Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Grudnióweczki 2014- mamusie i ich dzieciaczki <3

Zgłoś nadużycie #111 12 stycznia 2015, 11:46

darien92 Gotowa na wszystko

ewuska0207 napisał(a)

Tak problem z kupką zniknął tylko z czasem ją zaczęło to mleczko uczulać bo ona taka trochę alergiczka i dopiero na Hipp się nic nie działo też jest dobre mleko

Ja teraz to bebiko na początku kupiłamdla Julka ale w biedronce i to bebiko jakieś jak woda było on się tym w ogóle nie najdał

a przestawiłaś Ją odrazu tak że dałaś nastepne karmienie już bebiko czy mieszalas jakos?

Zgłoś nadużycie #112 12 stycznia 2015, 13:23

magdalena20 Fajna mama
czesc :-)
bylam dzisiaj u gina na kontroli , dal mi recepte na anty ale mam po porodzie nadzerke :-(

Zgłoś nadużycie #113 12 stycznia 2015, 13:25

magdalena20 napisał(a)

czesc :-)
bylam dzisiaj u gina na kontroli , dal mi recepte na anty ale mam po porodzie nadzerke :-(

ojej.. :| ja idę we czwartek na kontrolę.

Zgłoś nadużycie #114 12 stycznia 2015, 13:35

aga2490 Gotowa na wszystko
hej dziewczyny przystawiam mała do cyca ale musze dokarmiac butelka cala noc na butli :( twarde piersi i mega zmeczenie mała wypija kolo 40-60 ml po jedzeniu czasem ma czkawki ale nie lapie powietrza pilnuje bardzo

Zgłoś nadużycie #115 12 stycznia 2015, 14:17

magdalena20 Fajna mama

darien92 napisał(a)

ojej.. :| ja idę we czwartek na kontrolę.

Wiesz , na szczescie gin mowil ze ona jest mala i nie grozna ale nigdy tego nie mialam wiec sie martwie i zdziwilo mnie jedno , ze miesiaczke mialam 20 grudnia a dopiero mi pecherzyk rosnie . Wiec raczej 15stycznia miesiaczki nie bede miala

Zgłoś nadużycie #116 12 stycznia 2015, 15:17

ewuska0207 Fajna mama

darien92 napisał(a)

a przestawiłaś Ją odrazu tak że dałaś nastepne karmienie już bebiko czy mieszalas jakos?

przestawiałam stopniowo czyli w pierwszy dzień dostała jeden raz bebiko a reszte nan na drugi dzień dałam 2 ray bebiko i tak aż odstawiłam nan nie ma co za szybko przestawiać bo teraz Julka za szybko przestawiłam na bebilon i miał starszne wzdęcia na początku

Nasza Grudniówkowa tabelka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArVdA1IFgwBrdGVjUjhtNWNtT1lEcVhzU19jQlJhMGc&usp=sharing#gid=0

Zgłoś nadużycie #117 12 stycznia 2015, 15:20

ewuska0207 Fajna mama
Magda ja też mam nadżerkę też małą ale miałam ją jeszcze przed pierwszą ciążą... a nie dał ci na nią globulek ?? ja miałał po pierwszej ciąży leki ale chyba nie wybrałam i nie wyleczyłam teraz jak pójdę za pół roku to już coś z tym zrobie

Nasza Grudniówkowa tabelka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArVdA1IFgwBrdGVjUjhtNWNtT1lEcVhzU19jQlJhMGc&usp=sharing#gid=0

Zgłoś nadużycie #118 12 stycznia 2015, 16:17

magdalena20 Fajna mama

ewuska0207 napisał(a)

Magda ja też mam nadżerkę też małą ale miałam ją jeszcze przed pierwszą ciążą... a nie dał ci na nią globulek ?? ja miałał po pierwszej ciąży leki ale chyba nie wybrałam i nie wyleczyłam teraz jak pójdę za pół roku to już coś z tym zrobie

Nic mi nie przepisal , mam isc w kwietniu na cytologie . Widocznie to jest naprawde male ze nic nie przepisal :-)

Zgłoś nadużycie #119 12 stycznia 2015, 22:00

witam wieczorową porą.

my jednak dzis pojechaliśmy do pediatry z tą buzią okazało się, że Milenka ma trądzik. ma maść, na uspokojenie tabletki do rozpuszczenia bo jest troszkę nadpobudliwa, esputicon mam dawać 3x2 kropelki, żelazo, dicloflor.

mam dość dzisiejszego dnia, w ogole wszystkiego.. Mała krzyczy nie uspokaja się u mnie, chyba wyczuwa moje zdenerwowanie.. padam :(

dobranoc

Zgłoś nadużycie #120 13 stycznia 2015, 9:27

Kaska81 Gotowa na wszystko
Dziewczyny, czy ktoras odciaga mleko i daje dziecku?

Zgłoś nadużycie #121 13 stycznia 2015, 10:16

Alinaaa Świeżo upieczona

ewuska0207 napisał(a)

Być może moją M nan też zapierał a na jakie jej będziesz zmieniać ??

No to fakt, po jedzeniu się preży i podkurcza nóżki, myślałam, że to dlatego ze musi jej się odbić.

Zgłoś nadużycie #122 13 stycznia 2015, 10:18

Alinaaa Świeżo upieczona

Kaska81 napisał(a)

Dziewczyny, czy ktoras odciaga mleko i daje dziecku?

Ja tak robiłam przy pierwszym dziecku ale jeszcze ja dokarmiałam sztucznum mlekiem. TYlko wydaje mi się, że mi mleko zanikało jak tylko odciągałąm.

Zgłoś nadużycie #123 13 stycznia 2015, 10:21

Alinaaa Świeżo upieczona

aga2490 napisał(a)

hej dziewczyny przystawiam mała do cyca ale musze dokarmiac butelka cala noc na butli :( twarde piersi i mega zmeczenie mała wypija kolo 40-60 ml po jedzeniu czasem ma czkawki ale nie lapie powietrza pilnuje bardzo

ALE DLACZEGO DOKARMIASZ SKORO MASZ POKARM. PISZESZ, ZE MASZ TWARDE PIERSI CZYLI PIERSCI PEŁNE MLEKA.

Zgłoś nadużycie #124 13 stycznia 2015, 12:57

Alinaaa napisał(a)

Ja tak robiłam przy pierwszym dziecku ale jeszcze ja dokarmiałam sztucznum mlekiem. TYlko wydaje mi się, że mi mleko zanikało jak tylko odciągałąm.

Myslalam, ze ktos teraz tak robi. Ja tez przy pierwszym robilam i teraz tez i chcialam wiedziec ile teraz odciagaja.

Zgłoś nadużycie #125 13 stycznia 2015, 14:34

lilhek Gotowa na wszystko

magdalena20 napisał(a)

Wiesz , na szczescie gin mowil ze ona jest mala i nie grozna ale nigdy tego nie mialam wiec sie martwie i zdziwilo mnie jedno , ze miesiaczke mialam 20 grudnia a dopiero mi pecherzyk rosnie . Wiec raczej 15stycznia miesiaczki nie bede miala

nie martw sie, ja mialam nadzerke przed ciążą, też jakąś niewielką i nie było to nic groznego, tzn. jeśli chcesz zajść w ciążę to droga wolna hahaha :D

Zgłoś nadużycie #126 13 stycznia 2015, 14:35

lilhek Gotowa na wszystko

darien92 napisał(a)

witam wieczorową porą.

my jednak dzis pojechaliśmy do pediatry z tą buzią okazało się, że Milenka ma trądzik. ma maść, na uspokojenie tabletki do rozpuszczenia bo jest troszkę nadpobudliwa, esputicon mam dawać 3x2 kropelki, żelazo, dicloflor.

mam dość dzisiejszego dnia, w ogole wszystkiego.. Mała krzyczy nie uspokaja się u mnie, chyba wyczuwa moje zdenerwowanie.. padam :(

dobranoc

ej znam ten ból, mój mały też krzykacz straszny. Trzeba zacisnąć zęby i do przodu :)

Zgłoś nadużycie #127 13 stycznia 2015, 14:41

lilhek napisał(a)

ej znam ten ból, mój mały też krzykacz straszny. Trzeba zacisnąć zęby i do przodu :)

tylko czasem sił brak :)

Zgłoś nadużycie #128 13 stycznia 2015, 18:02

mama_po_raz_2 Fajna mama
Witam odnalazłam się i ja. Od niedziieli jesteśmy sami J w delegacji... Bałam się ze bedzie gorzej.
U nas cyc poszedl precz. Psychocznie nie dawalam rady w koncu przed wyjazdem J mna potrzasnal psychocznie że albo cyc i moje stany depresyjne bo już Nawet od śmiechu do płaczu w sekunde przechodzilam i warczalam na Wikiego a i tak mm musiało iść w ruch albo mm i ja szczęśliwa spokojna i dzieci tez. Odstawiłam cyca w których było bujne 30-40 ml po h odciagania... Karmienie 2 h cycem a potem Jeszcze i tak 120 ml mm no to bez sens... I od kad samo mm duzo lepiej się czujemy ja wypoczeta zadowolona ze Toska spokojna mam czas na zabawy z Wikim on tez zadowolony i spokojniejszy ze mama ma czas dla niego. W koncu w pełni ciesze się z podwójnego macierzynstwa :)

Zgłoś nadużycie #129 13 stycznia 2015, 18:35

aga2490 Gotowa na wszystko
Witam dziewczyny pomocy moja mała płacze wygina sie brzuszek ma twardy karmie ja mlekiem z piersi odciagnietym i mlekiem modyfikowanym jedzac pilnuje nie łapie powietrza

Zgłoś nadużycie #130 13 stycznia 2015, 19:06

mama_po_raz_2 napisał(a)

Witam odnalazłam się i ja. Od niedziieli jesteśmy sami J w delegacji... Bałam się ze bedzie gorzej.
U nas cyc poszedl precz. Psychocznie nie dawalam rady w koncu przed wyjazdem J mna potrzasnal psychocznie że albo cyc i moje stany depresyjne bo już Nawet od śmiechu do płaczu w sekunde przechodzilam i warczalam na Wikiego a i tak mm musiało iść w ruch albo mm i ja szczęśliwa spokojna i dzieci tez. Odstawiłam cyca w których było bujne 30-40 ml po h odciagania... Karmienie 2 h cycem a potem Jeszcze i tak 120 ml mm no to bez sens... I od kad samo mm duzo lepiej się czujemy ja wypoczeta zadowolona ze Toska spokojna mam czas na zabawy z Wikim on tez zadowolony i spokojniejszy ze mama ma czas dla niego. W koncu w pełni ciesze się z podwójnego macierzynstwa :)

Czekalam kiedy wrocisz :-)
Ja z cyca sciagam laktatorem, wypozyczylam. Co 2godz sciagam 70ml z obu. Dzis zauwazylam, ze po 3godz mam 100ml. Mloda wypija 80-130ml. Troche mi brakuje, wiec w nocy raz lub dwa podaje mm.
A jakie masz butle? Moja mi cmoka przy piciu. Smoka mam z lovi, najbardziej jej pasuje.
Fakt, ze przy tym calym odciaganiu sypiam po 4-5h, ale prawie tylko moje mleko pije.