Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Grudniówki 2015 :)

Zgłoś nadużycie #2611 8 lipca 2015, 19:06

Agniechaa Zaprawiona w bojach
Ja jestem w Jastrzębiej Górze. Rzeczywiście zejścia na plaże bardzo strome, ja bym tu z dzieckiem w życiu nie przyjechała. Ale tutaj są sami ludzie z dziećmi i to takimi w wózkach. Nie wiem jak oni dają radę. I na dodatek te schody tu są bardzo poniszczone. Idzie się i nagle nie ma schodka, taka wielka dziura która trzeba przskoczyć.
Generlanie nad morzem wszędzie są same dzieci. Jak się przyjeżdza nad morze to wogole nie widać, żeby w Polsce był jakiś niż demograficzny :D . Par bez dzieci jest bardzo mało, trochę więcej jest takich z jednym dzieckiem. A najwięcej jest z dwójką maluchów lub trójką. Widziałam też mnóstwo par z jednym dzieckiem chodzącym, drugie malutkie w wózku i kobieta w 3 zaawansowanej ciąży.
W zeszłym roku byłam w Pobierowie też było fajnie. Lepsza są już zejścia. Ja polecam cały półwysep Helski, bo po jednej stronie masz morze, a po drugiej płytka zatoka gdzie spokojnie mogą kąpać się dzieci i nic im się nie stanie.

Zgłoś nadużycie #2612 8 lipca 2015, 19:54

Maaga Gotowa na wszystko
A sie poddaje :-( chce wstawić zdjęcie i za każdym razem jest obrócone ;-;

Zgłoś nadużycie #2613 8 lipca 2015, 19:55

Maaga Gotowa na wszystko
Oooo a przy wpisach jest ok!!!!!a ja sie tyle namęczyłam :-/

Zgłoś nadużycie #2614 8 lipca 2015, 19:56

Roxy Gotowa na wszystko
Idgi, dużo osób właśnie tak z biszkoptem robi :D A niektórzy zostawiają w piekarniku do wystygnięcia :D
Ja nie i jak widać udaje się bez cudowania heheh

Wow, jakie apetyczne sushi! Na pewno jest pyszne, kiedyś może zmobilizuję się pokombinować :D wygląda super! :)

Uhuuuu 24 dzieciaki, nieźle, co roku produkcja, ile kasy na to idzie :D

Zgłoś nadużycie #2615 8 lipca 2015, 20:05

Pola91 Początkująca
katarzynka89 - oszaleć można w takim babińcu czasami nie? U nas to jeszcze tak się głupio zawsze składało że 3 najstarsze i matka byłyśmy zsynchronizowane i jak jednej okres się kończył to drugiej się zaczynał. Oprócz tego w domu sami cholerycy. Cud, żeśmy się nie pozabijały :D

kaska.b1985 - "młodzi emeryci" hue hue :D

Zgłoś nadużycie #2616 8 lipca 2015, 20:18

rajcula Zaprawiona w bojach
Agniecha a jadłas czebureki w Jastrzebiej? :) ale mi to smakowało. Też tam byłam z wózkiem i dlatego nie polecam ;)

Zgłoś nadużycie #2617 8 lipca 2015, 20:26

Lololita Zaprawiona w bojach
Madeline - Witaj w naszym gronie :)

monia - ja mam kłucia dość mocne i w poprzedniej ciąży też miałam, taki już chyba mój urok ciążowy... Pod koniec bardzo mnie bolało jak tylko przeszłam kawałek do sklepu czy coś;/ Przez to w sumie poszłam na zwolnienie, w 26 tc z tego co pamiętam.

Idgi - ja też się trochę bałam stracić anonimowość, ale co tam ;p tak się ucieszyłam z moich wyników, że z tej radości zrobiłam takie szaleństwo :) Jeśli chodzi o sushi to mi się właśnie od kilku dni marzy :) kochaaaam :D i też lubię sama robić, bo wtedy mogę z czym chcę i duuuuużo :D Twoje wyszły przeapetyczne :)

Biszkopt "rzucany" to ja od kiedy go poznałam robię już zawsze :) Nie ważne jaki przepis, ale jak się tuż po upieczeniu upuści z mniej więcej 60 cm na dywan i zostawi do wystygnięcia to nie ma szans, żeby opadł :)

kociaaak - życzę powodzenia na wizycie! Tak jak dziewczyny pisały - jak będzie chłopak to najwyżej jeszcze raz możecie próbować :) A chłopca też pokochasz przecież. Choć, nie powiem, rozumiem Twój ból, bo ja też strasznie chciałam mieć córeczkę i jak na początku ginka mi powiedziała, że Pola będzie chłopcem to nie byłam zbyt szczęśliwa. No ale wiadomo, że zdrowie jest najważniejsze i trzeba się cieszyć z tego co daje nam los :)

Dziewczyny, ale jesteście szalone z tym rodzeństwem! Jeju nie wyobrażam sobie urodzić 7 dzieci :D Ale na pewno musiało być wesoło u Was w domach :)

Maaga - ja też się strasznie męczyłam ze zdjęciem, bo też mi obracało. Próby z telefonu skończyły się porażką, więc w końcu z komputera dodałam i jakoś się udało :)

Agniechaa - kurcze niektórzy to są jacyś niestrudzeni. Ja w ciąży to bym tylko spała, a tu dwójka dzieci plus następne w drodze i jeszcze szaleć na wertepach? Nie, dziękuję - wolę słodkie lenistwo ;p

Zgłoś nadużycie #2618 8 lipca 2015, 20:26

katarzynka89 Zaprawiona w bojach
Igdy, Maaga no super zdjęcia 😍

Polcia nooo 😁 brakowało u nas chłopaka :-) a czasem jakie awantury były jak się kłóciłyśmy 😄😊 u mnie w rodzinie od strony mamy prawie same baby dlatego ja o synku marzyłam :) moja najstarsza siostra ma dwóch synków, kuzynki córy no i średnia siostra też córy. Moja babcia ma same wnuczki :-)

Zgłoś nadużycie #2619 8 lipca 2015, 20:32

U mnie za to w rodzinie same babki, więc chyba męża geny zadecydowały, że teraz chłopiec :) Z mojej strony to będzie szaleństwo i jakiś dziwny okaz z muzeum pewnie hihi :)

Zgłoś nadużycie #2620 8 lipca 2015, 20:45

A ja znowu pochłonełam chipsy🙈🙉🙊
Może i jutro ja coś upichce ? :)
U nas chyba też geny po Pawle, choć czytałam że większa szansa na chłopaka jest jak się celuje w samą owulacje badz nawet dzień po :-)

Zgłoś nadużycie #2621 8 lipca 2015, 20:51

katarzynka - tak, to prawda :) wynika to z tego, że plemniki "męskie" krócej żyją niż "damskie" czyli jeśli odpuścimy sobie stosunek w bliskiej okolicy owulacji to jest duża szansa, że dotrwają tylko "damskie" plemniki ze stosunku sprzed kilku dni przed owulacją :) Nie wiem czy napisałam to jasno, ale chyba powinnyście zrozumieć :p

Zgłoś nadużycie #2622 8 lipca 2015, 20:53

Idgi Zaprawiona w bojach
Katarzynko tez tak slyszalam, podobno zwiazane jest to z zywotnoscia plemnikow i ich ruchliwoscia. Babskie sa wolne ale zyja dluzej a meskie szybkie z krotszą źywotniścią dlatego na ok 2 dni przed owulacja jak jest stosunek to wieksze prawdopodobienstwo ze bedzie dziewczynka a im stosunek blizej owulacji tym wieksza szansa na chlopca
ja bym chciala przede wszystkim zdrowe alee.. marzy mi sie dziewczynka :) i tak cos czuje ale zobaczymy na usg

Zgłoś nadużycie #2623 8 lipca 2015, 20:54

Idgi Zaprawiona w bojach
Haha Lololitka ale sie zgralysmy :)

Zgłoś nadużycie #2624 8 lipca 2015, 20:58

Idgi - wyścigi normalnie zrobiłyśmy :)
myślę, że to jedyne jakieś warte uwagi fakty, które warto wziąć do siebie kiedy chce się konkretną płeć :)

Zgłoś nadużycie #2625 8 lipca 2015, 20:59

kociaaak84 Zaprawiona w bojach
Kochane, dziękuje!!! Kciuki pomogły :) moje marzenie się spełnia :) Jest dziewczynka!!!!!!! Mam tylko nadzieję, że gin się nie pomylił, ale w sumie pytałam na ile procent to powiedział, że na 100% :) ))))))))
Jestem taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka szczęśliwa!!!!!
Dziewczyny super fotki, miło widzieć Wasze pysie.. Idgi Twoja akurat jakoś z daleka :(
ale za to sushi boskie! Ja uwielbiam, najbardziej węgorza. Ale sama bym chyba nie robiła, to jednak mega dużo roboty, zwłaszcza z odpowiednim ugotowaniem ryżu.. kiedyś robiliśmy ze znajomymi, ale to bardziej w formie zabawy.. jak ja złapię smaka na sushi to musi być na już :)
Monia, ale Was dużo, no i podziwiam tatę, że walczył do skutku ;) Kasiu, u Was też wesoło :) Ja jestem jedynaczką i bardzo nad tym ubolewam, ale jestem z 4 ciązy mojej mamy, więc i tak Ich podziwiam, że tyle próbowali, by w końcu mieć mnie.
Jejku kochane.. jaka jestem szczęśliwa!! Będę miała moją upragnioną Martynkę :) i jest zdrowa, ma nóżki, rączki, wątrobę, przeponę, żołądek, nerki, pęcherz moczowy. Serduszko równiutko bije, mózg też było widać i kręgosłup :) łożysko mam na przedniej ścianie, blisko ujścia szyjki, ale pan dr powiedział, że nie jest przodujące, ale trzeba kontrolować.
Ściskam Was mocno i jeszcze raz dziękuję za kciuki, dobre słowo i za to, że jesteście! Że mogę się z Wami tym wszystkim dzielić..

Zgłoś nadużycie #2626 8 lipca 2015, 20:59

U nas ta teoria przy Emilku by pasowała bo było po owulacji :-)
Ja już jestem tak ciekawa kto tam u mnie mieszka że aż niecierpliwa :P

Zgłoś nadużycie #2627 8 lipca 2015, 21:00

U nas ta teoria przy Emilku by pasowała bo było po owulacji :-)
Ja już jestem tak ciekawa kto tam u mnie mieszka że aż niecierpliwa :P

Zgłoś nadużycie #2628 8 lipca 2015, 21:00

Maaga Gotowa na wszystko
A ja wlasnie liczyłem jak to u nas wyglada i tak.... ;-)
Od strony Taty który ma 2 braci i 3 siostry jest nas:
6 kuzynek
9 kuzynów
= 15 :-)

I teraz dzieci kuzynostwa to:
5 chopaków
7 dziewczynek
= 12 i nasze ma być szczęśliwe 13 ;-)

Do tego dochodzą od strony mamy:
3 kuzynki
1 kuzyn

Ich dzieci:
2 dziewczynki
1 chopak

Także tez jest nas trochę ale niestety zaskoczy kiedy udaje sie wszystkich spotkać!teraz we wrześniu na weselu kuzyna chyba tylko jednej kuzynki z rodzina i jednego kuzyna nie bedzie wiec w sumie nie tak zle ;-)

A z tym wstrzeleneim sie w chłopca lub dziewczynkę to racja ale my działaliśmy akurat tak ze moze być jedno i drugie ;-) ale... Moze juz za 6 dni wszystko bedzie jasne ;-)
Wizytę mamy juz na 9 rano wiec suuuuper ;-)

Aha a oto nowa kryjówka mojego kotka ;-)

Zgłoś nadużycie #2629 8 lipca 2015, 21:05

Maaga Gotowa na wszystko
Kociaaak...jejku suuuuuuuuuper wiadomości!!!!swietnie ze dzidzia zdrowa no i ze to wymarzona córeczka ;-) moja siostra ma na imię martyna ;-)
Kurczę teraz to sie bedą sypać juz tylko same dobre wiadomości!!!!
Extra!!!!

Zgłoś nadużycie #2630 8 lipca 2015, 21:06

Haha Maaga no kicia ma bomba miejsce :-)

Idgi no wygląda to przepysznie :-)

Ja w sumie nie wiem jak to jest od strony ojca bo on nigdy za bardzo nie utrzymywał kontaktów ze swoją rodziną.

Przyszedł wieczór i jakoś tak się podołowałam. Humor gdzieś mi uciekł 😕