Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Fachowiec do pralki-który?

Zgłoś nadużycie #11 9 stycznia 2017, 17:51

wieslawa Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Kwi, 2016 Posty: 182 Podziękowania: 2
Potrzebuję zawołać do pralki jakiegoś solidnego fachowaca, żeby zerknął, czy da się ją naprawić, czy lepiej już zainswetować w nową. Znalazłam w sieci https://www.restartagd.pl/ i zastanawiam się czy ich zawołać. Znacie ich? korzystaliście może z ich usług?

Zgłoś nadużycie #12 12 marca 2018, 21:13

Elka084 Zadomowiona
Rejestracja: Sty, 2017 Posty: 71 Podziękowania: 0
Też niedawno niestety pralka odmówiła nam posłuszeństwa i niestety dla naszej już nie było ratunku. I w sumie nie żałuję bo oglądając nowe pralki marki Candy widzę, że technologia w tym zakresie poszła znacznie do przodu. Ponieważ do tej pory mieliśmy sporo problemów z suszeniem prania to może nawet zdecyduję się na pralko - suszarkę. Są teraz fajne modele np. wyposażone w Mix Power System gzie detergent jest pod ciśnieniem kierowany na tkanię i znacznie skuteczniej usuwa plamy. Dzięki temu może nie będę już miała tak dużo ubrań z niespieralnymi plamami.

Zgłoś nadużycie #13 7 grudnia 2018, 0:26

wemiko Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Wrz, 2017 Posty: 320 Podziękowania: 0
Zależy z jakiego regionu szukasz tego fachowca, ale jeżeli chodzi o rejony Jastrzębia Zdrój, to tam nie zna się tak dobrze na pralkach nikt jak http://wymianalozysk.pl/