Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie na USG w Warszawie?

Zgłoś nadużycie #11 29 kwietnia 2017, 22:18

kammil2256 Gotowa na wszystko
Jeśli chcesz być pewna, że Twoje dziecko jest zdrowe i wykluczyć ewentualne możliwe wady,  koniecznie zapisz się na USG genetyczne Warszawa w klinice Medic House. Dzięki urządzeniom światowej klasy i ogromnemu doświadczeniu lekarzy tam pracujących, badanie jest bardzo dokładne i na pewno pomoże Ci rozwiać wątpliwości!

Zgłoś nadużycie #12 8 maja 2017, 16:42

Fenek87 Świeżo upieczona
Super :) Dzieki za fajne i sprawdzone porady ;) Na pewno mi się przydadzą :D
Tak jakby w każdej chwili miał mnie z tej krawędzi zepchnąć.

Zgłoś nadużycie #13 10 maja 2017, 11:50

tina32 Gotowa na wszystko
W Luxmedzie mają dobry sprzęt do USG.

Zgłoś nadużycie #14 27 października 2017, 21:59

dinera Gotowa na wszystko
Z tego co się orientuję to w szpitalu św. Elżbiety dysponują dobrym sprzętem, więc w razie konieczności spokojnie można przedzwonić i umówić się na wizytę. Lekarze też są na miejscu w razie by skonsultować wyniki

Zgłoś nadużycie #15 20 maja 2020, 9:55

kajkusk Zaprawiona w bojach
ja USG wykonywałam w przychodni Multimed - jest kilka placówek w Warszawie, jestem zadowolona z całego przebiegu badania, przychodnia zapewnia dobry kontakt telefoniczny, na miejscu jest miła obsługa, a lekarze mają duże doświadczenie i korzystają z nowoczesnego sprzętu

Zgłoś nadużycie #16 14 września 2020, 22:30

zedd Zaprawiona w bojach
Jeśli chcesz sprawdzić stan swojego organizmu u, to możesz wykonać rezonans w https://mridiagnostyka.pl/ Terminy raczej krótsze niż z NFZ, bo robi się badanie na własną rękę.