Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

fotelik dla dziecka 7 letniego jaki?

Zgłoś nadużycie #31 5 lutego 2019, 11:38

lechu88 Początkująca
Świetnie, że tyle tutaj porad. Właśnie kompletnie nie wiem na jaki fotelik powinienem się zdecydować.

Zgłoś nadużycie #32 10 lutego 2019, 19:54

mireczka Świeżo upieczona
zerknij na fotelik transformer x-bag

Zgłoś nadużycie #33 15 marca 2019, 10:31

zakrecona.12 Świeżo upieczona
Poczytaj o tym adapterze zamiast fotelika. Myślę, że to dobre rozwiązanie. Moja córeczka ma 5lat i czasem jeszcze zasypia podczas długich podróży wówczas używam fotelika, ale na krótsze trasy ten pas świetnie się sprawdza

Zgłoś nadużycie #34 5 kwietnia 2019, 11:58

Eweline Świeżo upieczona

Korrek napisał(a)

Zakupiłam Smart Kid Belt i jestem zadowolonym użytkownikiem. Do jego zakupu przekonałam się po obejrzeniu crash testów, które cieszą się dobrymi opiniami. Urządzenie to łatwo się montuje, a ze względu na małe wymiary urządzenia i jego wagę łatwo się je przenosi, dzięki czemu łatwo je zastosować w taksówce.

Też słyszałam o tym pasie i zastanawiam się nad zakupem. Powiedz mi, gdzie można go dostać stacjonarnie czy tylko on-line?

Zgłoś nadużycie #35 9 kwietnia 2019, 15:25

lusesitka774 Gotowa na wszystko

Eweline napisał(a)

Też słyszałam o tym pasie i zastanawiam się nad zakupem. Powiedz mi, gdzie można go dostać stacjonarnie czy tylko on-line?

Można go dostać teraz na stacjach benzynowych, sama tam kupiłam i używam od kilku miesięcy, fajna sprawa. A szczególnie że nie jest to drogie urządzenie.

Zgłoś nadużycie #36 5 maja 2019, 21:31

mirber Świeżo upieczona
czesc

Zgłoś nadużycie #37 31 maja 2019, 22:46

kiniamama Zaprawiona w bojach
Bez problemu kupisz stacjonarnie w hipermarketach i na stacjach. Często są w promocji.