Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Grudniówki 2014 :)

Zgłoś nadużycie #33511 12 grudnia 2014, 11:03

Gusia79 Fajna mama
Hej dziewczyny,
Dorcia wielkie gratulacje, naczekalas sie kobito, ale juz nareszcie po :)
Ja tam bym juz mogla rodzic, dziecko mam duze i okres jest bezpieczny a bycia w ciazy mam serdecznie dosc...
Na dodatek nie wpadlam ze twardy ciagle jak kamien brzuch to pewnie masa skurczy przepowiadajacych,ale ja ich w sumie nie czuje, wczoraj KTG robilam i polozna powiedziala macajac mi brzuch co chwila ze ja mam same skurcze....i sie cieszyla abym nie urodzila, no ale to takie krotkie, straszaczki, a brzuch mam dalej wysoko 'prawie pod sufitem' wiec raczej poczekam sobie...choc kto wie...
Ewuska Ty sie trzymaj i oszczedzaj ile da z nerwami...
A co do odretwien to chwilami czuje sie jak klocek drewniany caly wyciosany :P
Magnezu mi wcale lekarz nie zalecal nigdy, czasem sama bralam, mialam dawke w tabletkach Femibion i mi stykalo, bo twardy brzuch to mam dopiero od tygodnia i to pewnie juz te skorcze ciagle..

Zgłoś nadużycie #33512 12 grudnia 2014, 11:04

Gusia79 Fajna mama

Milkusia2012 napisał(a)

Ja dalej widzę 20dni :( to może mój głupphone jeszcze muli

Mimi ma 21 dni u mnie sie wyswietla :)

Zgłoś nadużycie #33513 12 grudnia 2014, 11:23

Anecik Gotowa na wszystko
Gusia- z brzuchem to jest różnie, mojej siostrze miesiąc przed terminem juz się obniżył a urodziła 15 dni po terminie, a mi niewiele opadł a urodziłam tydzień przed terminem. Ja bym się tym nie sugerowała.
Ja pewnie dzisiaj będę miała ktg, ciekawe czy coś wykaże, bo dwa tyg. temu było bez żadnego skurczu.
Milkusia- u mnie jest 21 dni. Ale ten czas leci ;-)

Zgłoś nadużycie #33514 12 grudnia 2014, 11:27

magdalena20 Fajna mama
A mi opadl brzuch tak widocznie dopiero w dzien porodu :-D

Zgłoś nadużycie #33515 12 grudnia 2014, 11:34

agini Gotowa na wszystko
To Maksiu z Mimi w następną niedzielę robią imprezę z okazji pierwszego miesiąca na tym świecie (:

Zreszta takich duetów już mamy więcej (:

Ale ten czas leci...

Zgłoś nadużycie #33516 12 grudnia 2014, 11:35

Gusia79 Fajna mama
No wlasnie mi sie wydaje tez wcale, ze nie ma normy na ten brzuch, a poza tym znowu polozna jak jej powiedzialam,ze dziecko duze mam to znowu nastepna do mnie 'a brala Pani tabletki witaminowe?" Bo po tabletkach rosna dzieci....juz nic nie mowilam na to, tylko dodalam ze po duzym tacie chyba tez rosna... bo i tak mi od tego KTG slabo bylo jakos a mala skakala jak wsciekla bo nie lubila ucisku tego paska na pupie to pewnie miala zacisniete :P

Zgłoś nadużycie #33517 12 grudnia 2014, 11:38

magdalena20 Fajna mama
agini pewnie ze impreza bedzie :-)
jest chrunchips jest impreza haha :-D

Zgłoś nadużycie #33518 12 grudnia 2014, 13:22

Milkusia2012 Fajna mama
Wiesz co Gusia, to u Was chyba mają obsesję witamin, bo mnie z Milką ciągle pytali czy ojciec duży, bo dziecko duże, a o witaminy nigdy :P

Zgłoś nadużycie #33519 12 grudnia 2014, 13:22

Milkusia2012 Fajna mama
No i mamy skierowanie na pediatrię :(

Zgłoś nadużycie #33520 12 grudnia 2014, 13:24

madziula1987 Zaprawiona w bojach

Milkusia2012 napisał(a)

Wiesz co Gusia, to u Was chyba mają obsesję witamin, bo mnie z Milką ciągle pytali czy ojciec duży, bo dziecko duże, a o witaminy nigdy :P

witam.. według mnie to głupota z tym ze po wit duze dzieci...wszystko robia geny...na pewno jakis wpływ ma dieta matki...ale nie wit...jesli tak by było to hipotrofikow by nie było

Zgłoś nadużycie #33521 12 grudnia 2014, 13:35

Konto usunięte
Hej dziewczyny :) długo mnie nie bylo , mój 10 dniowy synek SPI a ja kozystam z wolnej chwili :) niestety za dużo ich nie mam :( postaram się co nieco was nadrobić :)
A co u mnie ? Hmmm wczoraj pozbylam się teściowej która doprowadzała mnie do nerwów i mamie mojej za każdym razem do słuchawki plakalam, B stara mi się pomoc ale wiadomo to wszystko jest nowe i trzeba się po mału oswajac ze będzie teraz nas troje. Czasami myśl ze popadlam w depresje bo wciąż płacze i myślę ze jednak za wczesnie na dziecko ale wtedy B jest przy mnnie przytula i pociesza :) hehe nawet teraz się poplakalam

Zgłoś nadużycie #33522 12 grudnia 2014, 14:00

aga2490 Gotowa na wszystko

MamaMonika93 napisał(a)

Hej dziewczyny :) długo mnie nie bylo , mój 10 dniowy synek SPI a ja kozystam z wolnej chwili :) niestety za dużo ich nie mam :( postaram się co nieco was nadrobić :)
A co u mnie ? Hmmm wczoraj pozbylam się teściowej która doprowadzała mnie do nerwów i mamie mojej za każdym razem do słuchawki plakalam, B stara mi się pomoc ale wiadomo to wszystko jest nowe i trzeba się po mału oswajac ze będzie teraz nas troje. Czasami myśl ze popadlam w depresje bo wciąż płacze i myślę ze jednak za wczesnie na dziecko ale wtedy B jest przy mnnie przytula i pociesza :) hehe nawet teraz się poplakalam

będzie dobrze pierwsze chwile najtrudniejsze sa ja jestem przed porodem wiec zobacze jak to bedzie u mnie jestem z tym wszystkim sama boje sie tez ale musze se poradzić każda z nas sobie radzi :) starsze pokolenie zawsze myśli ze we lepiej i narzuca swoje doświadczenia ale cieszmy sie z dzieciaczkow dużo zdrowka dla was :)

Zgłoś nadużycie #33523 12 grudnia 2014, 14:02

a tak w ogóle witam was dziewczyny :) coś mnie dziś kręgoslup pobolewa wczoraj wieczorem odczułam chyba delikatne skurcze ale to chyba z nerwów dziś moj G nie poszedl do pracy chciał zostać ze mna a ja sie chyba nie ciesze do końca z tego bo zaplanowałam sobie sprzatanie na ktore on nie pozwala mi nestety bo sie boi ze cos sie stanie

Zgłoś nadużycie #33524 12 grudnia 2014, 14:03

Gusia79 Fajna mama

Milkusia2012 napisał(a)

Hehe no ja mam z nich ubaw, ze sie tak przyczepili do tych witamin, a jak lekarzowi powiedzialam, ze mnie o to ciagle pytaja to tylko tak spod okulara zerknal i zrobil 'wymowna minke' ;) Tak czy siak, moze jak u Mamamusi okaze sie ze USG zawyzylo mi wage o te prawie 500gram :P Dziwne wlasnie ze mnie nigdy nie pytaja czy ojciec duzy.....ciekawa logika :P

Zgłoś nadużycie #33525 12 grudnia 2014, 14:04

Gusia79 Fajna mama

Milkusia2012 napisał(a)

Przytulasek...ale moze to jednak lepiej, ze sprawdzaja i jest kontrola Milkunia co nie, niz jakby 'mieli miec wywalone'....bedzie dobrze!

Zgłoś nadużycie #33526 12 grudnia 2014, 14:20

agini Gotowa na wszystko

magdalena20 napisał(a)

agini pewnie ze impreza bedzie :-)
jest chrunchips jest impreza haha :-D

Chciałas powiedzieć "Jest Bebiko, jest impreza" (:

Zgłoś nadużycie #33527 12 grudnia 2014, 14:21

agini Gotowa na wszystko

Milkusia2012 napisał(a)

3majcie się...

Zgłoś nadużycie #33528 12 grudnia 2014, 14:24

agini Gotowa na wszystko

Gusia79 napisał(a)

Hehe no ja mam z nich ubaw, ze sie tak przyczepili do tych witamin, a jak lekarzowi powiedzialam, ze mnie o to ciagle pytaja to tylko tak spod okulara zerknal i zrobil 'wymowna minke' ;) Tak czy siak, moze jak u Mamamusi okaze sie ze USG zawyzylo mi wage o te prawie 500gram :P Dziwne wlasnie ze mnie nigdy nie pytaja czy ojciec duzy.....ciekawa logika :P

A Mamamusia już po ?? ? Wiemy coś ??

Zgłoś nadużycie #33529 12 grudnia 2014, 14:31

Konto usunięte

aga2490 napisał(a)

będzie dobrze pierwsze chwile najtrudniejsze sa ja jestem przed porodem wiec zobacze jak to bedzie u mnie jestem z tym wszystkim sama boje sie tez ale musze se poradzić każda z nas sobie radzi :) starsze pokolenie zawsze myśli ze we lepiej i narzuca swoje doświadczenia ale cieszmy sie z dzieciaczkow dużo zdrowka dla was :)

Muszę dac rade dla małego :)

Zgłoś nadużycie #33530 12 grudnia 2014, 14:44

MamaMonika93 napisał(a)

Muszę dac rade dla małego :)

ja sobie cały czas to powtarzam " teściową" mam 80km od siebie mieszkam z rodzicami (mam swoja góre domku jedno rodzinnego) ale wiem ze od nich pomocy pod zadnym względem nie dostane nawet nie oczekuje sa bo sa i nic pozatym wiec musze dac rade dla naszej córci ktora już niedługo będzie z nami :) a ja jestem osoba nie nauczona siedzenia w miejscu a w pracy to zawsze siedziałam ile sie dało ze swoimi klijentkami i w domu powiecmy nocowałam najczęściej tylko :) wiec głowa do gory trzeba sie zająć dzidzia :)