Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Fotelik Maxi Cosi Pearl 9-18 kg

Zgłoś nadużycie #11 16 stycznia 2017, 21:02

Raffii Świeżo upieczona
Co myślicie o takim foteliku Maxi Cosi Peral. Szukam dobrego fotelika w tym przedziale wagowym z mocowaniem ISOFIX.

Zgłoś nadużycie #12 21 stycznia 2017, 20:55

aniucha Zaprawiona w bojach
Polecam miałam taki sam. Zdał egzamin.

Zgłoś nadużycie #13 25 stycznia 2017, 23:49

Raffii Świeżo upieczona
Kupiłem go. Póki co maluch jeździ w nosidełku, ale za jakiś czas będę go używał i powiem coś więcej.

Zgłoś nadużycie #14 18 lipca 2019, 20:32

Karolinka44 Świeżo upieczona

Raffii napisał(a)

Co myślicie o takim foteliku Maxi Cosi Peral. Szukam dobrego fotelika w tym przedziale wagowym z mocowaniem ISOFIX.

Bardzo dobry, polecam.
https://centrum-kore.pl/oferta/terapia-manualna-osteopata-swarzedz/

Zgłoś nadużycie #15 29 sierpnia 2019, 15:45

Expanderka Zadomowiona
My jesteśmy na tym etapie, że dla starszego  już kupiliśmy Smart Kid Belt. Za rok już nie musi jeździć w foteliku wiec nie opłacało się wydawać tyle kasy, tym bardziej że ten adapter zapewnia w pełni bezpieczeństwo dziecka.

Zgłoś nadużycie #16 23 września 2019, 17:04

olerra Świeżo upieczona
Nadal jestem zwolennikiem dziecięcych fotelików samochodowych, które przeszły testy zderzeniowe. Słyszałem tylko o takich pasach, ale nie widziałem raportów z testów zderzeniowych. A kiedy dziecko jest trochę spokojniejsze, kiedy jest w Krsle. To jest bezpieczne. Kupiłem fotel Rekaro dla reenki na https://allmega.pl/avtokresla/. Istnieje doskonały system mocowania dziecka, a samo siedzenie jest wygodne. Istnieje możliwość regulacji oparcia

Zgłoś nadużycie #17 25 marca 2020, 15:39

bianstien Świeżo upieczona
siema