Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Fotelik 9-18 czy 9-36?

Zgłoś nadużycie #151 15 maja 2018, 13:04

lukasso Świeżo upieczona
Zawsze można wynająć samochód z wypożyczalni doposażając go w fotelik dla dziecka. Bez problemu można to załatwić w: https://car-rental.pl/oferta/
Znajoma brała kiedyś auto z tej wypożyczalni i poprosiła o dwa foteliki. Nie było problemu :)

Zgłoś nadużycie #152 16 maja 2018, 10:31

Camicco.pl Świeżo upieczona
Najlepiej jeżeli udasz się do sklepu gdzie bez problemu dopasują Ci fotelik, akurat w tej kwestii oraz akcesoriów do fotelika zerknij do nas, służymy swoją radą i pomocą :)

Zgłoś nadużycie #153 29 maja 2018, 23:42

Klaudyna Początkująca
Lepiej 9-18 mniejszy przedział wagowy i więcej możliwości w zakresie montażu i regulacji. Polecam sprawdzić Recaro Optiafix bardzo przyjemny fotel, który ma odpowiednie testy bezpieczeństwa i szeroki zakres zmiany kąta nachylenia oparcia.

Zgłoś nadużycie #154 28 czerwca 2018, 11:24

Zlotka Świeżo upieczona

Klaudyna napisał(a)

Lepiej 9-18 mniejszy przedział wagowy i więcej możliwości w zakresie montażu i regulacji. Polecam sprawdzić Recaro Optiafix bardzo przyjemny fotel, który ma odpowiednie testy bezpieczeństwa i szeroki zakres zmiany kąta nachylenia oparcia.

Jakie fotelik ma testy?

Zgłoś nadużycie #155 28 czerwca 2018, 12:05

Klisman1987 Świeżo upieczona
Mi się wydaje, że najlepszym możliwym rozwiązaniem w tym przypadku jest po prostu poszperanie w Internecie. To się naprawdę bardzo często sprawdza.
czy świat nie jest w takim razie jedną wielką
loterią? gdy człowiek się rodzi, dostaje los i tylko przypadek decyduje,
czy jest to los wygrany, czy przegrany. decyduje łut szczęścia.

Zgłoś nadużycie #156 28 czerwca 2018, 16:31

Klaudyna Początkująca

Zlotka napisał(a)

Jakie fotelik ma testy?

W testach przeprowadzonych przez ADAC Optiafix uzyskała mocną oceną GUT (dobry) potwierdzając jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa.

Zgłoś nadużycie #157 9 lipca 2018, 18:24

Cyberemilka Zaprawiona w bojach
9-36 jest lepszym wyborem, gdyż z pewnością posłuży naszemu dziecku przez dłuższy czas. Pod warunkiem, iż postawimy na faktycznie wysoką jakość, dzięki czemu fotelik szybko się nie zepsuje. Ostatnio zdecydowałam się na zakup fotelika tego typu z oferty https://sklep.dzieciecemarzenia.pl . Jest fenomenalny, moje dziecko jest bardzo zadowolone!

Zgłoś nadużycie #158 1 września 2018, 12:23

kamilla Zaprawiona w bojach
mogę polecić świetny sklep w którym doradzą jaki fotelik jest najlepszy i nawet zamontują go w samochodzie :) nazywa się foteliki warszawa, jestem bardzo zadowolona z zakupów tam :)

Zgłoś nadużycie #159 1 września 2018, 19:53

biedronkaja Gotowa na wszystko
Jeżeli o to chodzi to sprawdź fotelik samochodowy na Ceneo.pl dzięki ofercie jaką przedstawia fotelik samochodowy na ceneo będziesz mógł znaleźć idealny model specjalnie dla twojego dziecka. Warto to sprawdzić ponieważ ofert jest bardzo dużo i na pewno któraś Ci się spodoba.

Zgłoś nadużycie #160 12 września 2018, 22:28

Korrek Początkująca
Aktualnie stosuje alternatywne rozwiązanie do fotelika, którym jest Smart Kid Belt. Można go stosować w przedziale 15-36 kg, a dzięki posiadanym atestom i homologacji daje nam gwarancję skutecznego działania w dbaniu o bezpieczeństwo naszego dziecka. Jest bardzo łatwy w użyciu i można go wszędzie ze sobą zabierać gdyż spokojnie mieści się w damskiej torebce, a jego 120 gram zbytnio jej nie obciąży.
Czy zapomnieć o kimś boli bardziej niż pogodzić się z jego błędami?

Zgłoś nadużycie #161 14 września 2018, 15:08

Vorbeterad Świeżo upieczona
Trzeba się w tym temacie rozejrzeć trochę w internecie. Bez problemu powinno się coś znaleźć.
Zbyt częste eksploatowanie prostych zagrywek sprawiało, że cała sztuka mijała się z celem.

Zgłoś nadużycie #162 20 września 2018, 13:27

Magdula88 Zadomowiona
Oczywiście, że tak. Jeżeli chodzi o internet to jest bardzo duży wybór fotelików samochodowych :) Ja bardzo często wybieram się na wycieczki z dziećmi, więc u nas foteliki to podstawa. Znalazłam też bardzo fajny sklep z fotelikami Nodik. Możecie tam poszukać przeróżnych modeli, także takie z homologacją, zapewniające jeszcze większe bezpieczeństwo waszych dzieci w podróży

Zgłoś nadużycie #163 8 listopada 2018, 14:45

Jagodzianka20 Zaprawiona w bojach
Z tymi fotelikami to w ogóle jest problem. W sieci widziałam sprzęty po ponad 500 zł niewarte nawet 100 zł.. Tak sprzedawcy oszukują na jakości. Patrzyłam także na ofertę sklepu https://minimen.pl/ w tym względzie, ale aktualnie nic nie mają, za to chodzik już wybrałam. Nie wiem, będę jeszcze musiała poszukać jakiegoś nosidełka i fotelika na zaś..