Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Endometrioza

Zgłoś nadużycie #31 16 maja 2018, 23:45

telene Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Maj, 2018 Posty: 200 Podziękowania: 2
Najskuteczniejsze metody leczenia opisywane są do każdej choroby osobno na portalu http://www.mamandi.pl/zespol-jelita-drazliwego/

Zgłoś nadużycie #32 17 października 2018, 10:34

selepke Zadomowiona
Rejestracja: Paź, 2018 Posty: 200 Podziękowania: 0
Jednym z ciekawszych blogów, który opisują choroby jest https://www.hemoroidy24.pl/lekarz-od-hemoroidow-gdzie-isc-na-badanie/ główna jego zaletą jest różnorodność artykułów, jak również sposoby niekonwencjonalnego leczenia.

Zgłoś nadużycie #33 20 listopada 2018, 22:34

Dietetyczka90 Początkująca
Rejestracja: Paź, 2018 Posty: 16 Podziękowania: 1
Ja zajmuję się endometriozą, ale od strony wspomagania leczenia poprzez odpowiednie żywienie. Jest to obszerny temat, więc zapraszam po prostu na moją stronę. Natomiast w skrócie mogę powiedzieć, że duże znaczenie ma, m.in. wzbogacenie jadłospisu w produkty o działaniu przeciwzapalnych. Są to np. owoce i warzywa (szczególnie aronia, żurawina, śliwka, jabłko, jagody, borówki, jarmuż, szpinak, brokuły, czerwona kapusta i cebula, brukselka), orzechy (szczególnie włoskie), herbata zielona czy produkty bogate w omega-3.
Dietetyk kliniczny specjalizujący się w poradnictwie żywieniowym dla osób planujących ciążę i kobiet w ciąży. Właścicielka poradni Dietetyk Na Walizkach.