Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Fotelik

Zgłoś nadużycie #11 23 sierpnia 2016, 10:25

BorysKr Świeżo upieczona
Witam!
Jaki polecacie jakiś dobry fotelik samochodowy?

Zgłoś nadużycie #12 23 sierpnia 2016, 14:29

MamaAni Zaprawiona w bojach
Z jakiej kategorii wagowej szukasz fotelika? Na isofix czy na pasy?

Zgłoś nadużycie #13 25 sierpnia 2016, 8:34

Smykolandia.pl Zadomowiona
Abyśmy mogli doradzić konkretne modele,to w pierwszej kolejności podaj jaki budżet posiadasz na ten cel oraz jaka ma być kategoria wagowa fotelika,to istotna sprawa.

Zgłoś nadużycie #14 12 marca 2018, 18:34

aniulaxx Zaprawiona w bojach
To zależy jaki masz budżet i wymagania :) Według mnie najlepiej jest pojechać sobie do dużego sklepu i obejrzeć kilka produktów. Ja właśnie tak zrobiłam, wybrałam się z mężem do http://www.viki.net.pl/ w Zabrzu, bo tam mają naprawdę duży wybór! Wzięliśmy ten, który najbardziej nam odpowiadał, i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni :) Bardzo pomogła nam też miła ekspedientka, która znała się na rzeczy!

Zgłoś nadużycie #15 30 marca 2018, 12:03

bronna Zaprawiona w bojach
Jak dziecko jest już starsze to fajną alternatywną jest smart kid belt, łatwo dostępne teraz i łatwo się montuje - https://smartkidbelt.com/#korzysci ;) My dla obu starszych dzieci uzywamy i jak mniejsze podrośnie to na pewno też kupimy

Zgłoś nadużycie #16 4 kwietnia 2018, 19:01

Korrek Początkująca

bronna napisał(a)

Jak dziecko jest już starsze to fajną alternatywną jest smart kid belt, łatwo dostępne teraz i łatwo się montuje - https://smartkidbelt.com/#korzysci ;) My dla obu starszych dzieci uzywamy i jak mniejsze podrośnie to na pewno też kupimy

Znam urządzenie, sama je wykorzystuję dla swego dziecka. Można je już zastosować dla dzieci z przedziału 15-36 kg. Ma dobre noty z testów zderzeniowych, a posiadane atesty i homologacja pozwala na jego użytkowanie w całej Unii Europejskiej więc żadna podróż nam nie straszna.
Czy zapomnieć o kimś boli bardziej niż pogodzić się z jego błędami?

Zgłoś nadużycie #17 4 kwietnia 2018, 22:03

Maaagda Supermama
Minikid

Zgłoś nadużycie #18 26 kwietnia 2018, 9:51

BubiBaby_pl Świeżo upieczona
Przede wszystkim sprecyzuj jaki budżet posiadasz na ten cel, a druga kwestia to sam model samochodu, fotelik musi do niego pasować, tak aby pas nie był ani za długi ani za krótki.

Zgłoś nadużycie #19 18 maja 2018, 23:49

olakrolik Zadomowiona
Własnie, trudno cos doradzic, jak niewiadomo jaki przedzial cie interesuje i ile mozesz przeznaczyc pieniedzy. My obecnie mamy fotelik 0-25, dla najmlodszych, model Tinto ;) Glowne plusy to uniwersalnosc, czyli wiem, ze na dlugi czas bedziemy mogli wozic w nim maluszka. Nadaje sie do aut zarowno z isofixem, jak i bez, przy czym montaz jest banalny ;)

Zgłoś nadużycie #20 25 maja 2018, 16:26

Klaudyna Początkująca
Recaro Zero 1 Elite obrotowy i nada się już dla noworodka. Można tyłem jeździć do 18 kg a tak jest najbezpieczniej.