Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Grudniówki 2014 :)

Zgłoś nadużycie #33471 11 grudnia 2014, 14:06

mama_po_raz_2 Fajna mama

Anecik napisał(a)

Mama po raz 2 - mało Cię ostatnio....

Jestem cały czas :) ale mam mniej czasu bo staram się zorganizować sobie czas do poniedziałku. Wczoraj moja księżniczka ułożyła się na nerwie i lewą nogę mi odjelo po ścianach chodzilam...
J miał jitro przyjechac ale oboje już psychicznie nie dajemy rady on tam ją tu. Mówi ze każdy dzwonek tel czy jego czy kogoś innego to od razu się zrywa bo dzwonię ze rodze.... Szef tez mu dzisiaj powiedzial ze ten tydzień byl ciałem w de a duchem w pl no i pozwolił mu dzisiaj już zjechać. Tak więc pucuje mieszkanie gotuje Piore jak wściekła :D
Kasiu Gratuluje Ci tak szybkiego porodu no i ślicznej coreczki !

Zgłoś nadużycie #33472 11 grudnia 2014, 14:15

Ewuska123 Gotowa na wszystko
Witajcie. Nie nadrobie was ...
Ja w szpitalu szyjka miekka krotka i skurcze przepowiadajace dostalam 2 zastrzyki na plucka i kroplowke 1 raz dziennie i leze mam nadzieje ze w nastepnym tyg urodze bo juz mam dosyc tych skurczy
Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #33473 11 grudnia 2014, 14:19

madziula1987 Zaprawiona w bojach

Ewuska123 napisał(a)

Ja w szpitalu szyjka miekka krotka i skurcze przepowiadajace dostalam 2 zastrzyki na plucka i kroplowke 1 raz dziennie i leze mam nadzieje ze w nastepnym tyg urodze bo juz mam dosyc tych skurczy
Pozdrawiam

sterydy na płucka?/? moja siostra je dostawała w 34 tc i tez miala mego skurcze i skonczyło sie tak ze ur 3 dni po terminie... wiec nie jest powiedziane ze yrodzisz...szczerze to oby nie niech jeszcze posiedzi w brzuszku 2 lub chociaz te 3 tg

Zgłoś nadużycie #33474 11 grudnia 2014, 14:44

aga2490 Gotowa na wszystko

madziula1987 napisał(a)

pewnie najwazniejsze to jest spokoj i zadne wit tego nie zastapia...no ale jeszcze troche masz do porodu jak widze...ile dzdzius wazył na ostatnim usg ?? ?... ja to siedze na torbach juz w sumie..tez sie nie moge doczekac kiedy bedzie godz 0 hehe

w 32 tyg 2039 ważyła ale ja miałam zaznaczone na usg i lekarze kilku mi mówili że do 34 tyg pewnie tylko donosze bo szyjka sie skracała a tu prosze 36 i nic i wszystko w porzadku :)

Zgłoś nadużycie #33475 11 grudnia 2014, 14:46

madziula1987 napisał(a)

pewnie najwazniejsze to jest spokoj i zadne wit tego nie zastapia...no ale jeszcze troche masz do porodu jak widze...ile dzdzius wazył na ostatnim usg ?? ?... ja to siedze na torbach juz w sumie..tez sie nie moge doczekac kiedy bedzie godz 0 hehe

a w 28 tyg jak trafiłam na ip to lekarz z uśmiechem mi powiedział ze być moze sie spotkamy na oddziale bo moga mi wody odejsc i tak od msc jestem spakowana ale jak widac siedze w domu lekarze mnie nastraszyli tylko

Zgłoś nadużycie #33476 11 grudnia 2014, 17:21

martade Gotowa na wszystko

Ewuska123 napisał(a)

Pozdrawiam

Ewusia, to wytrzymaj jeszcze troche choc tydzien. Dasz rade Kochana. Trzymam kciuki.
A jak Twoje dziewczyny Kasia i Kinga, udało ci sie szybko zorganizowac dla nich opieke?

Zgłoś nadużycie #33477 11 grudnia 2014, 17:21

Ewuska123 napisał(a)

Pozdrawiam

Ewusia, to wytrzymaj jeszcze troche choc tydzien. Dasz rade Kochana. Trzymam kciuki.
A jak Twoje dziewczyny Kasia i Kinga, udało ci sie szybko zorganizowac dla nich opieke?

Zgłoś nadużycie #33478 11 grudnia 2014, 17:28

Dubel...brrrr

Zgłoś nadużycie #33479 11 grudnia 2014, 18:38

dziewczyny a któraś z was mimo stosowania kremów itd miała "panterke" na brzuszku? coś po ciązy stosujecie żeby zeszło ?? ?

Zgłoś nadużycie #33480 11 grudnia 2014, 19:03

aga2490 napisał(a)

a w 28 tyg jak trafiłam na ip to lekarz z uśmiechem mi powiedział ze być moze sie spotkamy na oddziale bo moga mi wody odejsc i tak od msc jestem spakowana ale jak widac siedze w domu lekarze mnie nastraszyli tylko

ja własnie wrociłam z wizyty szyjka skrocona głowka nisko...ale wszystko w normie..pytalam o ten magnez kazał mi odstawic..na kolejna wizyte juz sie nie umawiał bo stwierdził ze jestem w stanie poborowym...w kazdej chwili moze sie zaczac aczkolwiek nie musi

Zgłoś nadużycie #33481 11 grudnia 2014, 19:21

Milkusia2012 Fajna mama
Hej dziewczyny :)

Wiadomo co z Dorcią? Oby to był ten dzień :)

Co do magnezu to ja brałam mało i bardzo krótko i skurcze lydek mi przeszły. A czemu koleżanka tak agresywnie do tego podchodzi, tylko przez bol łydek?

Ewuśka, rozumiem Cię, że masz już dość, ale faktycznie, niech dzidzia posiedzi jak najdłużej.

A u nas noc była niezbyt. Mała mi wymiotowala (niestety nie było to ulewanie) i później strasznie sapała i rzęziła. Dzisiaj cały dzień była apatyczna, ale pod wieczór się poprawiło. Tak czy owak jutro idziemy do pediatry.

Zgłoś nadużycie #33482 11 grudnia 2014, 20:00

madziula1987 napisał(a)

ja własnie wrociłam z wizyty szyjka skrocona głowka nisko...ale wszystko w normie..pytalam o ten magnez kazał mi odstawic..na kolejna wizyte juz sie nie umawiał bo stwierdził ze jestem w stanie poborowym...w kazdej chwili moze sie zaczac aczkolwiek nie musi

okaze sie ja wizyte mam w środe ale nie wiem czy dotrwam bo mam takie nerwy jestem cały czas na stresie i poprostu boje sie żeby sie nic nie wydarzyło

Zgłoś nadużycie #33483 11 grudnia 2014, 20:02

Milkusia2012 napisał(a)

Co do magnezu to ja brałam mało i bardzo krótko i skurcze lydek mi przeszły. A czemu koleżanka tak agresywnie do tego podchodzi, tylko przez bol łydek?

Ewuśka, rozumiem Cię, że masz już dość, ale faktycznie, niech dzidzia posiedzi jak najdłużej.

A u nas noc była niezbyt. Mała mi wymiotowala (niestety nie było to ulewanie) i później strasznie sapała i rzęziła. Dzisiaj cały dzień była apatyczna, ale pod wieczór się poprawiło. Tak czy owak jutro idziemy do pediatry.

ja magnez teżbrałam z powodu bólu łydek tylko i wyłacznie a tak to na początku sam kwas foliowy puźniej ten zestaw witamin a magnezu nie biore skurczy łydek nie mam jedynie to czekam na skurcze porodowe ale lepiej niech mała siedzi w brzuszku :)

Zgłoś nadużycie #33484 11 grudnia 2014, 20:13

Milkusia2012 napisał(a)

ja sie posłucham lekarza i odstawie...mam do niego zaufanie.. a niech kazdy robi jak chce...mi sie wydaje ze lekarz wie najlepiej zwłaszcza z takim dosw,

Zgłoś nadużycie #33485 11 grudnia 2014, 20:15

aga2490 napisał(a)

okaze sie ja wizyte mam w środe ale nie wiem czy dotrwam bo mam takie nerwy jestem cały czas na stresie i poprostu boje sie żeby sie nic nie wydarzyło

jak bedziesz chodzic i sie denerwowac to napewno ci na zdrowie to nie pojdzie..wyluzuj sie troche bo w ciazy nic niie ma gorszego jak własnie nerwy

Zgłoś nadużycie #33486 11 grudnia 2014, 20:26

madziula1987 napisał(a)

jak bedziesz chodzic i sie denerwowac to napewno ci na zdrowie to nie pojdzie..wyluzuj sie troche bo w ciazy nic niie ma gorszego jak własnie nerwy

tak wiem ale czasem sie nie da jak sie mieszka z rodzina na jednym podwórku a traktuje sie jak obce osoby i wysłuchuje a ze w pl cieżko jest uciułać kase na mieszkanie to jest porażka a do tego mój w pracy bedzie po 23 dopiero to siedze sama i tylko wysłuchuje z każdej strony ale mimo wszystko pomyśle o córci i mi przechodzi dla niej sie potrafie szybko uspokoic i czasem jednym uchem wpuscic drugim wypuscic

Zgłoś nadużycie #33487 11 grudnia 2014, 20:29

madziula1987 masz racje najlepiej słuchać lekarza bo jak to mówią co kraj to obyczaj co lekarz to inna teoria oni wiedza jak dopasowac witaminy itd do naszych potzreb od tego w końcu sa więc nikomu nie można nic narzucać zabraniać takie moje zdanie :)

Zgłoś nadużycie #33488 11 grudnia 2014, 20:35

aga2490 napisał(a)

tak wiem ale czasem sie nie da jak sie mieszka z rodzina na jednym podwórku a traktuje sie jak obce osoby i wysłuchuje a ze w pl cieżko jest uciułać kase na mieszkanie to jest porażka a do tego mój w pracy bedzie po 23 dopiero to siedze sama i tylko wysłuchuje z każdej strony ale mimo wszystko pomyśle o córci i mi przechodzi dla niej sie potrafie szybko uspokoic i czasem jednym uchem wpuscic drugim wypuscic

nie słuchaj otoczenia skup sie na sobie i dziecku reszta jest nie wazna...my całe szczescie mamy własne mieszkanie od tesciow fakt ale widujemy sie tylko jak ich zaprosze oni mnie.. ale ogolnie sa spoko nie wtracaja sie do nas...moj tez bedzie dopiero po 22 i siedze sama...a wiec pamietaj nie stresuj sie a reszte miej za przeproszeniem daleko w dup....

Zgłoś nadużycie #33489 11 grudnia 2014, 20:45

madziula1987 napisał(a)

nie słuchaj otoczenia skup sie na sobie i dziecku reszta jest nie wazna...my całe szczescie mamy własne mieszkanie od tesciow fakt ale widujemy sie tylko jak ich zaprosze oni mnie.. ale ogolnie sa spoko nie wtracaja sie do nas...moj tez bedzie dopiero po 22 i siedze sama...a wiec pamietaj nie stresuj sie a reszte miej za przeproszeniem daleko w dup....

no mieszkanie to jest ogromny plus ja nie kłuce sie z nikim mimo ze prowokuja myśle tylko o naszej niuni która niedługo będzie z nami :D

Zgłoś nadużycie #33490 11 grudnia 2014, 20:51

Milkusia2012 Fajna mama
Ja ani w pierwszej ani w tej praktycznie magnezu nie brałam i skurcze łydek mnie jakoś nie zabiły :p