Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

fajna, modna mama za grosik - czyli lumpeksy rządzą :P

Zgłoś nadużycie #191 23 sierpnia 2011, 13:14

stokrota Zadomowiona
Nieźle! Mnie nigdy się tak nie poszczędziło.
Ostatnio poszłam i okupiłam się 2zł za sztukę! i to właśnie lubię.

Zgłoś nadużycie #192 23 sierpnia 2011, 18:44

wiolka1991x Fajna mama

stokrota napisał(a)

Nieźle! Mnie nigdy się tak nie poszczędziło.
Ostatnio poszłam i okupiłam się 2zł za sztukę! i to właśnie lubię.

i ja takze :) :)
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #193 12 września 2011, 14:38

Kasiula260 Fajna mama
To i ja się pochwalę...ostatnio kupiłam 50 ciuszków po 1 zł. dla Maluszka :) Większość nieco większa, ale teraz do roku praktycznie nie bede musiała niczego kupować...ubranka brałam tylko te niezniszczone i nowe, a było ich kilka :)  
Mąż mnie za to uwielbia ( że nie tracę za dużo pieniędzy na ubrania),  ostatnio kilka par spodenek mu kupiłam sportowych, też firmowych :)
Nasz Okruszek urodził się 04.11.2011r. :)

Zgłoś nadużycie #194 14 września 2011, 17:05

martula2223 Gotowa na wszystko
ja kupiłam dziś sukienkę atmosphere - za 8 zł - ale jak nową :D a do tego 2 bluzki - extra :) też jakos po 8 zł :)
"Decydując się na dziecko, podejmujemy historyczną decyzję.
Godzimy się bowiem, aby nasze serce wędrowało po świecie poza naszym ciałem." Elizabeth Stone
Marta - szczęsliwa mama rocznego Patryka

Zgłoś nadużycie #195 16 września 2011, 16:05

heinna Początkująca
Wow, sukienka świetna... Ja też od czasu do czasu trafiam na jakieś fajne kiecki, ze spodniami gorzej, bo ciężko coś znaleźć... ;/

Zgłoś nadużycie #196 7 marca 2012, 15:48

coni Świeżo upieczona
ja niedawno trafiłam w jednym secondhandzie na skórzaną torebkę od nina west :D w świetnym stanie za jedyne 17 zł :) Lubię takie zakupy, wtedy mogę zaoszczędzić i zaszaleć w jakimś outlecie  i kupić nowy ciuch :) w stilago często można upolować fajne oryginalne ubrania na 70% wyprzedażach :)

Zgłoś nadużycie #197 7 marca 2012, 15:50

Konto usunięte

martula2223 napisał(a)

ja kupiłam dziś sukienkę atmosphere - za 8 zł - ale jak nową :D a do tego 2 bluzki - extra :) też jakos po 8 zł :)

zajefajne sukienka cudna
2 tygodnie Nowego Życia

Zgłoś nadużycie #198 11 lutego 2014, 23:17

mrorka Świeżo upieczona
Jak tylko mam czas to idę szperać :) Uwielbiam niespodzianki typu zamszowa skórzana kurtka za 5 zł :D
Torebki modne

Zgłoś nadużycie #199 4 maja 2014, 9:40

basia_basia Zaprawiona w bojach
ja ide na lumpeksy tylko wtedy jak mam naprawde dobry humor, bo inaczej nie mam cierpliwosci do grzebania i przepychania sie ze starymi lumpeksowymi wyjadaczkami :D ale rowniez lubie, ostatnio znalazlam koszule mgiełke nową atmosphere czarną z nadrukami a'la zloty lancuch ( duzo jest teraz takich apaszek z takimi nadrukami). byla przecena o 50% wiec zaplacilam 8 zl :)

Zgłoś nadużycie #200 6 maja 2014, 12:56

lenka00 Świeżo upieczona
lubię buszować po lumpeksach, ostatnio niestety czasu brak
http://www.konkursowemamy.pl/

Zgłoś nadużycie #201 29 sierpnia 2014, 14:16

diana11 Zadomowiona
Ja nie potrafię ani nie lubię kupować w takich sklepach. Mam za to bzika na kupowaniu sukienek przez internet. mogę godzinami przeglądać strony w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert w dobrej cenie. Ostatnio znalazłam na wyprzedaży kolekcję sukienek sugarfree. Była mi potrzebna jedna, ale że ładne i 40% taniej to kupiłam dwie. :) oczywiście z darmową dostawą. Tak więc jeśli dobrze się poszuka można znaleźć perełki.

Zgłoś nadużycie #202 29 sierpnia 2014, 15:00

tratka Zadomowiona
A ja czasem chodzę, jak mam więcej czasu. Bo to jednak trzeba poszperać i nie umiem kupić bez przymierzania, więc się muszę nastać w kolejkach.

Zgłoś nadużycie #203 5 czerwca 2016, 23:32

arendelka Zaprawiona w bojach
Ja kiedyś była królową lumpeksów ha ha :D Chodziłam do nich praktycznie codziennie i wracałam z workami perełek :D Obecnie mi się już tak nie chce latać i szukać, rozleniwiłam sie i wolę zamawiac ubrania online ;) Dzisiaj np znalazłam na Olive.pl cudne stroje kąpielowe ;) wiadomo że w SH nie kupi się stroju ani bielizny (mnie to odrzuca). Lepiej zamówić nowe i modne stroje a w tym sklepie jest ich wyjątkowo dużo.

Zgłoś nadużycie #204 8 czerwca 2016, 12:38

Aguchan Gotowa na wszystko
Ja również ostatnio chodzę po lumpeksach i udaje mi się znaleźć same ciekawe ciuszki. Lumpeksy pozwalaja mi tez dużo zaoszczędzić.

Zgłoś nadużycie #205 10 sierpnia 2016, 13:53

agaposzek Gotowa na wszystko
Ja rzadko kiedy trafiam na coś godnego uwagi w second handach. A nawet jak już coś mi wpadnie w oko, to nie jest w moim rozmiarze. Za to w internecie bez problemu znalazłam sukienki rozmiar 44 na portalu odzieżowym modbis.pl oraz wiele innych, ciekawych propozycji. Często też są jakieś rabaty, więc te ubrania nie są drogie.

Zgłoś nadużycie #206 14 września 2016, 8:36

Lubiekotki Gotowa na wszystko
Ja często kupowałam ciuszki w lumpexach, ale raczej w przeszłości. Ostatnio chodziłam po takich sklepach i niczego sensownego nie mogłam dla siebie znaleźć. Ubrania są kiepskiej jakości, wiele jest przebranych. Wydaje mi sie,ze pani sprzedające zabierają dal siebie to co jest najlepsze. Poza tym bywa drogo. O wiele bardziej wolę sklepy internetowe. Dobre ceny są na przykład w sklepie Selino
http://selino.pl/koszulki-sportowe-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-7.html

Projektowałam tam ostatnio koszulke z napisem.

Zgłoś nadużycie #207 29 sierpnia 2018, 20:55

aniulaxx Gotowa na wszystko
Ja od zawsze uwielbiałam sklepy z odzieżą używaną i... w końcu otworzyłam swój! :) Znalazłam fajny lokal i zaczęłam zamawiać ubrania z http://www.du-et.pl/ . Mają odzież z Austrii, Niemiec i Szkocji. Ubrania są naprawdę ładne i można wśród nich znaleźć prawdziwe perełki! Moje klientki uwielbiają wpadać do mnie zaraz po dostawie!

Zgłoś nadużycie #208 5 września 2018, 23:06

wemiko Zaprawiona w bojach
Również często chodzę do lumpeksów, a głównie do https://www.facebook.com/SecondHandFromLondonKatowice/ i uważam, że nie ma w tym nic złego. To moim zdaniem najciekawsze miejsce do kupowania ubrań, tam wszystko można znaleźć.