Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Grudniówki 2015 :)

Zgłoś nadużycie #2711 9 lipca 2015, 21:12

kaska.b1985 Zaprawiona w bojach
Rajcula mi tez zawsze sie podobały, ale tylko na kims. Ja wygladalam w nich zawsze kiepsko, a te jakos troche lepiej leza od tych wszystkich poprzednich :)

Kociaaak, Roxy podajcie adresy i rozmiar to kupie i wysle. Dziewczyny kupilam te stroje za naprawdę smieszne pieniądze. Grzechem byłoby nie kupic ;)

Zgłoś nadużycie #2712 9 lipca 2015, 21:13

kaska.b1985 Zaprawiona w bojach
Rajcula mi tez zawsze sie podobały, ale tylko na kims. Ja wygladalam w nich zawsze kiepsko, a te jakos troche lepiej leza od tych wszystkich poprzednich :)

Kociaaak, Roxy podajcie adresy i rozmiar to kupie i wysle. Dziewczyny kupilam te stroje za naprawdę smieszne pieniądze. Grzechem byłoby nie kupic ;)

Zgłoś nadużycie #2713 9 lipca 2015, 21:31

katarzynka89 Zaprawiona w bojach
Kurcze a ja już od godziny walcze z Emilem. Nie chce spać mało tego co chwile płacze 😕 już powoli się poddaje i chyba dam mu ibum.

Zgłoś nadużycie #2714 9 lipca 2015, 21:40

anulaaa86 Zaprawiona w bojach
Magaaa kicia Twoja urocza :D taką małą czapeczkę trzeba było jej założyć :) słodziak mały! jak się wabi?i ile ma ? jeszcze raz dziękuje za życzenia ! Wszystkim wam kochane brzucholkowe siostry :D
Mam nadzieje że z mama będzie wszytsko ok a to poprostu zmiana klimatu po wakacjach i ta powalona pogada tak na nią wpłynęła,wiesz jak to się człowiek czuje jak raz +30 a za chwile pada i wieje .Może po tej chorwacji zanim się zaklimatyzowała i organizm przestawil musiała wrócić do domu.

Ewwa witamy :D

Roxy narobiłaś mi takiej ochoty na ciasto że jutro piekę Truskawkowca! :D mam nadzieję że mój najmłodszy mężczyzna nie dostanie alergii na truskawki , bo już raz przez to przechodzilismy...pokrzywka okropnie wyglada u malucha :( po 2 latach dostał teraz w pl truskawki i bylo ok wiec licze ze teraz tez bedzie,

Surowe pieczarki? woW to jestem teraz zaskoczona :P hehehe pieczarki zaczelam jesc dopiero jak zaszlam w ciaze z Gracjanem a wczesniej mną trzepało na samą myśl,hehe

Małgosia dzielna kobieta! synuś uroczy :) a jaki blondasek :) nie chce wiedziec jak wyglada londyn bez działającego metra! pewnie ludziów jak mrówków haha co do zdjecia wcale nie jestes ogromna za to ja się zaczynam przerazac soba i stwierdzam ze koniec z frytkami,pizza i pączkami! zaczeły mi się uwidaczniać stare mega rozstępy na udach i pupie a gdzie grudzien ?? ?naprawdę mój maluch będzie miał w brzuchu M3 jak dobrze pójdzie!

Kaśka zazdroszcze figury! :P świetnie wyglądasz kobieto! a i stroje super!!!!

Ja się ostatnio pochwaliłam syropem na zaparcia i od 5 dni( chyba) walcze z tą moją upartą D..ą ;) wypiłam dziś dwie szklanki kompotu ze śliwek,jabłko,czereśnie winogron i tego nieszczesnego pączka bo nie mogłam się oprzeć! a tak przez cały dzien nic więcej i mam nadzieje że jutro przyjdzie ulgaaa :D

AAA właśnie Małgosia w sobote jak nie bedzie padało i baaardzo wiało to jedziemy do Swansea na air show :)

Zgłoś nadużycie #2715 9 lipca 2015, 21:43

No i poddałam się. Dałam mu ibum... Zobaczymy czy teraz zaśnie.

Zgłoś nadużycie #2716 9 lipca 2015, 22:07

Zasnął... Ufff i ja spadam bo nie wiem jaka nocka 🙊 dobranoc dziewczyny 😍

Zgłoś nadużycie #2717 9 lipca 2015, 22:07

Zasnął... Ufff i ja spadam bo nie wiem jaka nocka 🙊 dobranoc dziewczyny 😍

Zgłoś nadużycie #2718 9 lipca 2015, 22:14

Katarzynka ibum na pewno mu ułatwi zasniecie

ja dzisiaj byłam z gracjanem u ortopedy ,bo czesto budzil sie w nocy i plakal ze kolanka go bolą,zrobil zdjecia rtg pełno badan i powiedzieli ze wszystko wyglada ok ,a te bole co ma to przez to ze szybko rosnie,chyba poszedl w moje slady tez mialam bole wzrostowe,okropienstwo :( nogi wykreca jak cholera tylko u mnie skonczylo sie operacja w wieku 16 lat.licze na to zeu niego tak sie nie skonczy

Zgłoś nadużycie #2719 9 lipca 2015, 22:27

naatka Zadomowiona
Moja córcia właśnie zasnęła. Katarzyna spokojnej nocy dla.emilka i ciebie. Te Wasze Stroje I Figurki Doprowadzają Do depresji. Ale te stroje mega. A a propozycje tych dań z torebek tzn sosy i fizyczne wiadomo chemi w sobie mają ale są alternatywą na szybki obiad a jedzone z umiarem nie powinny zagrażać mieszkańcom naszych brzuszków. Z córcia tez mi się zdarzało jeść q ona zdrowa i nic jej nie zaszkodziło. A pieczarki surowe jakoś nie wchodzą w grę ale.pod innymi postaciami uwielbiam, jutro musze wymyślić jakieś ciasto ale.nie wiem jakie co polecacie szybkie proste smaczne. Zazdroszczę wam ze macie swoich mężczyzn codziennie w domku. Mój jak jest to weekend a w tygodniu czasem wpada jak burza po jakieś jedzonko kąpiel i ew sen czasem godz 2 w nocy a o 6 wstaje i jedzie ale już się do tego przyzwyczaiłam choć czasem mi ciężko i martwię się bo co chwile gdzieś wypadki ale dość smucenia moim wpisem. Dobranoc dziewczyny ,

Zgłoś nadużycie #2720 9 lipca 2015, 22:48

rajcula Zaprawiona w bojach
Mój łobuz też dopiero usnał, coraz później chodzi spać, muszę coś z tym zrobić ;)

katarzynka na fotce profilowej wygladasz na bardzo szczupła, żeby nie powiedzieć chudą ;) ja za to zawsze miałam pyzatą twarz :P

anulaa też cierpiałam na bóle wzrostowe, ile ja nocy przepłakałam z bólu. A najsmieszniejsze jest to, że czasem na zmianę pogody, albo jak przemarznę to nogi nadal bolą.

Co do dna macicy to zawsze zastanawialo mnie dlaczego jest na górze, a nie na dole :P

Zgłoś nadużycie #2721 9 lipca 2015, 22:52

MamaMiloszka Gotowa na wszystko

Idgi napisał(a)

Za Wami nadazyc to cud jakis by sie chyba stal :)

Witaj Ewo, milo ze dolaczylas. Ja tez z wlkp jestem. W ktora str te 70km od Poznania? Ja z Kalisza :)

Malgosiu, jestem zachwycona Twoja postawą a inni... WSTYD! Jest tyle akcji uswiadamiajacych ale ludzie to patafiany, bezmozgowce i bezdusznicy! Kazda pomoc jest lepsza niz zadna! Chocby sprawdzenie czynnosci oddech-krazenie, telefon, ulozenie na boku czy zabezpieczenie. Szkoda ze im tam nie dogadalas ze ciezarna pomaga a inni stoja jak te slupy! Moze nastepnym razem zwyczajnie ze wstydu by pomogli! Jeszcze raz wielkie brawa dla Ciebie za wielkie serducho, trzezwe myslenie i okazana pomoc! :* :)

Kasiu, nie chce straszyc ale sie naczytalam co tam jest zlego w tych fixach/pomyslach na/zupkach itd... i ze moze to szkodzic dziecku... kiedys byl tez o tym program (wiem co jem czy cos takiego) straszne rzeczy w tym siedza... nie zdrowiej byloby smietanke samą lub z dodatkiem wody +jajko i doprawic ziolami?.. tak tylko wspominam, nie chce zebys to zle odebrala. Mnie dzis na widok torebkowych "przysmakow" automatycznie uruchamia sie odruch wymiotny

Oo Kaliszanka? :) Ja rowniez ale nie z Waszych grudniowek.Ja lipcowka2013 :) Spokojnych ciaz zycze :)
MamaMiłoszka

Zgłoś nadużycie #2722 10 lipca 2015, 0:15

Rajcula mnie też do teraz tak jak ciebie kręcą na zmianę pogody właśnie,a operacja pomogła w tym ze już się " nie blokują" nie pamiętam już ile razy w nocy nogi w baaardzo gorącej wodzie w wannie moczylam.u mojego misia póki co amol i rozgrzewanie pomaga Ale co się nacierpi bidulek to eh. ..

Zgłoś nadużycie #2723 10 lipca 2015, 8:11

Agniechaa Zaprawiona w bojach
Idgi ale to fajnie, że masz mamę położną, bo w razie czego masz kogo się doradzić, jak coś Cię niepokoi. Nie musisz od razu dzwonić do lekarza itd.

Zgłoś nadużycie #2724 10 lipca 2015, 8:12

rajcula Zaprawiona w bojach
U mnie jak rozgrzewanie nie pomagało to mi mama dawała przeciwbólowe, ale ja byłam już w wieku szkolnym. A później ktoś kupił poduszkę elektryczna, owijałam nią nogę i szybko mijało. Mnie czasem jak boli to nie mogę kucnąć.

Zgłoś nadużycie #2725 10 lipca 2015, 8:35

Dobrze że mówisz o tej poduszcze bo nawet nie pomyślałam,kupię jak tutaj gdzieś znajdę i może faktycznie mu pomoże :)

Miłego dnia brzuchatki!!! Mój młody ma dziś dzień rowerowy w przedszkolu,więc idzie zaprowadzić go tata a ja jeszcze poleniuchuje! Obiad w planach bardzo szybki ( ziemniaczki z koperkiem,kefir jajko i kalafior :) ) a później ciasto zrobię bo Roxy ochoty narobila :)

Zgłoś nadużycie #2726 10 lipca 2015, 8:39

kociaaak84 Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny.. mi dziś smutno, jak zawsze gdy Maciek wyjeżdża beze mnie.. ale takie życie po rozwodzie.. z drugiej strony cieszę się, że ma wypełniony czas w wakacje.. ale zawsze niepokój zostaje.. zwłaszcza gdy jedzie za granicę i nie mogę w każdej chwili zadzwonić.

Roxy z kostiumami Kasi idealnie to rozplanowałaś ;) Kasiula dzięki za dobre chęci, ale nie wiem czy mam na tyle duży biust by ten cudny kostium leżał na mnie tak dobrze jak na Tobie.. :( a ile kosztował?

Idgi super fota! Faktycznie jakieś atrakcyjne to nasze forum jest, wszystkie jesteście ładne :) w kwestii ułożenia dziecka u mnie jest sufit mniej więcej na wysokości pępka - dokładnie to mogłam zaobserwować na USG, no i teraz już czuję takie ruchy, że widać gdzie tam mała się porusza :)

Ja tak jak dziewczyny korzystam czasem z proszkowych sosów, sposobów na.. itp nie można dać się zwariować.. Ja podziwiam zdrowo jedzących, ale mimo wszystko bardzo cenię sobie czas ;) a i smaki takowych potraw mi odpowiadają.

Anula, co do bólu nóżek właśnie masaże pomagają, też tak miałam, ale w odstawowce - szybko rosłam. Może smaruj go na wieczór zanim jeszcze zacznie boleć.

Lecę smażyć naleśniki dla Maćka, bo przez najbliższe 2 tygodnie będzie jadł na sniadanie tylko płatki na mleku :/

Zgłoś nadużycie #2727 10 lipca 2015, 8:53

monia040392 Gotowa na wszystko
Dzien dobry :)
Dzisiaj robie szybki obiad kurczaki plus ziemniaki pieczone i moj ukochany rosol. A wieczorem biore sie za bananowca. Bo jak bym zrobila w dzien to mysle ze nie zdazylby sie zastygnac i bylby zjedzony.
Malgosia super postawa. Ja kiedys uczylam sie kursu pomocy ale chyba niewiele pamietam. Podziwiam Cie ze zachowalas zimna krew. Mi sie jedynie zdarzalo pomagac starszym paniom niosacym ciezkie zakupy.

Jak juz bede miala swoje malenstwo to poprosze o przepisy na zupki. :D wiem tylko ze nie wolno doprawiac.

A propo zywnosci to studiowalam technologie zywnosci i zywienie czlowieka. Bronie sie we wrzesniu ( mialam w styczniu, ale przez ciaze, poronienie, slub i znowu ciaze nie mialam do tego glowy).Czasami po zajeciach odechciewalo sie jesc. W domu strasznie pouczalam mame co wolno czego nie. Chwilami miala mnie dosc :D

Dziewczyny czy macie problemy z pamiecia? Bo ja zauwazylam ze straszne. Maz sie ze mnie smieje. i wszystko leci mi z rak. Szczegolnie taleze.

Zgłoś nadużycie #2728 10 lipca 2015, 10:05

Agniechaa Zaprawiona w bojach
monia040392 a tak się spytam z ciekawości pracujesz w zawodzie? Ja studiowałam podobny kierunek, bo chemie i niestety nie mogłam nic znaleźć w zawodzie.

Zgłoś nadużycie #2729 10 lipca 2015, 10:08

Cześć laski.., ledwo żyje 😴😖😲 nie spaliśmy od 23 do 4!!! Emil budził się co 15-30 minut z mega płaczem! Nie pamagał ani ibum, ani paracetamol, ani espumisan. Nic. Temperature miał w pokoju, pił co chwile. No szok. Ok 1 wziełam go do nas to zero snu tylko skakał, piszczał, wygłupiał się, śmiał. Zaniosłam go do siebie. Śpi! Ja zasypiam a za 20 min znowu koncert😢😓 no potem znowu do nas i leżał godzine, skakał, bawił się. Ja już byłam tak zmęczona że potem z bezsilności płakałam... Po 4 Paweł go zaniósł do łóżeczka i zasnął! Spał do 9. Ja ledwo na oczy widze, kręci aż mi się w głowie.... Takiej nocki nie mieliśmy nigdy, od kiedy się urodził....

Wcinam śniadanko i walcze z bôlem głowy. Emilek w dobrym nastroju bawi się :-) dziad mały :-)

Kociaak ja Cie doskonale rozumiem bo ja też nie lubie jak Emilek gdzieś idzie bez nas. Co prawda nigdy jeszcze na noc go nie daliśmy ale nawet jak idzie popoludniu do teściów czy coś to ja już tęsknie...

Zgłoś nadużycie #2730 10 lipca 2015, 10:13

monia040392 Gotowa na wszystko
Nie pracuje jeszcze bo nie mam dyplomu. I zaszlam w ciaze a w styczniu skonczylam ostatni semestr. Ale na wakacje pracowalam w mleczarni " Piatnica". Moj maz tez skonczyl ten sam kierunek tylko ze technikum i pracuje w Mlekovicie. Ja tez tam chce pracowac. Ale musze poczekac teraz :)