Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Femibion - czy warto brać?

Zgłoś nadużycie #51 2 marca 2018, 19:10

Emilka185 Świeżo upieczona
Jak już ktoś naprawde nie chce witamin przed ciażą to niech chociz pomyśli o rozwoju mózgu dziecka i bierze ten kwas foliowy i kwasy Omega3 jeszcze. DHA w zdrowym i prawidłowym rozwoju mózgu tez jest bardzo potrzebny. Jest np w preparacie Pregna 250 DHA. Choć ja osobiście jestem za większa dawką witamin i minerałów bo im zdrowsza mama tym zdrowsze dziecko a teraz ile tej "natury" w tych wszystkich przetworzonych rzeczach do jedzenia mamy?

Zgłoś nadużycie #52 21 maja 2018, 13:33

alamamama Zaprawiona w bojach
W moim suplemencie skład też jest bardzo dobry ;) Ale wiesz, ja raczej traktuję tabletki jako uzupełnienie zdrowej diety, bo właśnie jedzenie dużej ilości warzyw i owoców daje najlepsze efekty i dostarcza do organizmu najwięcej witamin :)

Zgłoś nadużycie #53 20 lipca 2018, 21:08

barba26 Gotowa na wszystko
nie ma sie co łudzić ze sama dieta dostarczy nam odpowiednie ilości witamin, kiedyś z ciekawości poszukalam ile czego powinno się jeść by uzupełnić witaminy na odpoiednim poziomie, wyszło że dziennie musiałabym jeść 3 kg spzinaku, 30 jajek, sera żółtego, w ciązy jest ogromne zapotrzebowanie ale też mniejsze wchlanianie i bardzo ważna jest suplementacja,s zzególnie kwasu foliowego i dha, ja brałam mama dha premium i wyniki miałam całą ciążę ok

Zgłoś nadużycie #54 16 września 2018, 1:21

telene Zaprawiona w bojach
Skoro interesują Cię tematy zdrowotne, to powinnaś też zaglądnąć na https://www.zdrowie.info.pl/choroba-alzheimera-przyczyny-objawy-sposoby-leczenia... ponieważ jest to w ostatnim czasie popularny blog, na którym umieszczane są nieustanie wskazówki odnośnie zdrowego stylu życia.

Zgłoś nadużycie #55 22 listopada 2018, 12:25

alamamama Zaprawiona w bojach
@barba26, no właśnie o tym rozmawiamy ;) Właśnie trzeba bardzo się pilnować i jeść w dużych ilościach warzywa i owoce, żeby dieta dostarczała niezbędnch witamin i minerałów, a i tak nie zawsze da się upilnować. także te tabletki, o których mówisz są dobre, a nawet sama je brałam.

Zgłoś nadużycie #56 14 lipca 2020, 10:07

Luna077 Zaprawiona w bojach
Sama już od początku ciązy przyjmuję suplement Composita Mama DHA - https://compositamama.pl/ Zawiera on nie tylko kwas foliowy oraz przyswajalne foliany, ale również żelazo, jod czy właśnie DHA. Codziennie przyjmuję kapsułkę witaminową oraz dwie kapsułki DHA. Póki co wyniki wychodzą prawidłowo, a sama czuję się bardzo dobrze.