Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Filtr uv dla dzieci

Zgłoś nadużycie #11 29 kwietnia 2014, 9:11

nie_perfekcyjna Zadomowiona
Witajcie,
Drogie Mamy, chciałabym się Was poradzić jaki filtr UV jest najlepszy dla 12 miesięcznego dziecka. 
W maju lecimy do Grecji i chciałabym zrobić dobry zakup dla małej :-)
Pozdrawiam,

Zgłoś nadużycie #12 6 maja 2014, 18:29

Black_rose Supermama
Hej,
Ja kupiłam dla małej z firmy Soraya z seri dla dzieci faktor 50 (miał konsystencję gęstego jasnoróżowego kremu takiego "maściowatego"). Nie wiem na ile m0jej córce służył, ale ja mając pokrzywkę słoneczną po posmarowaniu się tym praktycznie o 80% miałam mniejszą wysypkę po kontakcie ze słońcem, więc moim zdaniem super ochrania, bo cuda na kiju corok odstawiam, żeby nie wyglądać jak jedna wielka czerwona plama ;)

Zgłoś nadużycie #13 6 maja 2014, 18:38

andzi Supermama
ja mam wypróbowany krem b dobry ,wakacje na wyspach kanaryjskich slonce mega i zero poparzen ,moze troszke drogi ale opakowanie na sezon wystarczy spokojnie
http://www.sklepestetyka.pl/La_Roche-Posay_Dermo-Pediatrics_SPF_50.html?gclid=CJ...

Zgłoś nadużycie #14 7 maja 2014, 11:19

nie_perfekcyjna Zadomowiona
Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. :-)