Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie zabrać na urodziny?

Zgłoś nadużycie #51 3 kwietnia 2020, 11:44

polakowalska Świeżo upieczona
Rejestracja: Paź, 2019 Posty: 14 Podziękowania: 0
Mój syn ma urodziny na początku kwietnia, więc przez tę całą epidemię nigdzie go nie zabiorę, mimo że we Wrocławiu jest tyle ciekawych miejsc... Chyba upiekę jego ulubione ciasto i zamówię super obiad od Margaret.

Zgłoś nadużycie #52 7 kwietnia 2020, 12:55

Kaj4 Zadomowiona
Rejestracja: Lip, 2018 Posty: 31 Podziękowania: 0
Koronawirus faktycznie pokrzyżował wiele planów. Moja córka ma urodziny w połowie lipca i mam nadzieję, że jej urodziny będą mogły się odbyć się normalnie. W tym roku obiecałam jej, że będzie miała super zabawę - 7 urodziny ma się tylko raz! Postanowiłam zlecić ich rganizację firmie AgamaSport, która specjalizuje się w organizacji urodzin dla dzieci "na sportowo" - https://www.agamasport.pl/urodziny-dla-dzieci-krakow/ . Córa jest dzieckiem bardzo aktywnym, która interesuje się sportem więc na pewno spodoba jej się takie przyjęcie urodzinowe i zabawy z rówieśnikami. Mam nadziję, że do tego czasu poradzimy sobie z tym "niewidzialnym wrogiem".

Zgłoś nadużycie #53 25 maja 2020, 13:28

biedronkaja Gotowa na wszystko
Rejestracja: Paź, 2015 Posty: 651 Podziękowania: 1
Jak chodzi o urodziny to ja polecam zainteresować sie ksiązkami na prezent. na przykład oferta jaką przedstawia strona https://www.taniaksiazka.pl/jedna-krew-stefan-darda-p-1298037.html Będzie bardzo ciekawym wyborem który warto przemyśleć.

Zgłoś nadużycie #54 15 lipca 2020, 10:40

katkakatka Początkująca
Rejestracja: Sie, 2019 Posty: 41 Podziękowania: 0
Jeśli nie masz możliwości organizacji urodzin w domu, to może wart wynająć jakąś salę? Jeśli się odpowiednio dogadacie to będziesz miała już catering czy ogólnie zabawy i atrakcje zapewnione. Ale jeśli chodzi o elementy dekoracyjne to możesz je na https://godanparty.pl/ zamówić, bo wydaje mi się że balony czy wstążki i piniata to jest rzecz obowiązkowa.