Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Fotograf i kamera?

Zgłoś nadużycie #11 11 stycznia 2016, 11:14

sando Świeżo upieczona
Jak to u Was na ślubie było? i jedno i drugie czy nie? My planujemy chyba dwie opcje, lubię mieć wspomnienia i na zdjęciach i filmie, to zawsze dużo śmiechu po latach jak się ogląda :) mamy już wybraną ekipę http://www.panifotograf.eu/blog/aktualnosci/fotoreportaz-slubny-marty-i-kacpra-zdjecia-slubne-warszawa/ tylko się własnie zastanawiamy jaki pakiecik wybrać :)

Zgłoś nadużycie #12 15 stycznia 2016, 12:42

Yogurth Zaprawiona w bojach
My mieliśmy tylko fotografa, bo nikt i tak później nie chce oglądać tych weselnych filmów, bo są długie i na dłuższą metę - nudne. A sama para młoda poogląda je może ze dwa trzy razy i więcej pewnie nie wróci, no może kiedyś... Ale za to fajna jest fotobudka na wesele, my mieliśmy stąd http://crazybox.com.pl/ i sprawdziło się super. Dużo lepsza moim zdaniem pamiątka od filmu :) A i tak najważniejsze momenty nagrali nam na komórkach więc mamy :)

Zgłoś nadużycie #13 15 stycznia 2016, 17:08

Pamelcia Gotowa na wszystko
ja wolę tylko fotografa, kamerzysta mnie denerwuje

Zgłoś nadużycie #14 24 stycznia 2016, 15:00

arendelka Zaprawiona w bojach
U nas na ślubie będzie tylko fotograf prawdopodobnie ten www.sloneko.pl  Kamerzysty nie chcemy bo wiemy, że niektóre osoby nie lubią być nagrywane i mogą się przez to niezręcznie czuć a tego nie chcemy. Poza tym kto w dzisiejszych czasach ogląda filmy z wesel? Nam w zupełności wystarczą piękne zdjęcia :)

Zgłoś nadużycie #15 25 stycznia 2016, 15:08

i bardzo dobrze, takie zdjęcia są najlepsze

Zgłoś nadużycie #16 17 marca 2016, 8:13

mika.75 Gotowa na wszystko
Polecam Tobie fotografa ślubnego Adama Jaskota. Znajoma bardzo go chwaliła, robił zdjęcia na jej ślubie. Więcej na jego temat można poczytać na stronie http://adamjaskot.pl/o-mnie/. To fotograf, który pracuje na terenie całej Polski.

Zgłoś nadużycie #17 21 marca 2016, 21:48

tina32 Gotowa na wszystko
Teraz już się rezygnuje z filmowania wesel, są głównie zdjęcia.

Zgłoś nadużycie #18 10 maja 2016, 12:39

msiaczka85 Gotowa na wszystko
No i tak malo kto oglada potem film ze slubu i wesela - przeciez to nuda w sumie. Raz mozna obejrzec, max dwa, a potem zostaje w kacie rzucony gdzies. Ale zdjecia - to co innego. Odnosnie fotogfafa - to fajny portal jest - http://www.fotografia-slubna.pl/ - wyszukiwarka fotografow wraz z ich przykladowymi pracami, cenami i opiniami.

Zgłoś nadużycie #19 10 maja 2016, 15:19

szymona Świeżo upieczona
na pewno nie zdjęcia z filmu. najlepiej dwie odrębne osoby. wiem co się myśli o kamerzyście, ale warto mieć film z wesela. Jest do czego wracać :)
heylady.pl portal bardzo kobiecy, o diecie

Zgłoś nadużycie #20 15 maja 2016, 15:26

e, lepiej zatrudnić profesjonalnego fotografa. Takie jest moje zdanie.

Zgłoś nadużycie #21 22 maja 2016, 19:45

arendelka Zaprawiona w bojach
Mi po głowie od jakiegoś czasu chodiz fotograf i kamerzysta. Miał być sam fotograf na weselu ale trafiłam na aeonbrand - kamerzysta kraków i chyba skorzystam z usług tej firmy. Z tego co wiem mają doswiadczenie i przede wszystkim starają sie w 100% odtworzyć wizję klientów. Korzystaliście może z ich usług?

Zgłoś nadużycie #22 22 maja 2016, 23:10

olaolaa Zaprawiona w bojach

sando napisał(a)

Jak to u Was na ślubie było? i jedno i drugie czy nie? My planujemy chyba dwie opcje,

My od początku planowaliśmy jedno i drugie, choć niektórzy nam odradzali, że to trochę strata pieniędzy. Jednak chcieliśmy mieć taką kompleksową namacalną pamiątkę w postaci filmu oraz zdjęć :) Tak więc ja taką wersję popieram. Natomiast jeśli ktoś jeszcze nie ma pewności, być może pomoc znajdzie w tym artykule: http://hotelstyl70.pl/blog/cenne-porady-slubne/. Ciekawie opisane zostały kwestie dotyczące wyboru fotografa i kamerzysty, zatem zachęcam do lektury.

Zgłoś nadużycie #23 24 maja 2016, 12:33

Szachista Zaprawiona w bojach
Witam, co sądzicie o portfolio studia Marvid? Oni oferują właśnie wideofilmowanie oraz zdjęcia jednocześnie :) Proszę o Wasze oceny :)

Zgłoś nadużycie #24 25 maja 2016, 7:30

ja miałam samego fotografa i nie żałuję. Mam piękne zdjęcia i większość jest robiona bez pozowania, takie są najlepsze

Zgłoś nadużycie #25 16 sierpnia 2016, 20:32

karolina_61866 Początkująca
http://rgfotograf.pl/ tego ja zamawiam najczęściej. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia. Modele odbici w tafli wody? Niesamowite kadry, musicie przyznać sami. Najlepszy fotograf jakiego znam.

Zgłoś nadużycie #26 18 sierpnia 2016, 14:49

ja uważam, że profesjonalny fotograf w zupełności wystarczy.

Zgłoś nadużycie #27 21 sierpnia 2016, 19:49

ewelka754 Świeżo upieczona
Ja ze ślubu mam zarówno zdjęcia, jak i film, bo uważam, że pamiątek nigdy nie jest za mało. Mogę polecić dobrego fotografa, który robi świetne zdjęcia ślubne Warszawa. Poza tym zajmują się również wideofilmowaniem.

Zgłoś nadużycie #28 24 sierpnia 2016, 9:57

ja uważam, że zdjęcia to wystarczająca pamiątka weselna. Mnie przynajmniej wystarczy.

Zgłoś nadużycie #29 9 października 2016, 16:43

aletka156 Świeżo upieczona
Ja uważam, że na wesele powinno się wziąć i kamerzystę, i fotograf Grodzisk Mazowiecki . Warto przejrzeć jego portfolio, a ma duże doświadczenie. Polecam każdemu.

Zgłoś nadużycie #30 10 października 2016, 12:25

Mnie kamerzyści denerwują, przeszkadzają na weselach bo ciągle za kimś łażą, zaglądają do talerza i się wściekają jak ktoś ich szturchnie.