Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dziecko alergik - wybór pościeli

Zgłoś nadużycie #11 9 grudnia 2013, 21:38

marcheweczka Świeżo upieczona
Czy któraś z Was uzywa poscieli antyalergicznej baby excellent? ewentualnie jakich kolderek uzywacie? czym kierowac sie przy zakupie?

Zgłoś nadużycie #12 10 grudnia 2013, 13:00

Konto usunięte
ale alergik na co? :)
u nas jest posciel zwykla.
ja sama mam silna alergie na kurz - ale uzywam zwyklej poscieli i jest ok.
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #13 24 stycznia 2014, 1:30

Becia89 Zaprawiona w bojach
Właśnie na co jest uczulony ? Ja swojej córce kupiłam zwykłą pościel, podobną do tej****************************Prosta i śliczna. Jeśli Twoje dziecko nie jest konkretnie na coś uczulone to po co kombinowac i wydawać dodatkowe pieniądzę ?

Zgłoś nadużycie #14 3 lutego 2014, 18:09

jula Świeżo upieczona
Nie wiem,ale ja widze różnice pomiedzy zwykłą pościelą a tą excellent,dziecko nigdy nie budzi się spocone,c ow zwykłej miało miejsce,cała główka była mokra,poza tym śpi spokojniej,lżej, poza tym w praniu nic sięz nią nie dzieje także ja jestem zadowolona

Zgłoś nadużycie #15 22 lutego 2014, 15:47

wesolka Początkująca
też mamy tą pościel i jest na prawdę fajna,dziecko nie marznie,ale też nie budzi się mokre,jest dość lekka,miła w dotyku,wykonana z naturalnych surowców,no i ma ładne wzory

Zgłoś nadużycie #16 24 lutego 2014, 21:41

Konto usunięte
ja ma z kolei etoile i też jestem zadowolona, nie kluszy sie, nie supli, jest jak narazie ok :)

Zgłoś nadużycie #17 27 lutego 2014, 20:00

wesolka Początkująca
my mamy starszą wersję pościeli ale te z nowej kolekcji są jeszcze ładniejsze,ta Etoile i Flowers Village mi się bardzo podobają

Zgłoś nadużycie #18 28 lutego 2014, 22:47

Konto usunięte
my mamy antyalergiczna posciel bella rose i tez jestem zadowolona, nie kluszy sie, nie supli, jest ok :)

Zgłoś nadużycie #19 28 lutego 2014, 22:55

Konto usunięte
Agniesia to jaka wkoncu macie ta posciel? dwa prawie identyczne posty.

Zgłoś nadużycie #20 28 lutego 2014, 22:56

Konto usunięte
Hehehe tez zauwazylam, ze agniesia ma identyczny post z inna nazwa. Ale czasem wkradaja sie reklamy na fajna mame wiec trzeba brac na wszystko poprawke ;)

www.babymommy.pl

Zgłoś nadużycie #21 2 marca 2014, 11:17

wesolka Początkująca
na wszystko trzeba zwracać uwagę,tak samo w sklepie miałam taką sytuację że w jednym sklepie sprzedawca chwalił jeden towar,a innym razem w tym samym sklepie chwalił inny,no cóż najlepiej dużo pytać,szukać,czytać i mieć swoje wnioski

Zgłoś nadużycie #22 2 marca 2014, 11:54

Konto usunięte
Babymommy :D heh taak niektore reklamy sa wrecz zenujace ;) gdyby mi ktos tak kiepsko reklamowal jakis moj produkt napewno bym mu nie zaplacila :P

Zgłoś nadużycie #23 30 listopada 2018, 1:00

selepke Zadomowiona
W takim razie proponuję pomyśleć nad pościelą http://www.elway.biz/35-posciel-3d-200x220 ja jestem alergikiem i nie mam z nią żadnych problemów.