzy nogami. No i najwazniejsze by byla zdrowa.

Zgłoś nadużycie #2984 15 lipca 2015, 7:31

Dzień dobry laski :-)

U nas nocka - uffffff przespana! Dzięki bogu. Roxy dziękuje kochana 😘😘

No Monia wcale Ci się nie dziwie :-) moja wizyta dopiero jutro a ja już od kilku dni czuje te emocje :-)

Dziewczyny mocno trzymam kciuki za wizyty ✊🏼. Oczywiście po zaraz musicie dać znać :P

U mnie znowu całą noc padało, zimmo, szaro, buro. Aż trudno uwierzyć że to lipiec....

Zgłoś nadużycie #2985 15 lipca 2015, 7:47

Roxy Gotowa na wszystko
Ja też pół nocy nie spałam... 😯
Ale to nie z powodu emocji...
Dobrze Kasiu że dziś była nocka normalna, naprawdę miałam wielką nadzieję na to, że wreszcie sobie troszkę odpoczniesz i zregenerujesz siły 😆

Dobrze, że dziś wizyta. Wiecie po moim ostatnim wypadzie nad jezioro prawdopodobnie rozwinęła się u mnie jakaś infekcja...😯 nie mam żadnych upławow, wręcz sucho tam bardzo, ale boli-swedzi-piecze... jakiś taki dyskomfort. Nigdy nie miałam w życiu infekcji, więc nie wiem jak się objawia, ale jeśli to nie to no to co innego? :-( że tak się wyrażę "w środku " jest w porządku - nie odczuwam żadnych dolegliwości. . Za to na zewnątrz. .. 😑 właśnie przez to nie mogłam spać pół nocy... A poza tym Maksio też dziś nie spał dobrze. Co raz musiałam to układać do snu na nowo..

A jeszcze ten bolacy brzuch. Wieczorem po kąpieli nieco przeszło, Ale w nocy aż do teraz odczuwam to jak taki ból kolkowy. I przeszło bardziej na bok i dół pleców. Mam nadzieję, że to nie nerki , a po prostu jakas tam sobie koleczka. :-)

No ale najważniejsze, że mamy już ranek, Zaraz lecę już na pocztę i po zakupy, odwioze Pitera do pracy i będę już myśleć tylko o wizycie 😆

Zgłoś nadużycie #2986 15 lipca 2015, 7:48

Roxy Gotowa na wszystko
Monia, mam nadzieję, że jesteś wyposażona w słodycze? ?? ;) ))

Zgłoś nadużycie #2987 15 lipca 2015, 7:52

Roxy a czemu taka zła nocka ? Maksiu dał popalić ?

Emilek jeszczs śpi a ja jakoś już nie umiem a potem bede narzekać że śpiąca jestem😏😝

Zgłoś nadużycie #2988 15 lipca 2015, 9:21

anulaaa86 Zaprawiona w bojach
Dziewczyny trzymam mocno kciuki za wizyty!!!💑👪🚼👶✊✊✊

Roxy o objawach jakich piszesz to wygląda na infekcje,ale wiadomo jak lekarz zobaczy będzie najpewniej.dobrze że nie masz uplawow bo to by była już druga faza,infekcji. :( pewnie dostaniesz maść i swędzenie minie. :) a ból pleców, baaardzo częste oddawanie moczu i ból promieniujacy do nogi to ja niestety miałam przy nerkach ,na początku ciąży i brałam na niego antybiotyk :( ,oby to nie było To bo szczerze współczuję .
Ja pospalam jak dziecko dziś od 21:30-8:00 :) i byłam tylko raz. O 4:40 siku huraaa !!!

Zgłoś nadużycie #2989 15 lipca 2015, 10:15

Roxy Gotowa na wszystko
Aa dzięki Ania 😆 czyli jak się nie ma upławow to też może to oznaczać infekcje? No to oby tylko coś dobrego przepisala i będzie okej 😆

No a ja w poprzedniej ciąży to przez nerki właśnie w 5 miesiacu wyladowalam na patologii ciąży. 😕 teraz nie mogę pozwolić sobie na szpital. Ale wierzę, że to minie 😊 i że to nie nerki akurat - zdam relacje po południu 😆 albo wieczorem, bo mam wizytę na 16 ale tam zawsze jest ostry poślizg i wejdę pewnie koło 17 jak nie później. Dziś jednak będę cierpliwa.

Zgłoś nadużycie #2990 15 lipca 2015, 10:21

Edzka Zadomowiona
Patrzę na te Wasze foteczki i nie wierzę. Jak pięknie wyglądacie!! Doskonałe figury i brzuszki. Ja na swoje nogi nie mogę patrzeć. Celulit to niedługo na paznokciach chyba będę miała. Boje się o rozstępy, bo przy pierwszej ciąży niestety popękało na bokach i udach. Do tego jestem leń i smaruje się max 1 raz dziennie. Chyba trzeba to zmienić jak najszybciej. Przez urlopy i wyjazdy popuściłam sobie z ćwiczeniami. Dziś delikatnie wracam. Muszę wziąć się w garść... słodycze do mnie mówią, proszą o zjedzenie. Teraz kawka i wiem, że mam ciasteczka w szafce obok. Zjeść żeby ich nie było, czy wyrzucić i już nigdy nie kupować... takie moje rozterki hahaha...

Trzymam kciuki za wasze wizyty.
Roxi mam nadzieje, ze gin przepisze Ci coś co szybko pomoże, wiem jakie to straszne, potrafi doprowadzić do szału... Ja w ciąży wszystko ok ale jakiś rok temu miałam taką głupią infekcję, myślałam, że wydrapie sobie wszystko co tam mam... Okropne, a w ciąży to w ogóle buuuu... Wyleczyłam sama, kąpiele w rumianku i mące ziemniaczanej. Domowe sposoby ale naprawdę szybko pomogły.

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka ;*