Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Fajne Mamy ;) pogaduszki

Zgłoś nadużycie #2611 7 lutego 2013, 19:36

ewcia1540 Fajna mama
Mamusia to super ze jest wszystko ok. Jacus szaleje to nawazniejsze. A uczysz go niemieckiego ?? w przeczkolu pewnie tez po niemiecku wszystko?
Dzieki za obrazek teraz to juz mnie na prawde uspokilas.

a co do imion to ja nie mam bladego pojecia...chce na pewno jakies proste.

Zgłoś nadużycie #2612 7 lutego 2013, 19:46

Konto usunięte
uwaga mam kuchnie i mikrofalowke i lodowke i patelnie nawet i deske do krojenia noze i sztućce miske i druszlak i lyzki drewniane i lopatki  i sporo zakupow  wiec szok moj chlop sie nawraca

Zgłoś nadużycie #2613 7 lutego 2013, 19:46

larina Supermama
Witajcie :)
Jak Wam mija dzień? Po krótce nadrobiłam co u kogo. Gusia - odejdź od niego w cholerę, Pójdź do placówek, które pomagają samotnym matkom. Skoro on Cię już uderzył, uderzy znowu. Jest duże prawdopodobieństwo, że uderzy dziecko. Zostaw go dla swojego i dziecka dobra.
_______
U mnie jak zwykle kocioł w pracy. Nawet nie mam czasu Was podczytywać. Po pracy poszliśmy w odwiedziny do moich rodziców i dopiero wróciliśmy. Zjadłam dziś 5 pączków i jestem szczęśliwa :D

Zgłoś nadużycie #2614 7 lutego 2013, 19:52

mamusia_Jacusia Fajna mama

ewcia1540 napisał(a)

Mamusia to super ze jest wszystko ok. Jacus szaleje to nawazniejsze. A uczysz go niemieckiego ?? w przeczkolu pewnie tez po niemiecku wszystko?
Dzieki za obrazek teraz to juz mnie na prawde uspokilas.

a co do imion to ja nie mam bladego pojecia...chce na pewno jakies proste.

po niemiecku rozmawiamy poza domem :D no i w przedszkolu niemiecki obowiązkowo jest, dobrze niech się uczy na starcie ma polski i niemiecki, potem dochodzi angielski i np francuski albo włoski już w skzole, moja "kuzynka" ma 16 lat i zna 5 języków tak żeby się dogadać

Zgłoś nadużycie #2615 7 lutego 2013, 19:54

Borsuczka, no to super, że przyszły mąż zmądrzał ;)

Larinka pewnie jak wracasz do domu z roboty to Ci się nawet palcem nie chce ruszyć co?

Zgłoś nadużycie #2616 7 lutego 2013, 19:59

larina Supermama

mamusia_Jacusia napisał(a)

Borsuczka, no to super, że przyszły mąż zmądrzał ;)
Larinka pewnie jak wracasz do domu z roboty to Ci się nawet palcem nie chce ruszyć co?

a różnie, czasem mnie energia rozpiera ;)

Zgłoś nadużycie #2617 7 lutego 2013, 20:04

Xianghua Fajna mama
Mamusia to tak jak u nas - dziecko uczy sie szwedzkiego i dodatkowo jak chce jezyka ojczystego rodzicow. do tego od malego jest angielski a potem dochodzi jeszcze jeden jezyk :)

Larinka Ty pracusiu :P

a u na dzisiaj dosc mrozno -30...
brzuch mi rosnie dziewczyny jakbym trojaczki tam miala :P
"Na taki widok zawsze opuszcza mnie pewność, że to co ważne ważniejsze jest od nieważnego."

Zgłoś nadużycie #2618 7 lutego 2013, 20:08

larina napisał(a)

a różnie, czasem mnie energia rozpiera ;)

to jak u mnie, mąż mówi że lubię się dobijać, ale jakoś tak mam że jak jestem mega padnięta to wtedy wyciągam odkurzacz i mam mega powera! ;)

Zgłoś nadużycie #2619 7 lutego 2013, 20:09

Xianghua napisał(a)

Mamusia to tak jak u nas - dziecko uczy sie szwedzkiego i dodatkowo jak chce jezyka ojczystego rodzicow. do tego od malego jest angielski a potem dochodzi jeszcze jeden jezyk :)

Larinka Ty pracusiu :P

a u na dzisiaj dosc mrozno -30...
brzuch mi rosnie dziewczyny jakbym trojaczki tam miala :P

wiesz jest to otwarcie dzieciom furtki, których my nie bardzo miałyśmy...
chwal się brzucholem :D

Zgłoś nadużycie #2620 7 lutego 2013, 20:14

Konto usunięte
Witam,

Dziewczynki ja byłam na zakupach kupiłam dwa kaftaniki i śpiochy, ale nie wiem czy dobrze, w szkole mi poradzili 60-62 brać i u m nawet była taka rozmowa, że kupi się te 56 a one w praniu się kurczą i długo nie ponosi, ale porównuje do tych co mam od kropci i takie większe się wydają że hej;/ powiem wam że stwarza to dla mnie duży problem jakie kupić

Zgłoś nadużycie #2621 7 lutego 2013, 20:15

Xianghua Fajna mama

mamusia_Jacusia napisał(a)

wiesz jest to otwarcie dzieciom furtki, których my nie bardzo miałyśmy...
chwal się brzucholem :D

widzisz moi rodzice pracowali ciezko na to zebym sie mogla od malego uczyc jezykow i dzieki nim mowie plynnie w czterech - nas na szczescie nie bedzie to kosztowalo wyrzeczen ;)
to moj brzuch sprzed 10 dni.... masakra, teraz chyba jeszcze wiekszy :P
i w ogole staje sie szeroka a moich bioder w ogole juz nie widac :P
"Na taki widok zawsze opuszcza mnie pewność, że to co ważne ważniejsze jest od nieważnego."

Zgłoś nadużycie #2622 7 lutego 2013, 20:16

larina Supermama
Ja najlepiej odpoczywam gdy wiem, że nigdzie nie muszę wychodzić i wtedy sobie sprzątam caaały dzień :D

Zgłoś nadużycie #2623 7 lutego 2013, 20:18

Konto usunięte

ewcia1540 napisał(a)

mam do was pytanko pewnie troche glupie ale moze ktoras wie. gdzie powinna sie znajdowac u mnie teraz macica? bo mi sie wydaje ze ten dzieciaczek jest strasznie nisko :/ albo ja juz znowu swiruje

Ewcia spokojnie, też takie miałam i do tej pory mam uczucie że nisko, bo praktycznie czuję go jakby przy samej pipce :) bądź przy węzłach chłonnych, i do tego przy każdym usg to głową w dół jest

Zgłoś nadużycie #2624 7 lutego 2013, 20:18

Xianghua napisał(a)

widzisz moi rodzice pracowali ciezko na to zebym sie mogla od malego uczyc jezykow i dzieki nim mowie plynnie w czterech - nas na szczescie nie bedzie to kosztowalo wyrzeczen ;)

no u mnie podobnie u nas na wsi nic nie było, pobierałam prywatne lekcje ang i potem niemiecki i jakoś tak gadam w 3 :D
hehe ale już powoli się zaokrągla :P
nie bój nic jeszcze szczuplutka jesteś :D

Zgłoś nadużycie #2625 7 lutego 2013, 20:19

Konto usunięte

Xianghua napisał(a)

xia teraz będzie ciebie coraz to więcej ;)

Zgłoś nadużycie #2626 7 lutego 2013, 20:19

larina Supermama
Xia ale laska z CIebie!!!

Zgłoś nadużycie #2627 7 lutego 2013, 20:20

Xianghua Fajna mama
Mamusia ale on jeszcze wiekszy teraz :P dzisiaj mam gosci to nie bede sie fotografowac ale moze jutro walne fotke to wrzuce aktualna ;) ¨
no za tydzien usg a M. sie smieje ze trojaczki zmajstrowal, chyba bym go udusila :P

Zgłoś nadużycie #2628 7 lutego 2013, 20:21

Xianghua Fajna mama

larina napisał(a)

Xia ale laska z CIebie!!!

hahaha Larinka ja tu sie w kalesonkach Wam pokazuje a Ty takie teksty :P

Zgłoś nadużycie #2629 7 lutego 2013, 20:22

Xianghua napisał(a)

hahaha Larinka ja tu sie w kalesonkach Wam pokazuje a Ty takie teksty :P

a przecież to legginsy ;)

Zgłoś nadużycie #2630 7 lutego 2013, 20:24

Konto usunięte
no ja lodowke mam umyta teraz ka wynosi z pomieszczenia na kuchnie wszystko i bedzie stolik przynosil i kuchnie montowal