Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dziennik elektroniczny w szkole

Zgłoś nadużycie #11 1 marca 2017, 18:11

galineczka Zadomowiona
Rejestracja: Paź, 2015 Posty: 39 Podziękowania: 0
W naszej szkole planują niedługo wprowadzić dziennik elektroniczny z Vulcana: https://www.vulcan.edu.pl/programy/e-dziennik-uczniowie-optivum-net-87 czy któraś z Was może miała z nim do czynienia i może mi powiedzieć czy nie ma problemów z dostępem online? Bo gdzieś słyszałam, że niektóre dzienniki mają dostęp tylko w szkole, co wydaje się bez sensu.

Zgłoś nadużycie #12 2 marca 2017, 14:01

tina32 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Lip, 2014 Posty: 740 Podziękowania: 7
To bardzo dobre rozwiązanie, zarówno dla szkół, jak i dla rodziców.

Zgłoś nadużycie #13 9 lutego 2019, 9:36

TomP Początkująca
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 44 Podziękowania: 2
A gdzie tego typu rzeczy sie kupuje? W ogóle interesuje, gdzie kupuje się wyposażenie do szkół. Od niedawna jestem w radzie rodziców i widzę, że sporo jest rzeczy które by trzeba w naszej szkole dokupić - dobrze było by się zorientować co ile kosztuje i szukać jakichś sponsorów, bo na gminę nie mamy niestety co liczyć :(

Zgłoś nadużycie #14 11 lutego 2019, 9:19

Adelka Początkująca
Rejestracja: Sie, 2018 Posty: 17 Podziękowania: 0
No nie mów, że wy rodzicie musicie kupować sprzęt do szkoły? Co to za szkoła, której nie stać na podstawowe wyposażenie? Myślałam, że obecnie już nie ma takich szkół, którym brak na wszystko. Ale wracając do tematu, to w sklepie Moje Bambino, można kupić dobrej jakości wyposażenie do szkół. Ostatnio właśnie stamtąd zamawiane były do naszej szkoły tablice szkolne - https://www.mojebambino.pl/903-tablice-szkolne-zielone. Na szczęście u nas za wszystko płaci gmina, a my tylko jako rada rodziców pomagamy wyszukać najlepsze oferty i jesteśmy organem opiniującym :) Nie wyobrażam sobie, że mielibyśmy płacić za sprzęt do szkoły.