Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Grudniówki 2015 :)

Zgłoś nadużycie #2871 13 lipca 2015, 17:31

monia040392 Gotowa na wszystko
Mam nadzieje ze mnie nie skieruja na cesarke. Wole rodzic naturalnie. Ja jeszcze nie mowilam swojej gin ze mam wade a ona sie nie pytala.

Zgłoś nadużycie #2872 13 lipca 2015, 17:32

katarzynka89 Zaprawiona w bojach
Kociak tak Agniecha pisze że z ta siecia różnie bywa choć to naturalne że się martwisz! Daj zaraz znac co i jak !

Ja też na początku myślałam że Idgi chodzi o kopniaki bejbi :-)

Roxi ja też wiem że moje wyniki morfologi nie beda za dobre bo nigdy nie były :-) ja bede spokojna dopiero jak na usg zobacze ze wszystko ok :)

No to ładne macie mieszkanka :-) my mamy 65 m2, jestem zadowolona :-) choc całe życie mieszkałam w domu to i w bloku się odnalazłam :-)

Kupiłam młodemu trampki w Tk Maxxie 😍

Zgłoś nadużycie #2873 13 lipca 2015, 17:35

Lizavieta Zadomowiona

monia040392 napisał(a)

Mogloby byc bardziej slodsze ale jest oki

Wygląda bardzo apetycznie. :)

Zgłoś nadużycie #2874 13 lipca 2015, 17:36

Pościel śliczana, ciasto wyglada rewelacyjnie :-)

Monia zdaje mi się że to nie bedzie miec wpływu na poród. Choć może się myle :-)

Zgłoś nadużycie #2875 13 lipca 2015, 18:02

Agniechaa Zaprawiona w bojach
Ja to sama nie wiem co chce. Jak rozmawiam z różnymi osobami, które miały CC to zdania są podzielone. Jedne twierdzą, że po cesarce jest koszmar, a inne twierdzą ze tylko cesarka, nie wyobrażają sobie naturalnego porodu i opłacają sobie cesarki. To jest chyba tak samo jak przy naturalnym porodzie, jedne rodzą szybko i mają lekki poród, inne przeżywają koszmar.

Zgłoś nadużycie #2876 13 lipca 2015, 18:30

rajcula Zaprawiona w bojach
Agniechaa w sobotę rozmawiałam na ten temat z koleżanką. Jest po 2-óch cesarkach i mówiła, że ona przeszła dobrze, bo od razu mogła się zajmować dzieckiem, ale mimo wszystko to operacja i żałuje, że nie mogła rodzić naturalnie. Blizna czasem boli, jakieś zrosty się robią. Poza tym jest 5 miesięcy po porodzie i bardzo zeszczuplała, ale brzuch jej niestety został. Po naturalnym też nie jest wszystko pięknie, cudnie, ale wydaje mi się, że szybciej się wraca do formy. Tylko z siedzeniem na tyłku jest kłopot :P

Zgłoś nadużycie #2877 13 lipca 2015, 18:38

Edzka Zadomowiona
Kociak współczuje. Ja chyba juz bym zwariowała. Mam nadzieje ze ex juz się odezwał. Nie da sie chyba być spokojnym w takiej sytuacji.

Zgłoś nadużycie #2878 13 lipca 2015, 19:02

Agniechaa Zaprawiona w bojach
Wydaje mi się że dziś poczułam ruchy dziecka. Przepływa mi coś w brzuchu i co jakiś czas czuje takie stukanie,raz z jednej raz z drugiej strony.

Zgłoś nadużycie #2879 13 lipca 2015, 19:04

Idgi Zaprawiona w bojach
I jak Kociaku? Wiesz juz cos?

Zgłoś nadużycie #2880 13 lipca 2015, 19:07

Ja cc zniosłam bardzo dobrze. Nie powiem że nie bolało po bo bolało ale ogólnie nie było źle. Znieczulenie ogólne też dobrze zniosłam.

Kociaak no właśnie i jak tam ?

Zgłoś nadużycie #2881 13 lipca 2015, 19:10

O matko teraz zerknełam w tabelke, dziewczyny ile z was ma 15.07 wizyte :-) super to beda emocje :-)

Zgłoś nadużycie #2882 13 lipca 2015, 19:21

Roxy Gotowa na wszystko
Agniecha to pewnie już to! 😉
Kasiu ja też całe życie w domu mieszkałam, ale w bloku też jest okej. Wszystko ma swoje ➕i ➖. W bloku punktuje to, że nie trzeba palić w piecu, a w domu własne podwórko. Ja miałam ogromne podwórko z ogrodem i drzewami owocowymi, altanką.. I tęsknìę za nim. Z małym dzidzią to w ogóle super, jak zajeżdżamy do mamy to maluch może kąpać się w basenie, sobie na kocyku pobawić się zabawkami...
Ale bardzo lubię nasze mieszkanie i nie zamieniłabym go na inne 😆
A odnośnie cesarki to ja dobrowolnie bym się nie poddała. Poród cesarskim cięciem według mnie jest alternatywą gdy kobieta po prostu nie może urodzić siłami natury ze względu na swój stan zdrowia lub dzidziusia, albo gdy jest źle ułożony.

Zgłoś nadużycie #2883 13 lipca 2015, 19:42

kociaaak84 Zaprawiona w bojach
Hej kochane... wszystko ok! Ten cymbał nie ogarnął roamingu :/ myślałam, ze mnie szlak trafi.. po moich kilkakrotnych telefonach do Jego bratowej (poprosiłam by postarała się zdobyć numer telefonu Jego dziewczyny i z Nią się skontaktowała i przez fb zdobyła ten nr i zadzwoniła!). Okazało się, że jeszcze byli w drodze (była godz. 16) a mój ex nie pomyślał, ze jak jadą ponad 24 godziny to będę się martwić i podobno chciał się odezwać jak będą na miejscu..
Po 17:00 mi napisał na fb, że wszystko ok i że zapomniał o sprawdzeniu roamingu aprzeniósł nr do innego operatora.. nie zrobiłam Mu awantury, nie chcę by myślał, że szukam pretekstu by Mu dowalić, albo że nie daj Boże jestem zazdrosna o te pierwsze wakacje z inną dziewczyną, więc tylko napisałam, że bardzo się denerwowałam i że przykro mi, że nie pomyślał by dać mi znać, nawet z Jej tel. że po prostu wszystko ok i tylko podróż Im się przedłużyła.. i że cieszę się, że żyją.. Chyba zrobiło Mu się głupio.. mam nadzieję! Bo gdyby był obok mnie chyba bym Go udusiła!
Nawet sobie nie wyobrażacie jakie potworne myśli mi przychodziły do głowy :( ile łez wylałam.. On zawsze taki właśnie był.. niemyślący.. każdy musiał zawsze o wszystkim myśleć za Niego.. ech.. ale najważniejsze, że Maciek jest cały i zdrowy. A ja powoli dochodzę do siebie. Dziękuję Wam za wsparcie.. jak zawsze mogę na Was liczyć :*
P.S.Wrzucam fotki z brzuchem z wczoraj, bo wcześniej nie miałam do tego głowy.

Zgłoś nadużycie #2884 13 lipca 2015, 19:43

Mieszkam cale zycie na wsi i nie wyobrazam sobie mieszkania w bloku...Teraz mieszkam narazie u rodzicow mojego meza..ale za dwa lata idziemy na swoje :) mam nadzieje ze sie uda

Zgłoś nadużycie #2885 13 lipca 2015, 19:45

Kociaaak wspaniale wiesci :) ciesze sie ze wszystko dobrze

Zgłoś nadużycie #2886 13 lipca 2015, 19:52

anulaaa86 Zaprawiona w bojach
Kociak ja też bym już nerwów nie miała,bo ogólnie histeryczka ze mnie ,ale tak jak dziewczyny piszą,na pewno zmęczeni podróżą śpią a Twój ex nie zauważył rozladowanego tel.Daj znać jak tylko coś będziesz wiedzieć!3maj się !!!

Piękna pościel :) taka delikatna! :)

Katarzynka buty boskie! :)

Ja całe życie mieszkałam w bloku,i powiem wam szczerze że teraz jak mieszkam od paru lat w domu z ogródkiem to dupsko mi się rozwydrzylo 😜 jak młody był mniejszy i zasnął np.w wózku wystawialam go na ogródek i spał na swierzym powietrzu ,a ja ze spokojem pralam,sprzatalam gotowałam ,jak ciepło to i grila to ognisko :) na szczęście jest tutaj centralne ogrzewanie,bo na węgiel już by nie było pewnie tak miło :) ale to też kwestia przyzwyczajenia :)

Agnieszka super ze ty też poczulas ruchy :) gratuluję!!!

Ale Wam super dziewczyny jeszcze 2 dni i będziecie po Usg! Ja muszę czekać do 23!dziś byłam u lekarza mam zwolnienie na 2 tyg :) i czekam na list z terminem na fizjoterapie żeby przestała mnie boleć miednica i kość lonowa bo już od miesiąca mi dokucza.Buziaczki

Zgłoś nadużycie #2887 13 lipca 2015, 19:52

Lizavieta Zadomowiona
Ja zdecydowanie wolę cc. Mnie brzuch szybko spadł, koleżanka miała chyba przez 1,5 roku po porodzie. Blizna w pierwszych dniach ciągnęła, ale nie był to ból. CC miałam w znieczuleniu ogólnym.
Ja też mieszkam całe życie w domu, z przerwami na wynajem i lepiej mi się mieszka w domu. Robię co chcę, kiedy chcę i nikt się nie czepia, że pralka chodzi o 23 albo mikser przed świętami o 1 w nocy :) . W bloku bym tak nie robiła, bo wiadomo już trzeba się liczyć z tym, że inni mieszkają wyżej/niżej/obok itd.

Zgłoś nadużycie #2888 13 lipca 2015, 19:54

Od 2016 roku ma byc becikowe 1000 zl przez 12 miesiecy dla wszystkich. Zawsze to dodatkowe pieniadze do budzetu. Oczywiscie my grudniowki sie lapiemy. :)

Zgłoś nadużycie #2889 13 lipca 2015, 19:56

anulaaa86 Zaprawiona w bojach
Kociak ufff wspaniałe ze sa na miejscu i wszystko ok!!! A Ty z brzuszkiem wyglądasz kwitnaco !!!

Zgłoś nadużycie #2890 13 lipca 2015, 19:56

rajcula Zaprawiona w bojach
Kociaak uff... to dobrze, że wszystko ok. Podziwiam Cię, bo ja bym od razu opierdzieliła, w takich chwilach nie potrafię powstrzymac emocji.

Monia też zawsze mieszkalam w domu. Jak poszłam na studia do Krakowa to zamieszkalam w bloku i czułam się jak w klatce :P brakowało mi ogrodu, tego, że mogę wyjść posiedzieć w spokoju na laweczce. Później w W-wie też mieliśmy pecha do mieszkań. W lecie zawsze smierdzialo fajkami przy otwartym oknie, a w ostatnim mieszkaniu na parterze mieszkali ludzie, którzy mieli 3 psy i kota, a smród dochodził do 3 piętra :/ jak byłam w ciąży to nie raz zwymiotowalam ba klatce, zawsze miałam ze sobą pojemnik na pawia :P