Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Grudniowe mamusie 2017

Zgłoś nadużycie #51 9 czerwca 2017, 10:26

urozmaicona14 Zaprawiona w bojach
Ja mam 8 lipca prenatalne. Tam podejrzewam że już będzie bardziej pewne jaka płeć.
Kurde niby druga ciąża a ja w ogóle nie czaje czy to ruchy jelit czy dziecka czuję. Takie bąbelki w brzuchu czuję. Jelita to raczej nie są bo burczy mi wyżej zdecydowanie i z odglosami.
Ciekawe no nie pamiętam jak to z córka było...
Ja wczoraj zaszalałam i poszłam do fryzjera zrobić sobie kolor. Wyglądałam już tragicznie. Rok włosów nie farbowałam a teraz dwa wesela latem i obrona więc trzeba wyglądać jak człowiek.

Zgłoś nadużycie #52 9 czerwca 2017, 10:45

izusia121 Fajna mama
ja w pierwszej ciąży farbowałam włosy, natomiast teraz doszłam do swojego naturalnego koloru i póki co taki zostaje :P też mam w tym roku obrone może w październiku sie uda ale przeraża mnie to strasznie

Zgłoś nadużycie #53 9 czerwca 2017, 10:51

Ja mam obronę 24 czerwca ale jakoś do nauki mi nie pilno a 17-18 czerwca mamy wesele. Ciekawe kiedy się nauczę i przygotuje prezentacje

Zgłoś nadużycie #54 9 czerwca 2017, 11:19

fiore25 Gotowa na wszystko

urozmaicona14 napisał(a)

No to faktycznie niewiele starsza od mojej. Wie już o rodzeństwie? Moja wie ale jakoś to do niej niespecjalnie jeszcze dociera

Wie. Musiałam jej jakoś wytłumaczyć moje samopoczucie i wymioty. Dopytywała się dlaczego stale leże i jestem słaba i czemu wymiotuje. Więc powiedzieliśmy, że mam dzidziusia w brzuszku i jak ona też byłam w brzuszku to tak samo było. A teraz głaska brzuch i całuje i mówi, że kocha dzidziusia i cieszy się że będzie starszą siostrą. A najlepsze że jak mało które dziecko nie chwali się do innych że mama ma dzidziusia.
Prenatalne dopiero 8 lipca ? To już bardziej połówkowe. Prenatalne są chyba 11-13 tc.

Zgłoś nadużycie #55 9 czerwca 2017, 11:23

A ja ostatnio farbowałam włosy jak miałam 19 lat :) a potem mi przeszło. I zacznę jak będą mi się siwe pokazywać.

Dziewczyny Wy się dopiero będziecie bronić, a u mnie pod koniec czerwca minie 6 lat jak magisterke obroniłam. Kiedy to zleciało...

Zgłoś nadużycie #56 9 czerwca 2017, 11:25

izusia121 napisał(a)

kurcze dziewczyny czy Wam też się tak suwaczki zacinają?

Tak. Trzeba odświeżyć stronę.

Zgłoś nadużycie #57 9 czerwca 2017, 11:26

fiore25 napisał(a)

Wie. Musiałam jej jakoś wytłumaczyć moje samopoczucie i wymioty. Dopytywała się dlaczego stale leże i jestem słaba i czemu wymiotuje. Więc powiedzieliśmy, że mam dzidziusia w brzuszku i jak ona też byłam w brzuszku to tak samo było. A teraz głaska brzuch i całuje i mówi, że kocha dzidziusia i cieszy się że będzie starszą siostrą. A najlepsze że jak mało które dziecko nie chwali się do innych że mama ma dzidziusia.
Prenatalne dopiero 8 lipca ? To już bardziej połówkowe. Prenatalne są chyba 11-13 tc.

no masz racje zle to ujełam. racja to już połówkowe ;)
moja też sie nie chwali mam wrazenie, że nie ogarnia tematu :)

Zgłoś nadużycie #58 9 czerwca 2017, 11:32

zazdroszcze chciałabym mieć tą obronę już za sobą a to dopiero bronie licencjat.... gdzie tam magisterka ;/
czy wam ta ciąza tez tak szybko leci?
ja się sama sobie dziwie ze to już 15 tydzień. jak mnie ktoś pyta który to tydzień to się pożądnie musze zastanowić bo ta ciąza jakoś mi przez palce przelatuje. w poprzedniej to odliczałam tygodnie itd a teraz? masakra jest... w czerwcu teraz wesele i obrona w lipcu połowkowe, na poczatku sierpnia wakacje, wrócimy tydzien zleci i kolejne wesele, po weselu trzeba się szykować do przedszkola (córka w tym roku idzie pierwszy raz więc jakąś wyprawkę trzeba jej zrobić) we wrzesniu przedszkole wiec cały miesiac pewnie tym bedziemy zyć, potem pazdziernik to już bedzie trzeba o wyprawce jakiejś mysleć. Nim się człowiek ogarnie to bedzie listopad i bedzie trzeba ciuszki prac prasować i się pakować do szpitala... przerażona jestem dziewczyny..

Zgłoś nadużycie #59 9 czerwca 2017, 12:12

sany89 Supermama
Hej ☺
Ja teraz wróciłam ze szkoły z synem a za dwie godzinki po córkę do przedszkola.
Pogoda jest piękna ☺
Z mężem mamy dwa typy imion dla chłopca Paweł albo Tomek a dla dziewczynki Emilka, Natalka, Paulina.
W domu mam Jakuba ( Kuba), Oliwie i Julkę.
U mnie dni płyną jak szalone.

Zgłoś nadużycie #60 9 czerwca 2017, 12:13

sany89 Supermama
Witam nowa mamę 🙂

Zgłoś nadużycie #61 9 czerwca 2017, 14:49

Jeju jaka dzisiaj fantastyczna pogoda ;) nic tylko się opalać :D

Zgłoś nadużycie #62 10 czerwca 2017, 17:00

Hej. Ale tu pusto :(

Zgłoś nadużycie #63 11 czerwca 2017, 3:06

sany89 Supermama
W weekend zazwyczaj pusto 🙂
Ja wrócił z wesela, kładę się spać bo jutro poprawimy.

Zgłoś nadużycie #64 11 czerwca 2017, 8:47

Hej. Ja od rana mam okropne zawroty glowy. Dobrze że mąż jest dzisiaj w domu to chociaż strachu nie ma że z córka nie będzie miał kto się bawić. Ja chyba zrobię obiad i się położę

Zgłoś nadużycie #65 11 czerwca 2017, 8:47

Hej. Ja od rana mam okropne zawroty glowy. Dobrze że mąż jest dzisiaj w domu to chociaż strachu nie ma że z córka nie będzie miał kto się bawić. Ja chyba zrobię obiad i się położę

Zgłoś nadużycie #66 11 czerwca 2017, 18:38

daisy123 Początkująca
Witajcie!
Ja mam dziś zły dzień :) Wszystko mnie złości, na męża się wydarłam choć chłop nie zawinił, a do synka nie mam tyle cierpliwości. Nie wiem czy to wina hormonów, ale sama jestem na siebie zła. Dziś coś czuje brzuch, jak mnie odrobinę pobolewa. Ale to pewnie się zacznie: rozciąganie i te sprawy.
Pogoda też taka  nie pewna, niby zanosi sie na deszcz, ale od rana ani kropli nie spadło.
Teraz leżymy we czwórkę (łącznie z dzidzią) na łóżku i nie robimy nic :)
W tym tygodniu czeka mnie tylko jeszcze wizyta u lekarza, bo mam wyniki testu pappa. Nie będę mieć już usg. Nawet się nie denerwuje, bo w sumie jak usg wyszło ok. Zobaczymy. Nie wiem po co ja to właściwie robiłam. ALe w tym świecie człowiek się zastanawia jak ci lekarz mówi o takiej opcji: zrobisz to się denerwujesz, nie zrobisz to samo, a jak będzie coś nie tak to sobie wyrzucasz że mogłaś coś zrobić. Aaaaaaaaaaa szkoda gadać! Niepotrzebnie to badanie krwi robiłam, skoro usg wyszło dobrze. Ale trudno!!! Trzeba być dobrej myśli.
Miłego wieczoru!

Zgłoś nadużycie #67 11 czerwca 2017, 19:26

izusia121 Fajna mama
cześć dziewczyny
Ja wczorajszy dzień spędziłam na budowie i niestety u teściów, wkurzyłam się trochę bo moja teściowa zaczyna wypytywać dziecko o różne rzeczy. Najpierw pyta nas, a później o to samo pyta dziecko ;/;/;/ a na dodatek w pośpiechu zgubiłam pierścionek zaręczynowy(zsunął mi się z palca, dobrze że chociaż obrączka została) całe szczęście w domu, ale nigdy go nie ma ;(. urozmaicona współczuje zawrotów miałam tak w tamtym tygodniu całe szczęście szybko przeszło. Daisy ja też sie o wszystko wkurzam i wydzieram na wszystkich, jeżeli chodzi o test pappa też go zrobiłam wyniki przyszły ale nie potrafię ich zinterpretować więc nie wiem czy dobrze, ze takie czy nie dobrze i czekam do wtorku do wizyty

Zgłoś nadużycie #68 11 czerwca 2017, 20:54

Ja też jakaś nerwowa jestem najbardziej dziecko mnie wkurza bo uparta i złośliwa po ojcu... teraz na dodatek jeszcze zasnąć nie chce. Zaraz sie wsciekne

Zgłoś nadużycie #69 11 czerwca 2017, 22:04

daisy123 Początkująca
Ja dziecku zjadlam mleczna kanapke bo taka jestem glodna ze szok!  Usmialam sie tez przy Bridget Jones :) teraz leci druga czesc na 1 ale ja juz ide spac!

Zgłoś nadużycie #70 12 czerwca 2017, 7:17

Hej. Jak tam po weekendzie? Powiedzcue prose Maxie juz brzuszki? Ja 17 tydzien I dalej nic a nic brzuszka. Zaczynam się martwić . :( druga ciąża to powinien już dawno się pokazać a ja mam brzuszek jedynie jak mam wzięcia po posiłku. Rano nic a nic po mnie nie widać :(