Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Grudniówki 2014 :)

Zgłoś nadużycie #33931 28 grudnia 2014, 7:12

magdalena20 Fajna mama
Cześć :-)
madziula gratuluję ciężki poród miałaś ale dałaś rade :-)

ja zaraz wstaje coś zjeść i Maksia nakarmić bo moja kolej teraz bo K. cała noc dzisiaj siedział z nim.
w od stycznia mamy egzaminy w szkole masakra.
a wczoraj mieliśmy nie zapowiedzianych gości. Leżałam sobie i domofon dzwoni a tam wójek z dzieciakami i żoną :-)
a ja zaspana nie wiedziałam o co chodzi. :-)
i zostają do poniedziałku ale u mojej mamy nocuja.

Zgłoś nadużycie #33932 28 grudnia 2014, 10:46

Anecik Gotowa na wszystko
Witajcie!

Ja nadal w dwupaku, dzisiaj 8 dzień po terminie... Jak juz tyle wytrzymałam to chciałabym dotrwac do nowego roku. Trzymajcie kciuki!!!

Krzyże i podbrzusze pobolewaja. Czuję że maly jest coraz niżej.
Jak dziś nie urodzę to jutro szpital.

Zgłoś nadużycie #33933 28 grudnia 2014, 12:31

aga2490 Gotowa na wszystko

Anecik napisał(a)

Witajcie!

Ja nadal w dwupaku, dzisiaj 8 dzień po terminie... Jak juz tyle wytrzymałam to chciałabym dotrwac do nowego roku. Trzymajcie kciuki!!!

Krzyże i podbrzusze pobolewaja. Czuję że maly jest coraz niżej.
Jak dziś nie urodzę to jutro szpital.

obyś chocby do 1 stycznia wytrzymala jak już tyle czekasz zawsze to rok młodsze ja bym chciala odrazu po przyjeciu do szpitala w piatek zeby tam nie czekac

Zgłoś nadużycie #33934 28 grudnia 2014, 18:31

martade Gotowa na wszystko
Czesc dziewczyny😊
Gratulacja Gusia i Madzia🎉
U mnie tez lekki zawrót głowy, cały czas uczymy sie siebie. Pokarmu mam mało, wiec mm głównie.Co do pór jedzenia to czasem co 3 h a czasem po trochu co godz.....Ja tez dużo już zapomniałam i trzeba na nowo sie uczyć. Jasia wsga na razie stoi w miejscu, żółtaczka znika.
A oto foto☺:

Zgłoś nadużycie #33935 28 grudnia 2014, 20:53

Ona_123 Supermama
Gratuluję wszystkim mamusią, macie wspaniałe dzieciaczki.
Mój termin miał być na 30 grudnia, niestety los wybrał inaczej.
Cieszcie się waszymi pociechami i dużoooo zdrowia dla Was !
Wydawało mi się, a może działo się to naprawdę? Że widziałam Anioła. A może to był zwykły człowiek? Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął, a może poprostu odszedł?

Zgłoś nadużycie #33936 28 grudnia 2014, 20:57

martade napisał(a)

Czesc dziewczyny😊
U mnie tez lekki zawrót głowy, cały czas uczymy sie siebie. Pokarmu mam mało, wiec mm głównie.Co do pór jedzenia to czasem co 3 h a czasem po trochu co godz.....Ja tez dużo już zapomniałam i trzeba na nowo sie uczyć. Jasia wsga na razie stoi w miejscu, żółtaczka znika.
A oto foto☺:

no słodziaczek mały :) a cukry oboje w normie macie

Zgłoś nadużycie #33937 28 grudnia 2014, 22:18

martade Gotowa na wszystko
Tak Aguś.U małego 2 dni po porodzie sprawdzali co pare godzin i wszystko ok.U mnie też natychmiast po poridzie wszystko wróciło do normy.Do dnia porodu insulina, poniary 6 x dziennie, dieta, a po wszystko wróciło do normy ☺

Zgłoś nadużycie #33938 28 grudnia 2014, 22:41

martade napisał(a)

Tak Aguś.U małego 2 dni po porodzie sprawdzali co pare godzin i wszystko ok.U mnie też natychmiast po poridzie wszystko wróciło do normy.Do dnia porodu insulina, poniary 6 x dziennie, dieta, a po wszystko wróciło do normy ☺

super a więc dużo zdrówka oby u mnie tez było w porzadku :)

Zgłoś nadużycie #33939 28 grudnia 2014, 22:41

martade napisał(a)

super a więc dużo zdrówka oby u mnie tez było w porzadku :)

Zgłoś nadużycie #33940 29 grudnia 2014, 11:39

agini Gotowa na wszystko
Witajcie!!!
Nic nie wiem co się tu dzieje, wyszliśmy ze szpitala w Boze Nar, dopiero 1 raz włączyłam kompa i od razu tu wchodzę, nasz Szymuś ma się dobrze, wszystko ok, w wolnej chwili napiszę więcej, teraz czekam na polożną

Zgłoś nadużycie #33941 29 grudnia 2014, 13:16

Dorcia83 Fajna mama

martade napisał(a)

Czesc dziewczyny😊
A oto foto☺:

Śliczny chłopczyk :)

Zgłoś nadużycie #33942 29 grudnia 2014, 13:18

Dorcia83 Fajna mama

agini napisał(a)

Witajcie!!!
Nic nie wiem co się tu dzieje, wyszliśmy ze szpitala w Boze Nar, dopiero 1 raz włączyłam kompa i od razu tu wchodzę, nasz Szymuś ma się dobrze, wszystko ok, w wolnej chwili napiszę więcej, teraz czekam na polożną

Agini Twój też jaki fajniutki :) Mój to mały grubasek w porównaniu do Waszych chłopaczków ;)

Zgłoś nadużycie #33943 29 grudnia 2014, 13:27

Dorcia83 Fajna mama
Dzień dobry wszystkim.

Anecik trzymasz się ?

U nas wczorajsze popołudnie i wieczór idealne, cycuś 3 godziny spania cycuś i znowu 3 godzinki snu. Za to jak wstał o 22.30 to do 2 w nocy nie spał tylko cycki na zmianę i marudzenie, potem wstał o 3, po 4 i o 6. Zasnął dopiero ok 8.30 i pospaliśmy do 10. Noc dość ciężka, ale jak tylko przyśnie w dzień to też się położę ( jeszcze od tej 10 rano nie spał). Oj duzo trzeba cierpliwości ;)

Zgłoś nadużycie #33944 29 grudnia 2014, 15:54

Sylcia Zaprawiona w bojach
Cześć mamusie, gratulacje dla wszystkich świeżo upieczonych 😃
Serdeczna prośba o rade, myśle nad kąpielą mojego malucha - doradzają mi kupno hamaka do kąpieli który zaczepia sie w wanience i układa na niego dziecko - łatwy przepływ wody i dziecko ustabilizowane - cena 59 zł. Czy jest to zbędny wydatek? Myślałam tez o leżaczku frotte ale sama nie wiem może wymyślam juz głupoty a wystarczy sprawna ręka do podtrzymania maluszka i zwykła tetra? Co radzicie?

Zgłoś nadużycie #33945 29 grudnia 2014, 17:01

ewuska0207 Fajna mama

Sylcia napisał(a)

Cześć mamusie, gratulacje dla wszystkich świeżo upieczonych 😃
Serdeczna prośba o rade, myśle nad kąpielą mojego malucha - doradzają mi kupno hamaka do kąpieli który zaczepia sie w wanience i układa na niego dziecko - łatwy przepływ wody i dziecko ustabilizowane - cena 59 zł. Czy jest to zbędny wydatek? Myślałam tez o leżaczku frotte ale sama nie wiem może wymyślam juz głupoty a wystarczy sprawna ręka do podtrzymania maluszka i zwykła tetra? Co radzicie?

pewnie że tak nie ma to jak własna ręka pokażą ci może w szpitalu jak dziecko do kąpieli złapać dasz rade to nie takie trudne a te wszystkie ulepszacze to tylko w kąpieli przeszkadzają

Nasza Grudniówkowa tabelka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArVdA1IFgwBrdGVjUjhtNWNtT1lEcVhzU19jQlJhMGc&usp=sharing#gid=0

Zgłoś nadużycie #33946 29 grudnia 2014, 17:40

Dorotapil Gotowa na wszystko
Ja mam taki frotkowy leżaczek i jestem super zadowolona.

Zgłoś nadużycie #33947 29 grudnia 2014, 18:33

Dorcia83 Fajna mama
Dziewczyny mam wrażenie że Filip trochę chrypi, nie ma kataru ale jak wydaje dźwięki to tak inaczej niż po urodzeniu. Może to dlatego że teraz to on potrafi się ostro wydrzeć i płacz wywołał taką chrypkę?

Zgłoś nadużycie #33948 29 grudnia 2014, 20:16

czesc dziewczyny powieccie mi czy laktator sie przydaje

Zgłoś nadużycie #33949 29 grudnia 2014, 20:52

ewuska0207 Fajna mama

Dorcia83 napisał(a)

Dziewczyny mam wrażenie że Filip trochę chrypi, nie ma kataru ale jak wydaje dźwięki to tak inaczej niż po urodzeniu. Może to dlatego że teraz to on potrafi się ostro wydrzeć i płacz wywołał taką chrypkę?

Dorcia u nas tez tak się zrobiło Julkowi ale to chyba struny głosowe dojrzewają i się głosik zmienia

Nasza Grudniówkowa tabelka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArVdA1IFgwBrdGVjUjhtNWNtT1lEcVhzU19jQlJhMGc&usp=sharing#gid=0

Zgłoś nadużycie #33950 29 grudnia 2014, 21:29

Konto usunięte
Cześć Mamusie :)

Juz was nie nadrobie ale gratulacje dla wszystkich :) jesteście dzielne i wytrzymałe :D

Wchodze tu raz na ruski rok bo wiecej na FB jestem. Mam nadzieje ze święta zlecialy spokojnie i rodzinnie :) teraz nowy rok który zaczynamy w większej liczbie :)

Teraz trochę co u nas, B zmienia prace od 2 stycznia i będzie pracował bliżej domu, ja zaczynam w styczniu egzaminy :( Macius chowa się dobrze oprócz wysypki na buzi i odprzeniach na pupce :( kiukut odpadl i była brzydka rana :( położna nas straszyla ze musimy iść do hirurga ale lekarz przepisał antybiotyk i jest wszystko dobrze :) karmie piersią ale jak wychodzi to jest butla, byliśmy się ważyć prze świętami i Maciuś wazyl 4160 (nie wiem czy juz to pisalam) bardzo szybko rośnie i jest ciężki :) to chyba narazie tyle :)

Pozdrawiam serdecznie z cala rodzinka ;)