Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Grudnióweczki 2014- mamusie i ich dzieciaczki <3

Zgłoś nadużycie #51 8 stycznia 2015, 23:44

Milkusia2012 Fajna mama
Ja podziwism rodziców, któr udaje się wcisnąć takim maluchom herbatki. Moja pd razu się dławi i wrzeszczy wniebogłosy.

Zgłoś nadużycie #52 9 stycznia 2015, 0:00

darien92 Gotowa na wszystko

Milkusia2012 napisał(a)

Ja podziwism rodziców, któr udaje się wcisnąć takim maluchom herbatki. Moja pd razu się dławi i wrzeszczy wniebogłosy.

Moja pije ale tylko ta Humana bo zawiera odrobinę laktozy.

Zgłoś nadużycie #53 9 stycznia 2015, 1:21

Milkusia2012 Fajna mama
Moja fanaberyczka taka, że wątpię, żebym jej wcisnęła, ale spróbuję.

BTW. Moja pierworodna też Milena ;) w ogóle teraz mega popularne imię się zrobilo. Gdy ja nadawałam tak na imię mojej, to nie znałam żadnej Mileny, a teraz co pytam o imię noworodka to Milena :) nawet w pokoju na kardiologii z Milenką leżałyśmy.

Zgłoś nadużycie #54 9 stycznia 2015, 8:49

Milkusia2012 napisał(a)

Moja fanaberyczka taka, że wątpię, żebym jej wcisnęła, ale spróbuję.

BTW. Moja pierworodna też Milena ;) w ogóle teraz mega popularne imię się zrobilo. Gdy ja nadawałam tak na imię mojej, to nie znałam żadnej Mileny, a teraz co pytam o imię noworodka to Milena :) nawet w pokoju na kardiologii z Milenką leżałyśmy.

no u nas w miejscowości nie ma Mileny dlatego jej dałam takie imie :) aczkolwiek racja coraz czesciej można sie spotkać z tym imieniem

Zgłoś nadużycie #55 9 stycznia 2015, 9:00

Ewuska123 Gotowa na wszystko
Witajcie
Ja mialam problem nie moglam wejsc na forum . 
Daje rade przy trojce dzieciaczkow. Moj maly sie prezy i steka daje mu espumisan 2 razy po 4 kropelki i ciepla pieluszka na brzuszek i spi w nocy na mnie klade go na klatke piersiowa i on to uwielbia . a teraz ma katar ale nie leci mu z nosa tylko chrabocze tam i robie mu inhalacje z samej soli. Moj tez ulewa i to nie malo.

Zgłoś nadużycie #56 9 stycznia 2015, 13:23

Milkusia2012 Fajna mama

darien92 napisał(a)

no u nas w miejscowości nie ma Mileny dlatego jej dałam takie imie :) aczkolwiek racja coraz czesciej można sie spotkać z tym imieniem

A jak ja byłam na patologii z pierwszą córą, to dawali nam masełka o nazwie Milena :D także wiedziałam, że rodzę właściwe dziecko we właściwym miejscu :P

Zgłoś nadużycie #57 9 stycznia 2015, 15:04

Milkusia2012 napisał(a)

A jak ja byłam na patologii z pierwszą córą, to dawali nam masełka o nazwie Milena :D także wiedziałam, że rodzę właściwe dziecko we właściwym miejscu :P

haha :D cudownie! u mnie na początku miałabyć Pola ale pół rodziny mnie wysmiało.. poza tym byly problemy w zameldowaniu..
drugim faworytem była Milena więc tak jest :)
jak rodziłam Milenke leżała ze mną dziewczyna co dała na imię synkowi Leon, nietypowo bardzo ! :) taka odskocznia od Antków, Bartków, Kubusiów jakże popularnych teraz..

Zgłoś nadużycie #58 9 stycznia 2015, 15:39

Milkusia2012 Fajna mama

darien92 napisał(a)

haha :D cudownie! u mnie na początku miałabyć Pola ale pół rodziny mnie wysmiało.. poza tym byly problemy w zameldowaniu..
drugim faworytem była Milena więc tak jest :)
jak rodziłam Milenke leżała ze mną dziewczyna co dała na imię synkowi Leon, nietypowo bardzo ! :) taka odskocznia od Antków, Bartków, Kubusiów jakże popularnych teraz..

Leon super imię. I Alan mi się mega podoba. Dla chłopaka miałam mnóstwo imion, no ale druga też dziewczyna. I mieliśmy problem z imieniem :)

Zgłoś nadużycie #59 9 stycznia 2015, 16:15

Dorcia83 Fajna mama
U nas noc powiedzmy w miarę przespana :) Dziś Fifi też sporo ulewa i wierci się przy spaniu. Wydaje mi sie że u nas to nie problem kupy, bo robi nawet kilka dziennie, puszcza bączki. Mam ochotę przejść na próbę na jeden dzień na mm a swoje mleczko pościągać i zobaczyć czy też będzie taki niespokojny.

Zgłoś nadużycie #60 9 stycznia 2015, 16:15

Dorcia83 Fajna mama
Dziewczyny jak w kupce są ślady śluzu to coś złego?

Zgłoś nadużycie #61 9 stycznia 2015, 19:41

Milkusia2012 napisał(a)

Leon super imię. I Alan mi się mega podoba. Dla chłopaka miałam mnóstwo imion, no ale druga też dziewczyna. I mieliśmy problem z imieniem :)

u na miałbyć Miłosz, później w 25 tygodniu zrobiła się Milena :D

Zgłoś nadużycie #62 9 stycznia 2015, 19:41

Milkusia2012 napisał(a)

Zgłoś nadużycie #63 9 stycznia 2015, 19:43

Jezu jaka u mnie zamieć! wieje strasznie :| a ja migreny ciąg dalszy mam...

Zgłoś nadużycie #64 9 stycznia 2015, 20:26

Milkusia2012 Fajna mama

darien92 napisał(a)

Haha, ja przy pierwszej ciàży zakładałam, że jeśli będę miała dwóch synów to Maciej i Miłosz :P bo u nas generalnie od pokoleń zasada imion na "m". Z tym dzieckiem chciałam z tego zrezygnować, ale mąż się uparł no i jest Madzia ;)

Zgłoś nadużycie #65 9 stycznia 2015, 20:47

Milkusia2012 napisał(a)

Haha, ja przy pierwszej ciàży zakładałam, że jeśli będę miała dwóch synów to Maciej i Miłosz :P bo u nas generalnie od pokoleń zasada imion na "m". Z tym dzieckiem chciałam z tego zrezygnować, ale mąż się uparł no i jest Madzia ;)

mąż trzyma się tradycji i dobrze bo Madzia ładne imie :D

Zgłoś nadużycie #66 9 stycznia 2015, 20:50

Milkusia powiedz czy Twoja Mała też tak trzyma głowę sama? bo ja aż się boję brać moją do odbijania bo nie bedzie mi leżec na ramieniu tylko sama trzyma głowę , rozgląda sie :) boję sie ze jest jeszcze za malutka.

Zgłoś nadużycie #67 9 stycznia 2015, 20:57

madziula1987 Zaprawiona w bojach
Witajcie i ja sie odnalazlam... dxiewczyny czy wasze maluchy maja potowki.mojego mlodego tak zsypalo zwlaszcza na karku i pod pampersem..musialam go przegrzac w pierwszych dniach. Kapie go codzienie i dodawalam namanganian potasu i nic. Przestalam oliwka smarowac aby nie zatykac skory a one nadal nie znikaja

Zgłoś nadużycie #68 9 stycznia 2015, 23:56

Milkusia2012 Fajna mama

darien92 napisał(a)

Milkusia powiedz czy Twoja Mała też tak trzyma głowę sama? bo ja aż się boję brać moją do odbijania bo nie bedzie mi leżec na ramieniu tylko sama trzyma głowę , rozgląda sie :) boję sie ze jest jeszcze za malutka.

Oj trzyma. Ale ona od urodzenia tak trzymała, tylko teraz udaje jej się to dłużej robić. I owszem, też się boję, bo tą pewnościà siebie usypia moją czujność i nie raz tak mi głową do tyłu rzuciła, że masakra…
Natomiast uważam, że jeżeli dziecko trzyma głowę, to trzeba mu pozwolić, tylko asekurować.

Zgłoś nadużycie #69 9 stycznia 2015, 23:58

Milkusia2012 Fajna mama
Dwa razy się dodało :P

Zgłoś nadużycie #70 10 stycznia 2015, 8:03

Milkusia2012 napisał(a)

Oj trzyma. Ale ona od urodzenia tak trzymała, tylko teraz udaje jej się to dłużej robić. I owszem, też się boję, bo tą pewnościà siebie usypia moją czujność i nie raz tak mi głową do tyłu rzuciła, że masakra…
Natomiast uważam, że jeżeli dziecko trzyma głowę, to trzeba mu pozwolić, tylko asekurować.

moja babcia ostatnio mówi Jezu jakie te dzieci dzisiaj mądre. Milenka ma półtora miesiaca, a głowe trzyma. Dawniej to dzieci 3 miesiace leżały i tylko spały i jadły :D