Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Grudniówki 2015 :)

Zgłoś nadużycie #2371 2 lipca 2015, 16:12

kociaaak84 Zaprawiona w bojach
Roxy kochana, nadżerką się nie przejmuj. To taka mała ranka.. W ciąży nic się z nią nie robi i niczym nie zagraża. Ja miałam w ciąży z Maćkiem. A mnie dziś wzięło na wspomnienia.. oglądam filmiki i zdjęcia jak Macio był mały.. wrzucę Wam zaraz kilka fotek.. jejku.. zapomniałam jaki był malutki i słodki :) nie mogę się już doczekać jak dzidzia z brzuszka będzie już z nami. Przeglądałam też dziś łóżeczka, pościel, rożki.. chciałabym już kompletować wyprawkę, ale muszę najpierw znać płeć.. strasznie podobają mi się rożki w kolorach: szary z miętowym albo szary z różem :)

Zgłoś nadużycie #2372 2 lipca 2015, 16:41

kaska.b1985 Zaprawiona w bojach
Rajcula musialy Ci sie baaardzo spodobac szorty Katarzynki skoro snisz o nich po nocach :D

Kociaaak a Twoj Macko jak byl tak i jest z Niego przystojniak :D Tez lubie połączenie szarego z innymi kolorami :)

Slonca się w końcu nie doczekałam. Zaszlo jak tylko wyciagnelam krzesla i przetarlam stol. Leze pod kocem i nic mi sie nie chce... :(

Zgłoś nadużycie #2373 2 lipca 2015, 17:38

Roxy Gotowa na wszystko
Ojej, znów nie nadążam za Wami, wpadłam na chwilunię dosłownie, dlatego tak po krótce!
Super, że z dzidziami po wizytach wszystko gra, ja na swoją wizytę czekam jeszcze dwa tygodnie...
Gosia, zdjęcia świetne, maluszek słodziutki i tort też! chcę przepis :) )

A'propos szczoteczki do włosów, to ja mam i nie używamy :) Maksio nie miał ani przesuszonej skóry, ani ciemieniuchy :) Przypuszczam, że to dlatego, że po każdej kąpieli nacierałam go całego oliwką, główkę także- i choć Piter się krzywił przy tym niezmiernie- to ja i tak dalej swoje. Bardzo polecam taką metodę, a oliwka jaką mogę polecić to Johnson's Baby na dobranoc lawendowa, w przezroczystej butelce z fioletowym korkiem i etykietą. Jest świetna, bo ślicznie pachnie i wchłania się w okamgnieniu. Smaruję malucha, od razu ubieram i żadnych plamek na ubraniu. Tak samo włoski później wbrew pozorom nie są tłuste.

Idgi wyglądasz super! Nie przejmuj się rosnącym brzuszkiem, bo nie jest wcale duży, jest super :) Jak ciasto, smaczne? :)
AnnaKatarzyna: Mała jest przesłodka. Gdzie będziecie spali nad morzem? Zabukowaliście pokój w jakimś pensjonacie?

Monia, dzięki, że napisałaś o cukinii :) Chrapka na leczo jeszcze mi nie przeszła, także będę polować.
Joldis, Ty się nie martw brakiem brzuszka, widocznie taka Twoja anatomia, że pokaże Ci się później :)
U mnie co prawda ciążą pojedyncza, ale za to nie mam tyłozgięcia macicy i mimo to brzuszka jeszcze nie mam. Wrzucę za momencik zdjęcia z telefonu sprzed chwili, bo piszę teraz na laptopie. :) No i wiesz Jolu, ja pojutrze zaczynam 5 miesiąc ciąży i jeszcze brzucha nie mam :) i cieszy mnie to, nachodzę się jeszcze z piłeczką, a Ty z podwójną :)

Hmm. Kurcze, to brzmi tak zaawansowanie: "5 miesiąc"! :D

Hej, Rajcula, też od razu zwróciłam uwagę na lakiery, heheh! :) U mnie też pokaźna kolekcja, ale non stop robię hybrydy. Zwykłych lakierów mam tylko może.. z 10? :)
Kurczę, biedny Krzysio. Maks też wczoraj nabił guza, ale tego samego dnia zniknął. Chodził w chodziku, a ja myłam podłogę i założyłam krzesła na stół do góry nogami . On podbiegł i zwalił na siebie krzesło... Już nigdy więcej tak ich nie założę. :(

Rajcula, ależ mnie nerw szarpnął jak to przeczytałam co napisałaś! Co za baba! Wrrr.
W ogóle to pierwsze słyszę, że jak nic się nie dzieję to nie trzeba robić podstawowych badań oraz krzywej.. ;/ Skąd wówczas wiedzieć, że coś nie gra? Jak zacznie się coś poważnego dziać?! To po co w ogóle są badania w takim razie? heh. Aż niecenzuralne słowa mi się cisną na język . Ale mimo to sobie (i Wam również) daruję :)

Ania, jaki słodzinek, jejć :D ! super dzieciaczek! Sentymentalnie, cooo? Ja ostatnio do Pitera wypaliłam:
-Przypomniało mi się jak Maksio był malutki... :D
-Przecież on ma 7 miesięcy, jest malutki! :)

I patrzy na mnie jak na wariatkę, a mi po prostu przypomniało się jak był takim okruszkiem, że kołysaliśmy go na poduszce i nosił takie mikro-ubranka... aj.

A co to za cudowny zwier na ostatnim zdjęciu? Łał świetny!! :D

U nas to upały, ale tyle roboty w domu, że ograniczam się tylko do wyjścia na balkon, mianowicie do powieszenia tam prania. :) O spacerku dziś nie myślę, chyba, że Piter zadzwoni, że późno wróci z pracy. Nawet obiadu dziś nie robiłam , powiedziałam dla Pitera, że na kolację będę ja :D hiihihh :D

Zgłoś nadużycie #2374 2 lipca 2015, 17:41

Roxy Gotowa na wszystko
No to mój dzisiejszy brzuszek Joldis. Tak jak mówiłam - nie masz się czym martwić kochana :*

Aa! Przepraszam, że takie lustra brudne, zawsze pokazuję Maksiowi jego odbicie i później pełno łapek poodbijanych. Zapomniałam umyć 😁

Zgłoś nadużycie #2375 2 lipca 2015, 18:41

katarzynka89 Zaprawiona w bojach
Rajcula to wam Krzyś zrobił psikusa z rana, dobrze że tak się skończyło :-)

Dziewczyny zdjęcia super :-)

Idgi szok że ten kardiolog takie teksty Ci walił... Szkoda słów.

Brzuszki cudowne, Roxy ja przez chwile myślałam że to jakieś zdjęcie sprzed ciąży, gdzie ty masz brzuszek ? :-) chudzinko :*

Joldis na pewno bedzie dobrze :-)

Dziewczyny tyle piszecie że zapomniałam co napisać...

Aaaa dajcie znać jak po wizytach!

My dziś pobudka po 7, po 8 byliśmy w Opolu. Ludzi na tych obronach pełno. Mój Paweł wszedł dopiero przed 14! Tak mi źle tam było, słabo, kręciło mi się w głowie, umierałam z głodu 😕 dostałam takiej migreny że ledwo tam siedziałam. Gdybym wiedziała to bym w domu siedziała. Ale koniec końców mój Paweł się obronił, na 4,5 i jest inżynierem 😄😊 ciesze się bo w końcu stres go odpuścił. A jak wróciliśmy do domu to był taki syf. młody tak szalał... Musiałam kolejny dzień łyknąć apap:/

Zgłoś nadużycie #2376 2 lipca 2015, 18:50

kociaaak84 Zaprawiona w bojach
Roxy Ty to nadal szprycha jesteś :) choć z boku już troszkę widać :) U nas też upalnie. Ale ja się cieszę, czekaliśmy z Maciem na taką pogodę :) Kasiu mam nadzieję że w końcu i do Ciebie lato zawita.
A zwierz to moja tchórzofretka. Była przeurocza, już jej nie mamy. Umarła ze starości i miała chore nadnerczy. To było boskie stworzenie, ale nie polecam nikomu tych zwierzaków do domu. Po pierwsze niestety strasznie śmierdzą mimo kastracji/sterylizacji. A po drugie czesto wlasnie po kastracji chirują, są to zwierzątka, które powinny żyć na wolności zwłaszcza ze względu na to, że należą do rodziny skunksowatych i mają gruczoły zapachowe, których pracy żadne sterylizacje nie zahamuja .

Zgłoś nadużycie #2377 2 lipca 2015, 19:21

rajcula Zaprawiona w bojach
Roxy Twoja teoria z oliwką nie do końca się sprawdza. Też miałam tę lawendową na dobranoc (działania usypiającego też nie zauważyłam :P ). Ja smarowałam małego od urodzenia łącznie z włosami i mimo wszystko skóra się łuszczyła i wyszła ciemieniucha. Tak jeszcze w temacie kosmetyków to czytałam kiedyś, że właśnie johnsona mogą uczulać, że łagodniejsze są hipp lub nivea. U nas nic się nie działo, za to po chusteczkach pampers miał takie odparzenia, że hej, a dostaliśmy od znajomych kilka paczek. Oddałam bratankowi i też pupa w krosty.
A szczoteczki używamy codziennie, teraz sam się czesze. Fryzjer mówił, żeby szczotkować, bo niby to ma pobudzić włosy do wzrostu i zagęszczenia. Jutro go właśnie idę ostrzyc, żeby się tak nie męczył w upały. A dzisiaj znowu potówki dostał, drugi raz w tym roku i w ogóle w życiu.
A brzuszek masz taki płaski, masakra, ciążowego ciucha założysz pewnie w 7 miesiącu :P
Kociaak słodziak z Maćka, też miał duże oczka. Kurcze, ale dzieciom się zmieniają szybko buźki. Mnie co jakiś czas najdzie na wspomniania i oglądam stare zdjęcia i filmik z porodówki. Położne położyły mi Krzysia na piersi i nawet nie widziałam jego twarzy, więc W. robił zdjęcia i nakręcił filmik, żeby mi pokazać :P
To i ja Wam pokażę małego Bąbla i siebie przy okazji :P

Zgłoś nadużycie #2378 2 lipca 2015, 19:50

emi Gotowa na wszystko
Meldujemy sie po wizycie :) Dobre wiesci, krwiak zniknal i nie ma po nim sladu :) Maluch szalal na calego ale pokazac nie chcial co ma miedzy nozkami :) Najwazniejsze ze zdrowiutki :) Aaa i tym razem mam lozysko na przedniej scianie, musze poczytac co to znaczy :) Gin powiedzial ze nic szczegolnego tylko ze ruchy Malucha moge pozniej odczuwac

Zgłoś nadużycie #2379 2 lipca 2015, 20:14

kaska.b1985 Zaprawiona w bojach
Rajcula ja tez slyszalam, ze Johnsony moga uczulac. Krzys przeslodki, dalej ma tego "loczka" z przodu ?? ;)
Ja moge sie pochwalic moja chrzesnica, wszyscy mowia, ze bardziej do mnie podobna niz do rodzicow :D

Zgłoś nadużycie #2380 2 lipca 2015, 20:32

rajcula Zaprawiona w bojach
emi też teraz mam łożysko na przedniej i też mówiła, że to nie ma znaczenia.

kaska dzięki :) niestety dalej ma tego wicherka (po mnie) i włosy ciężko ułożyć. A Twoje fotki zobaczę w domku na laptopie :)

Zgłoś nadużycie #2381 2 lipca 2015, 20:48

katarzynka89 Zaprawiona w bojach
Emi super wieści :-)

Kasiu zdjęciu cudne :-)

Ja dziś padam na twarz. A jutro o 9 musze być u hematologa w Katowicach 😕 i ma być ponad 30 stopni

Zgłoś nadużycie #2382 2 lipca 2015, 23:02

anulaaa86 Zaprawiona w bojach
Dobry wieczór po raz kolejny z łóżeczka :) tak się cieszę- od jutra wolne a od poniedziałku planuje iść na Ł4 chociaż tydzień odpocząć.-)

Kochane jutro będę miała dzień dla siebie to usiade ze spokojem jak młody będzie w przedszkolu z laptopem i Inka w ręce i poodpusuje :) w skrócie to macie dziewczyny cudne dzieciaki :) super ze wizyty udane i wszystko ok! Gratuluję Katarzynka zdolnego męża - inżyniera :) i współczuję wszystkim co mają kłopoty z Polską służbą zdrowia!!! Nie zazdroszczę po prostu :( trzeba mieć chyba psychikę kosmonauty żeby nie zwariować!

No nic lecę spać bo mi się oczka kleja.jutro z rana zawitam! Buziaki

Zgłoś nadużycie #2383 3 lipca 2015, 0:52

MalgosiA85 Fajna mama
Dzieeczyny ale produkcja !!!
Cudne zdjęcia dzieciaczków!!!! Kociak fajnie sie wraca do tych pierwszych zdjeć nie ??

Rajcula Krzys śliczny i ty jaka wesoła pogodna!!!
Emi chrześnica prześliczna i te włoski !!!

Emi super ze po wizycie wszystko super !!
Ja miałam bardzo intensywny dzien a jutro sądny dzien ide ścinać włosy !!!

Zgłoś nadużycie #2384 3 lipca 2015, 0:52

MalgosiA85 Fajna mama
To i ja dofam kilka zdjeć :)

Wrzucę wam fotki z rożnych okresów Marcela i chyba dwie z sesji ciążowej w 25 tyg :)

Zgłoś nadużycie #2385 3 lipca 2015, 9:04

Maaga Gotowa na wszystko
dzien dobry :-)
jejku, jejku co tu sie dzieje?!ile zdjec : ;-) zaraz was nadrabiam ale najpierw obiecane zdjecia sukienki ktore wlasnie zrobilam :-)
a na kolejnych zdjeciach moje cudowne siostrzenice ;♥

Zgłoś nadużycie #2386 3 lipca 2015, 10:26

Maaga Gotowa na wszystko
Malgosia85, Kaśka.b, emi, rajcula, kociaaak
Ale fajowe zdjęcia :-) Małgosia pięknie w ciąży wyglądałas, emo brzusio super no i co najwazniejsze bardzo sie cieszę ze wizyty ok!!!!!
Roxy jejku faktycznie malutki brzusio, nadal piękna figura!!!!jejku jak bym chciała kiedyś jeszcze tak wyglądać :-(

U nas dzis kolejny upalny dzień!!!!rolety pozasłaniane, kurczę nie mam ochoty i siły na nic :-/ weekend ma być równie upalny ale chyba nigdzie nad wodę nie pojedziemy :-/ po pierwsze żadnego basenu odkrytego tu nie ma a jedna plaża piaszczysta która mamy 30km od nas bedzie pewnie mega przepełniona a za bardzo tego nie lubimy a po drugie nie wiem czy i tak dałabym radę tyle na słońcu wytrzymać :-/ wczoraj co około 20 minut uciekłam do domu a i tak długo tak nie wytrzymałam :-/

Wczoraj wieczorkiem w końcu sie ruszyłam na spacer!!!obiecalam sobie ze dziennie bede robić około 5 km bo inaczej nie bedzie wesoło :-/ u mnie juz tez 5kg na plusie :-( duzo nie jem ale niestety brak ruchu zrobił swoje!!!takze dzisiaj wieczorem spacer tez obowiązkowo :-)

Zgłoś nadużycie #2387 3 lipca 2015, 10:30

Roxy Gotowa na wszystko
Nie nie nie, to zdjęcie aktualne ;) hehe Dziewczyny-nie oszukuję, naprawdę jestem w ciąży jakby coś! Gdzieś mi wcięło test ciążowy. Po Maksiu zachowałam, pamiętam ten szok :) Radość i przerażenie: gapię się na test i czekam jak głupia czy ta kreseczka już tam zostanie czy zniknie..? :D hahahah NIGDY NIE ZAPOMNĘ.

Jejku, dziewczyny, jakie świetne fotki! Same słodkości na nich! :) ) I dzieciaczki i Wy- wyglądacie super!

Aniu, Twoja tchórzofretka wymiata, mimo nieprzyjemnego zapachu (którego na szczęście nie miałam okazji poznać) bardzo do siebie zachęca :) Pupil..

Katarzynko ratulację dla Męża :) I szkoda, że musiałaś się tak męczyć... :(

wyjątkowo się dziś z rana zrelaksowałam dziewczyny. Mamy ogromną rogową wannę, nalałam całą pełną wody, wylegiwałam się z książką w ręku i słuchałam jak sąsiadka na górze gra na pianinie... A tak ślicznie gra, że mogłabym słuchać godzinami. Można oddalić się myślami gdzieś bardzo daleko...
Po jakimś czasie przestała grać, Maksio się obudził, czas wychodzić z wanny.
W każdym razie w pełni zrelaksowana z naładowanym akumulatorem i pozytywną energią lecę się pakować dziewczyny, bo wyjeżdżamy znów na weekend do moich rodziców, w takim upale nie mam za bardzo ochoty znów się przeprawiać przez pół Polski, ze względu na nasze maleństwo, chociaż Maksio jest zawsze bardzo dzielny w takich przeprawach.
Planujemy wybrać się nad morze pod koniec wakacji. Nasze polskie morze. Myślicie, że jest w ogóle coś takiego realne żeby znaleźć jakieś lokum bez rezerwacji dużo wcześniej? Bo my niestety ze względu na pracę Pitera nigdy nie możemy dokładnie nic zaplanować na konkretną datę :(

Zgłoś nadużycie #2388 3 lipca 2015, 10:34

Roxy Gotowa na wszystko
Maguś, dziękuję :*

Asiostrzenice jak laleczki! A sukienka świetna, bardzo ale to bardzo Ci w niej ładnie. :)

I wagą się nie przejmuj, ja już sobie wmawiam, że moja się psuje :P hehehhe

Zgłoś nadużycie #2389 3 lipca 2015, 11:02

AnnaKatarzyna Fajna mama
Kociak piekne zdjecia i jaka pamiatka ☺
Roxy juz w marcu zarezerwowalismy taki apartament na dwie rodziny bo jedziemy z Siostra N i jej mezem. Jest tam salon z kuchnia, dwie sypialnie i lazienka, ogrodek. Zaszalelismy sobie bo w zeszle wakacje wyjechalismy tylko na weekend na mazury a w przyszle wakacje nie wiadomo jak bedzie a wiec trzeba korzystac z chwili 😉
Emi jeszcze raz gratuluje udane wizyty ☺
A ja na glukozie siedze :/

Zgłoś nadużycie #2390 3 lipca 2015, 11:06

AnnaKatarzyna Fajna mama
Dziewczyny jak bedziecie szykowac wyprawke to pokecam moja niedawno zalozona stronke na fb. Wczesniel szylam tylko dla swojej Lobuziary, dzieci w rodzinie i znajomych. Bylo zainteresowanie i zalozylam profil ☺ Mialam przerw przez wymioty pierszwgo trymestru ale po urlopie ruszam z kopyta ☺ Czyli od 20 lipca. https://m.facebook.com/profile.php?id=579705335465232
Wystarczy tam kliknac w opcje "Zdjecia" ☺