Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Grudniówki 2015 :)

Zgłoś nadużycie #2391 3 lipca 2015, 11:11

kaska.b1985 Zaprawiona w bojach
Katarzynka gratulacje dla Pawla i powodzenia na wizycie :)

Emi super zdjecia :)

Malgosia na pewno bedziesz wygladac super! Fotki tez ekstra :D

Maaga, ale masz super wlosy!! Kiecka tez fajna. Narazie mozemy sie chwalic tylko siostrzenicami, ale juz niedlugo :)

Roxy ja pochodze z nad morza i pod koniec wakacji nie ma az takiej tragedii z zakwaterowaniem, a i ceny sa duzo nizsze :) Slucham radia i u mnie w miescie dzis o 9 rano byly juz 42 stopnie w sloncu!! A i w Irlandii znowu swieci od rana, ale zobaczymy czy tak zostanie jak dojdzie na ogrodek :) Ostatnio szczescia w tej kwestii nie mam, wiec moze tym razem bedzie inaczej :)

Zgłoś nadużycie #2392 3 lipca 2015, 14:46

rajcula Zaprawiona w bojach
Maaga, Małgosia super zdjęcia :) podobają mi się takie sesje brzuszkowe czy niemowlece, teraz bardzo to jest popularne. My w sumie o tym nie myśleliśmy, jakoś czuję się skrepowana pozowaniem do zdjęć, już ze slubnymi miałam problem, ale wyszły naprawdę fajnie :)

u mnie też gorąco, rano rozlozylam małemu basen w ogrodzie, ale od razu chciał wlazic do lodowatej wody i musieliśmy się ewakuować. Na balkonie rozłożyłam taki malutki z zeszłego roku z cieplejsza wodą i trochę poszalał :) później nazbieralam porzeczek, porzeczko-agrestu i mięty i ugotowalam kompot. Krzyś teraz nie chce pić nic oprócz kompotow.

Mam nadzieję, że w weekend gdzieś ruszymy, ale też właśnie obawiam się, że nie wysiedze długo na słońcu. Wszędzie pewnie będzie multum ludzi :/

Kurcze pełno osób teraz szyje. Z forum z 1 ciąży kilka dziewczyn, ale tak bardziej dla siebie, tylko jedna na sprzedaż. Ale z niej to w ogół zdolniacha, jak zrobiła dziecku na roczek tort - farmę to mi szczena opadła. Zwierzątka z masy cukrowej, plotek - no cuda!

Zgłoś nadużycie #2393 3 lipca 2015, 14:54

Dziewczyny slyszalyscie cos o na temat malin lub lisci malin w ciazy?

Zgłoś nadużycie #2394 3 lipca 2015, 15:39

MalgosiA85 Fajna mama
Z malinami jest ok :) pod koniec ciszy można pic herbatę z liści malin by teoretycznie przyspieszyć porod.

Zgłoś nadużycie #2395 3 lipca 2015, 15:40

MalgosiA85 Fajna mama
Dziewczyny zrobiłam to !!! Scielam włosy !!! Jest mi dziwnie sle
Chyba mi sie podoba :)

Zgłoś nadużycie #2396 3 lipca 2015, 16:05

Maaga Gotowa na wszystko
Malgosia85 bardo ładna fryzurka :-) pasuje ci :-) ślicznie :-)

Zgłoś nadużycie #2397 3 lipca 2015, 16:58

Lololita Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny :)

Miałam małą przerwę więc muszę Was doczytać, ale chciałam Wam napisać wieści z wizyty najpierw!

Wyniki wyszły dobre :) Kariotyp prawidłowy! Chłopak :D Nawet nie wiecie jak mi ulżyło! A już te pół godziny czekania na wizytę w poczekalni to było najgorsze. Tak mi się niedobrze się zrobiło ze stresu, że myślałam, że jak usłyszę złe wieści to od razu pobiegnę do łazienki! Jeżeli wierzyć lekarzowi to mamy 3 % szansy, że coś jest nie tak czyli tak jak przy każdym innym dziecku może się zdarzyć. Teraz mamy już skierowanie na usg połówkowe za dwa tygodnie :D powinni wtedy wykluczyć wady serca i inne rzeczy które wykrywa to badanie w tym okresie ciąży. Ale super, że będzie chłopak :)

Zgłoś nadużycie #2398 3 lipca 2015, 17:12

katarzynka89 Zaprawiona w bojach
Dziewczyny dziękuje w imieniu Pawła :-)

Super fotki laski, Gosiu fryzurka pierwsza klasa 👌🏼

My już w domu, płytki krwi mi spadły 😕 kurcze mam nadzieje że obejdzie się bez sterydów. Troche się zmartwiłam 😕

Roxy ciesze się że relaks udany, ja uwielbiam kąpiele szczególnie takie gorące, no ale w ciąży unikam takich wrzących rozkoszy :-)

Zaraz ma wpaść teściu i może coś pomoże przy młodym bo gad mi dziś na nerwy działa... U nas upał więc nie pójde z nim nigdzie bo zaraz mi się słabo robi.

Zgłoś nadużycie #2399 3 lipca 2015, 17:24

Maaga Gotowa na wszystko
Jejku loloita baaaaaardzo sie cieszę ze potwierdziło sie tylko ze wszystko jest ok!!!!!
No i chłopak :-) allllllle suuuuuper :-) teraz można imię wybrać ;-)

Zgłoś nadużycie #2400 3 lipca 2015, 17:26

Maaga Gotowa na wszystko
Dzis kolejne wizytki :-) moooocno 3mam kciuki!!!!

Zgłoś nadużycie #2401 3 lipca 2015, 17:27

MalgosiA85 Fajna mama
Lololita aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wiedzialam !!!! super super super kamień z serca, !!!! Super bardzo się cieszę :*

Zgłoś nadużycie #2402 3 lipca 2015, 17:32

Lololita gratuluje chlopca i jak super, ze wszystko juz dobrze i nie musisz sie dluzej denerwowac! (My z reszta tez!!) :D :D :D

Malgosia dobrze Ci w krotkich wloskach :)

Katarzynka wykorzystuj póki mozesz :P

Zgłoś nadużycie #2403 3 lipca 2015, 17:34

Maaga Gotowa na wszystko
Aaaaaaa i powiem wam ze spacerek dzis juz zaliczony :-)
Musze sie serio za siebie wziąć :-/
Mam ogromna nadzieje ze waga powolutku zacznie chodz troszkę spadać a przynajmniej nie pójdzie szybko w górę :-/

Zgłoś nadużycie #2404 3 lipca 2015, 17:44

Maaga nie przejmuj sie teraz swoja waga! Nie mowie, ze masz nie chodzic na spacerki, ale jestes w ciazy Kochana!! To normalne, ze waga wskazuje wiecej. Przejmowac sie bedziemy tym w przyszlym roku, a do wakacji bedziemy mialy ok 6 miesiecy zeby doprowadzic sie do porzadku!! :D :*

Zgłoś nadużycie #2405 3 lipca 2015, 17:48

Maaga Gotowa na wszystko
Taaaaak jasne, ale ruch a szczególnie spacery jaknajbardziej wskazane a siedzę juz w domku wiec czas jest chęci tez w końcu sa, wiec moze być tylko lepiej ;-)
Ja w ogole bardzo lubię basen ale kurczę boje sie żeby sie jakiejś infekcji nie nabawic.poczekam moze do kolejnej wizyty u położnej i zapytam jakie jest jej zdanie!!

Zgłoś nadużycie #2406 3 lipca 2015, 18:25

Lololita Zaprawiona w bojach
Dzięki Dziewczyny :) Może wreszcie się odważę wstawić zdjęcie brzuchola :)
Anulaaa - a jak Twoja wizyta?
Ale dziwnie się czuję z myślą, że jest ok ;p Chyba we wtorek pójdę do pracy w ciążowych rzeczach normalnie, żeby to uczcić :D
Dziewczyny super zdjęcia brzuszków i maluszków pozabrzuszkowych :)
Dołączam póki co kilka zdjęć mojej Polci z różnych okresów :)

Zgłoś nadużycie #2407 3 lipca 2015, 18:35

katarzynka89 Zaprawiona w bojach
Lololitka super☺️☺️😍😍 bardzo się ciesze z tak dobrych wieści!

Dziewczyny to dajcie znać jak po wizytach :-)

Co do wagi to ja jestem załamana swoją wagą i to chyba mój największy problem ost bo normalnie nie wchodze juz w żadne spodnie 😕

Zgłoś nadużycie #2408 3 lipca 2015, 19:06

Katarzynka tak na "pocieszenie" powiem Ci, ze jeszcze przez jakis czas w nie nie wejdziesz :P
Dziewczyny w ciazy nie ma sie figury modelki! Nie mowie tu oczywiscie o Roxy, bo to jakis ewenement, ale na Nia tez przyjdzie pora :D :P

Zgłoś nadużycie #2409 3 lipca 2015, 19:52

Maaga Gotowa na wszystko
a ja mam takie pytanie...czy mozna przynajmniej na nogi stosowac balsamy brazujace ?? ?? !!!!!
i jeszcze jedno czy jesli nie robi sie badania prenatalnego tego pierwszego to na tych polowkowych ewentualne wady zostana wykryte?!tak prawda?!

Zgłoś nadużycie #2410 3 lipca 2015, 20:00

Maaga Gotowa na wszystko
jak tam wizyty ?? ?? gdzie jestescie ?? ??
roxy,monia,idgi z tego co wynika z tabelki to nasze wizyty sa kolejne :)
jeszcze tylko 11 dni :) oby szybciutko zlecialo ;)
oby rownie szczesliwe :) moja jest jakos na 11:15 ale musze sprawdzic dokladnie :)