Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Grudniówki 2015 :)

Zgłoś nadużycie #2631 8 lipca 2015, 21:08

katarzynka89 Zaprawiona w bojach
Kociaaak aaaaaaaa super 😍😍💟 ale się ciesze razem z Tobą :* mega dobre wieści :-) no i zdjęcia jakie super :-) imiona już wybrane ? :-)

Zgłoś nadużycie #2632 8 lipca 2015, 21:20

Maaga Gotowa na wszystko
Taaaaak kociak bedzie miała Martynke!!!
A co do humoru to ja sie wkurzam kolejny dzień na mojego!!znowu zjadł obiad i usnął!!!wczoraj było to sama!!!pogoda ku temu sprzyja wiem ale kuwa.....bez przesad!!!!
Normalnie tak nie robi bo albo ćwiczy albo cos w garażu zawsze znajdzie do roboty ale nie cierpię jak ma spać.aczkolwiek za 5 miesięcy mu sie skończy hahahahaha ;-)

Zgłoś nadużycie #2633 8 lipca 2015, 21:21

monia040392 Gotowa na wszystko
kociaaak gratuluje :D
teraz trzymajcie za mnie kciuki 15 lipca by byl chlopiec :d

Zgłoś nadużycie #2634 8 lipca 2015, 21:33

Maaga Gotowa na wszystko
I za mnie ;-)

Zgłoś nadużycie #2635 8 lipca 2015, 21:35

Agniechaa Zaprawiona w bojach
kociaak extra :) Gratluje

Ja mam 15lipca wizytę, ale moj lekarz nie robi USG na wizytach. Na to są oddzielne wizyty, wiec bede musiała czekać do połowkego w sierpniu.

Zgłoś nadużycie #2636 8 lipca 2015, 21:40

Agniechaa Zaprawiona w bojach
rajcula- nie jadłam, jakoś nie spotkałam tego.

Lolita- w zeszłym roku widzieliśmy rodzinę nad morzem: dziecko koło 4 lat, drugie w wózku niechodzące, ojciec dzieci ze złamaną nogą w gipsie, a matka z wielkim brzuchem, koło 8 miesiąca. I Ona biedna z tymi dziecmi, z wózkiem i wszystkimi rzeczami po schodach. Oczywiście pomogliśmy jej, wnieśliśmy wózek na górę. To już w ogóle hardcor :D

Zgłoś nadużycie #2637 8 lipca 2015, 21:48

No to dużo z was ma 15 lipca wizyty :-) ja zaraz po was, 16 lipca na 18:40 :-)

Zgłoś nadużycie #2638 8 lipca 2015, 21:53

Maaga Gotowa na wszystko
Niooooo ;-) jest nas piec o ile sie nie mylę ;-)
Takze za tydzień juz sie bedzie fajńei w tabelki patrzeć ;-)
Teraz chyba żadna do 15 nie ma wizyty co?!w ogole to patrzę że pierwsza terminowo ja lecę hehe ;-) a właściwie razem z lololita i edzka :-) a ciekawe jak bedzie ;-)

Zgłoś nadużycie #2639 8 lipca 2015, 22:01

Ja jesten ost wg terminu no ale u nas bedzie z miesiac szybciej dzidzia, ok 35 tyg. Więc zobaczymy jak wyjdzie :P

Zgłoś nadużycie #2640 8 lipca 2015, 22:11

Pola91 Początkująca
kociaaaak super że jednak dziewczynka :D Tak coś przeczuwałam ale nie chciałam nic sugerować :D Gratuluję :)
Coś mi się wydaje, że też córcia u mnie będzie.
Agniechaa ja też muszę czekać na połówkowe - dopiero wtedy poznam płeć mojego maluszka - powinnam mieć to badanie między 7 a 13 sierpnia. Póki co - wizyta u położnej 14.07 o 13:30
A co do rodzeństwa to był istny hardcore. Każda z nas jest tak różna, że komuś z zewnątrz trudno byłoby uwierzyć, że jesteśmy z jednego domu (pod względem charakteru oczywiście, z wyglądu kilka podobieństw jest)

Zgłoś nadużycie #2641 8 lipca 2015, 22:38

rajcula Zaprawiona w bojach
kociaak super!!! to teraz możesz spać spokojnie wiedząc, że wszystko ok i ze świadomością,że spełniło się Twoje marzenie :)

Biorąc pod uwagę teorię o żywotności plemników to u mnie na bank musi być dziewczynka, ze względu na fakt, że to było dzień po okresie. Mimo to im dłużej żyje w niepewności tym bardziej tracę nadzieję, że tak będzie. O pierwsze dziecko staraliśmy się blisko owulacji, żeby zwiększyć szanse i mamy chłopca. U mnie w rodzinie najbliższej już 6 chłopaków i żadnej dziewczyny.

Szalejecje dziewczyny z tymi fotkami, chyba tylko ja zostałam miśkiem :P

Zgłoś nadużycie #2642 8 lipca 2015, 22:53

naatka Zadomowiona
Kociaak gratuluję córeczki. Bardzo się ciesze i mam nadzieje Ze każdej z nas marzenie się spełni. U mnie juz pogoda się popsuła upały znikły jest deszcz. Moje dziecko pierwszy raz od nie pamiętnego czasu zasnęła przed 20 zawsze 23. Ale za to zobaczymy jaka będzie noc... dziewczyny super zdjęcia i wasze buziaki , musze się zmobilizować i tez dodać. Roxy twój biszkopt super ja nigdy nie robie z nim nic wyciągam i nic się z nim nie dzieje. Ale co do sushi jakoś nie umiem się skusić. Moja wizyta najpóźniej dopiero 28 ale wiem ze chłopak będzie to mogę zacząć kompletowania rzeczy. A teoria z dniami owulacji się zgadzam sprawdziło sie :-) uciekam spać. Spokojnej nocy mamusie

Zgłoś nadużycie #2643 8 lipca 2015, 23:02

naatka Zadomowiona
Rajcula a ja pileczkami :-)

Zgłoś nadużycie #2644 9 lipca 2015, 8:22

Lololita Zaprawiona w bojach
Cześć wszystkim!

aaaaaa! kociaaaak - nawet nie wiesz jak się denerwowałam razem z Tobą! ;p GRATULUJĘ :D Uwielbiam jak marzenia się spełniają, szczególnie takie :) Musiałam całą noc się denerwować co Wam wyjdzie, bo akurat tuż przed Twoim postem wyłączyłam komputer ;p

Moja wizyta już za tydzień. Oby było dobrze!

rajcula, naatka - wrzucajcie fotki - to teraz u nas modne :D

Agniechaa - kurcze, kobiety predatory żyją na tym świecie!

Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #2645 9 lipca 2015, 8:29

ewwa Świeżo upieczona
Hej dziewczyny w koncu odwazylam sie do was dolaczyc .czytam od dawna wasze wpisy i widze ze juz jestescie super zadomowione na tym forum.moj termin porodu wypada na24grudnia to moje 3dziecko mam dwoch duzych synow jeden ma 17 lat drugi 13 i teraz byl szok jak test pokazal dwie kreseczki ale od tego czasu przyzwyczailam sie do tego ze bede miala malenstwo.mam nadzieje ze mnie przygarniecie do swojego grona

Zgłoś nadużycie #2646 9 lipca 2015, 8:49

Roxy Gotowa na wszystko
Kociaczku!! Wiedziałam, że tak będzie! Jupiiii! Wszystko po Twojej myśli! Ale kamień z serca! :D Zobacz o ile mniej stresu teraz będziesz miała, jak już wyzbyłaś się całkowicie presji, co nie? :D Ufff ekstra, gratulacje!!!
Już nie mogłam się wczoraj doczekać Twojej wizyty, wieczorem przeczytałam super nowinę, ale Piter coś robił w dokumentach przy komputerze to nie chciałam mu zabierać :P

Świetne zdjęcia laski! :D

Rajcula, ja to musiałam w google sprawdzać hasło "Czebureki" :D

Nie ma takiej potrzeby żeby rzucać biszkopta, to nic nie daje :) Ja słyszałam o tym, ale według mnie to śmieszny sposób. Dlatego, że to chodzi o przepis- proporcje, o doskonałe ubicie białka i o to, żeby nie zdążyło się wyzbyć powietrza, więc trzeba działać szybko i delikatnie. A jak ktoś skiepści już na starcie to może rzucać nim nawet o ścianę :D

Katarzynka- wczoraj tak mi ochoty narobiłaś, że pisząc z Wami pochłonęłam całą paczkę 150g chipsów i... jeszcze bym zjadła :D hehehe

Maga, niezłe lokum sobie kotuś wybrał :) A nie martwisz się, że jak on usiądzie dupką to jakieś zarazki dla dzidziusia zostaną "w spadku"? :(

Rajcula, Miśku, dawaj też zdjątko :)
Natka, Ty też się zmobilizuj :) I jak nocka? Przespana?

Ewwa! Gratulacje! Jasne, że Cię przygarniamy :P
Jak samopoczucie?

Zgłoś nadużycie #2647 9 lipca 2015, 8:53

anulaaa86 Zaprawiona w bojach
Dzień dobry kochane ciężarówki 😜

Dziękuję Wam wszystkim za piękne życzenia urodzinowe dla mnie i mojego synusia :) .wczoraj padlam po tych jego urodzinach jak kawka ! Były koleżanki z dziećmi 1,5 roku, 7 miesięcy,2 latka i mój 4 latek.rozdział 1,5 roku 2 lata masakra już zapomniałam ze na tym etapie dzieci są tak mocno zaangażowane w poznawanie świata 😜😁😁

Odezwę się później bo muszę młodego do przedszkola wyszykowac.

Kociak gratuluję upragnionej córeczki!!!!! Ale super :) :) :) też bym chciała corcie ale pewnie będzie sisior ,a do 23/07 jeszcze muszę poczekać trochę :)

Madlien witamy :)

Zgłoś nadużycie #2648 9 lipca 2015, 9:11

monia040392 Gotowa na wszystko
Dzien dobry :)

Ewwa witamy i zapraszamy ;) dopisz sie do tabelki

Chyba musze wrocic do nospy bo znowu pojawily sie bole jak na okres.

Dzisiaj mam wene na zmywanie podlog wszyscy sie ulotnili wiec mam mozliwosc by wyschla bez sladow.

Roxy u mnie jeszcze moja mama i tesciowa dodaja ocet i oliwe do biszkoptu by nie byl suchy. Ja tez tak robie chociaz nie mam reki do ciast.. ostatnio zrobilam rolady ze smietana. Moj maz byl zachwycony. W piatek planuje zrobic bananowca. Ale nigdy jeszcze go sama nie robilam.

Zgłoś nadużycie #2649 9 lipca 2015, 9:12

Roxy Gotowa na wszystko
Miało być zwykłe ciasto, a gabarytami chyba przerasta tort jaki robiłam dla Pitera na imieniny. 😆 
Częstujcie się moje brzuchatki kochane 😙😙😙

Zgłoś nadużycie #2650 9 lipca 2015, 9:17

Roxy Gotowa na wszystko
Ja nie dodaję nic ponad to co napisałam, ale też nie jest nigdy suchy. swoja droga, torty i ciasta zawsze mocno nasaczam bo tak oboje lubimy z Piterem. Nie wiem od czego to zależy, ale jak się nakryje samego biszkopta reklamowką to leży i leży, ponad tydzień czasu może poleżeć i będzie jak świeży 😀 podejrzewam, że tutaj może chodzić o ilość dodanych białek. Ja dodaję 5 😊