Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Grudniówki 2015 :)

Zgłoś nadużycie #2651 9 lipca 2015, 9:45

Maaga Gotowa na wszystko
hej dziewczyny no i w szczegolnosc ciebie ewo ;)
faktycznie duza roznia i do juz dowch chopaków wiec teraz ci zycze coreczki ;) a jak sie czujesz ?? duza roznica niz przy poprzedniej dwojce ?? kiedy jakas wizyta ??

aniulaaa...
ponawiam zyczenia z wczoraj ;) milego dni i to co najwazniejsze jeszcze raz szczesliwego rozwiazania :*

u nas ok chodz pogoda do d...i znowu mnie jakos troche glowa pobolewa :-/ moze dlatego ze mama ma jakie sproblemy z sercem i cisnieiem wczoraj to wyszlo calkiem przez przypadek :( wyobrazcie sobei ze poszla do lekarza po wczasach z chorwacji zeby dal jej na 3 di chorobowe bo jakas troche przeziebiona, ale po prostu malo pracy ma i chciala posiedziec jeszcze troszke w domu.no i lekarzowi powiedziala ze ja glowa pobolewa, lekkie zawroty glowy ze cos z cisnieniem a on zaraz ktg itp itd i co... ?? ?musi miec holter na jedna dobe zalozony no i inne jakies padania porobic :( ohhhh oby to nic powaznego :(

Zgłoś nadużycie #2652 9 lipca 2015, 9:49

katarzynka89 Zaprawiona w bojach
Dzień dobry laseczki :-)

Roxy no mo wygląda przepysznie 😍 teraz ty mi smaka narobilas :-)

Ewwa witamy :-) jak sie czujesz ? :-) chłopcy cieszą się pewnie z rodzeństwa ? :-)

Mi dziś Emilek dał pospać do 9, i dobrze bo pół nocy nie spałam to troche odpoczełam.

U nas też dziś pogoda się zepsuła. No ale na chwile obecna wole to niż upały.

Lololitko czekamy razem, ja też za równy tydzień wizyta, jejku jak ja się doczekać nie moge :-)

Zgłoś nadużycie #2653 9 lipca 2015, 9:55

Maaga Gotowa na wszystko
roxy...
jesli chodzi o kotka to juz wszystko zabezpieczone nigdzie nie wskoczy ;) a co do tych bakterii hmmm pewnie i tak nie uniknione bedzie ze czasami sobie wskoczy nawet jak jzu dzidzia bedzie.we wrzesniu jak bedziemy w pl moze zrobimy jej komplet badan zeby byc spokojniejsi ;) a tak pozatym to mam nadzieje ze mimo tego ze spieprza od dzieci jak tylko je slyszy, to fajnie byloby kiedys zobaczycz jak beda spac razem z dzidiza tak jak ze mna hehe ;)

Zgłoś nadużycie #2654 9 lipca 2015, 9:58

Maaga Gotowa na wszystko
katarzynka89...
a wy macie juz jakies imionka ?? ??

Zgłoś nadużycie #2655 9 lipca 2015, 9:58

Maaga Gotowa na wszystko
katarzynka89...
a wy macie juz jakies imionka ?? ??

Zgłoś nadużycie #2656 9 lipca 2015, 10:01

naatka Zadomowiona
Dzień dobry mamusie. Moja noc przestaną choć późno zasnęłam i o 6-30 wstałam bo moje dziecko wspaniała energię miało już ale noc przespana. Ewa Witaj i powodzenia. A i najlepsze życzenia urodzinowe Aniu spełnienia wszystkich marzeń. Lolita dodam później zdjęcie. Roxy smacznie wygląda to twoje ciasto aż dostałam motywacji i robie coś na weekend dla mojego M. A u mnie pogoda jest choćcchłodno ale deszcz.juz nie pada.
Miłego dnia mamusie. .

Zgłoś nadużycie #2657 9 lipca 2015, 10:05

MalgosiA85 Fajna mama
Dzien dobry
Dwa razy napisałam mega długiego posta i mi zjadło wiec tera pisze tylko dzien dobry i pozdrawiamy z Londynu jesteśmy tu od wtorku od wczoraj strajkuje metro wiec miasto sparaliżowane

Madlene, Ewa witajcie napiszcie cos wiecej o sobie

Kociak gratuluje córeczki !!!!

Anula wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i synka !!!! zdrówka szczecia i pomyślności !!!!

Do wieczora!!!

Zgłoś nadużycie #2658 9 lipca 2015, 10:20

Maaga dla chłopca chyba Igor :-) a dla dziewczynki nie mamy bo mi się tyle imion podoba że już zgupiałam które najbardziej 😊 mój Paweł dalej liczy na chłopca po cichu a mi to całkiem obojetne :-) choc ost troche mnie na córke wzieło :-)

Zgłoś nadużycie #2659 9 lipca 2015, 10:51

kaska.b1985 Zaprawiona w bojach
Dzien dobry dziewczyny :) Czesc Ewwa! Napisz cos wiecej o sobie i wpisz sie na liste :)

Kociaaak gratulacjeeee!!! Ale super, ze bedzie dziewczynka tak jak chcialas :D Strasznie sie ciesze!!

Jestem na miejscu i wyspalam sie jak nigdy dotąd. Zupełnie inaczej spi się jak ktos tuli cala noc :D

Roxy dziękuję za przepis :) jak tylko wroce do domu to zrobię jakieś ciasto. Smaka robicie :)

Zgłoś nadużycie #2660 9 lipca 2015, 10:55

Katarzynka mam kolegę Igora i wolalismy na Niego Renifer ;) haha Igor czytane od konca to rogi a ze bylo to w okolicy Bożego Narodzenia to ochrzcilismy Go na Renifera :D Podobało Mu sie i tak juz zostało ;)

Zgłoś nadużycie #2661 9 lipca 2015, 10:57

ewwa Świeżo upieczona
Moje chlopaki troche z obawami ale juz sie ciesza ze bedzie malenstwo maz oszalal i jest bardzo nastawiony na corke ja narazie sie nie nastawiam chociaz byloby cudowni miec corke.mam juz36 lat jestem po badaniach prenatalnych wyszly ok pan doktor stwierdzil ze niektore dwudziestolatki nie maja takich wynikow mam nadzieje ze sie nie myli,ja mieszkam wwelkopolsce w malej wsi ok 70 km od poznania obecnie jestem na l4 i ciesze sie ze moge odpoczac.panowie mi bardzo pomagaja,z mezem jestesmy 18 lat po slubie a tu taki psikus.

Zgłoś nadużycie #2662 9 lipca 2015, 10:59

ewwa Świeżo upieczona
Od poczatku ciazy bylo koszmarnie codziennie mdlosci zero wymiotow z chlopakami tego nie mialam mialam sile na wszystko a teraz niestety duzo odpoczywam,no ale jestem juz starsza i dlatego tak jest

Zgłoś nadużycie #2663 9 lipca 2015, 12:21

Pola91 Początkująca
Witaj w naszym gronie Ewwa! Fajnie, że do nas dołączyłaś.

Dzisiaj mam takiego lenia, że nie wiem co ja będę robić. Chyba cały dzień w łóżku przeleżę... masakra!

Zgłoś nadużycie #2664 9 lipca 2015, 12:26

Maaga Gotowa na wszystko
kaska.b...
suuuuuuper :) cieszcie sie kazda chwila spedzona razem!!!!!
ewwa...
ale fajnie :) az sie sama do siebie usmiechalam czytajac te wiadomosc :) swietnie ze maz oszalal i ze chopaki tez sie ciesza!!tymbardziej zycze ci corci!!!a to na prenatalych jeszcze nic ci nie chcial lekarz zdradzic!!! gratuluje tak dobrych wynikow :)

Zgłoś nadużycie #2665 9 lipca 2015, 13:21

Roxy Gotowa na wszystko
Maga, no w zasadzie to masz rację, i tak kontakt będzie nieunikniony, a jak zrobicie badania to nie macie się czym martwić:* Mam nadzieję, że u Mamy wszystko się unormuje... Miejmy nadzieję, że to przez zmianę klimatu, ciśnienia, pogodę i w ogóle;*
A u nas pogoda super, chmurzy się, ale są 24 stopnie ciepła, więc super.
Tylko wiatr jest i nie wiadomo czego nam tu nawieje.

Gosiu, ciężko mi sobie wyobrazić Londyn z niedziałającym metrem :) Musi być ciężko.

Kasia B z przepisami polecam się na przyszłość :D

No a ja już na dzisiaj obiadokolację mam zrobioną- zupka znowu, tym razem pieczarkowa. (Zawsze jak kroję pieczarki to tak mnie korci żeby zjeść na surowo! Mmm. Ale w ciąży się jakoś z trudem hamuję). :D
I zdążyłam już oblecieć kawałek miasta, wystać z maluchem swoje w kolejce na poczcie, a później w sklepie. Kupiłam piękne czereśnie i zjadłam już prawie całą miseczkę :D jakoś nie mogę się powstrzymać przed nimi.
Teraz wrzuciłam do garnka brokuły to sobie zjem na "obiad" :P
Mamy za sobą z Maksiem dwugodzinny spacer, on teraz odsypia, a mi nogi odpoczywają od wysokich butów. :)

Muszę jeszcze pomyć podłogi w domu i mam fajrant, szorowanie łazienek z wyrzutami sumienia zostawię sobie na jutro...

Zgłoś nadużycie #2666 9 lipca 2015, 13:36

Igor to tak jest tylko na razie :-) myślimy jeszcze o Olafie czy Wiktorze. Gorzej jak bedzie dziewczynka to wtedy bede musiala chyba strzelac tyle mi sie imion podoba :-)

Ja bylam na miescie, kupilam sobie bluzke ( mam juz taka sama tylko teraz inne kolorki bo była przeceniona ) i uwaga teraz musialam wziasc roz 40 😱😱😕 normalnie wychodza teraz te chipsy wieczorne 😁

Zgłoś nadużycie #2667 9 lipca 2015, 13:39

Roxy ja uwielbiam surowe pieczarki 😍 pewnie bedziecie się smiac ale kiedys byłam uzalezniona od nich. Dziennie jadlam po 1-2 kg, serio... Długo z tym walczyłam ale musiałam przestac.

Ja na obiad i nie wytrzymałam i kupilam sobie zapiekanke serowrową z makaronem z Winiary pomysl na. Dodalam do tego ziola i zobaczymy jak wyjdzie i czy Emil zje ze mna :-) Paweł ma filety z kurczaka i teraz myśle czy zrobić mu ziemniaki czy kluski.

Zgłoś nadużycie #2668 9 lipca 2015, 14:36

Dzieki Maaga :) Ajnie jest dzielic swoja radosc z innymi ;)

Roxy na pewno jeszcze skorzystam :)

Katarzynka tez lubie surowe pieczarki, ale jeszcze nie probowalam zywic sie tylko nimi ;) Wiktor wydaje mi sie dosc "twarde" ale Olaf super, jak balwanek z Frozen, ktory mowil "dla niektorych warto sie rozpuscic" ;) Uwielbiam go!! :D Co do rozmiarow kupilam ostatnio trzy stroje kąpielowe i wszystkie wlasnie w rozmiarze 40!! ;) ale tlumacze to sobie wiekszym biustem :P :P

Zgłoś nadużycie #2669 9 lipca 2015, 14:40

Roxy Gotowa na wszystko
Ojejku Kasia, ja doskonale Cię rozumiem! Nie pochłaniałam pieczarek aż w takich ilościach, ale jak już były to nie potrafiłam się oprzeć! :D A mój Piter mi się dziwił, że w ogóle są zjadliwe pieczarki surowe :) Tak samo moja mama- a jak raz spróbowała, bo jej kazałam, to później cały dzień chodziła i - UWAGA - robiła sobie co rusz KANAPKI z masłem, pieczarkami i solą! Hahah. To później ja sama z niej się śmiałam.

A i co do imion to zanim przyszedł mi do głowy Maksymilian to chciałam żeby maluszek nazywał się Olaf :) Piter był trochę sceptycznie nastawiony, ale prawie przeszło, tylko, że wtedy wpadłam na Maksia :D
Teraz mówi, że on wybierze imię, ale wiadomo- muszę się przecież zgodzić :D

Zgłoś nadużycie #2670 9 lipca 2015, 14:41

Roxy Gotowa na wszystko
Trzy stroje kąpielowe, Kaśka! Co to za rozpusta?! hahah :D :D