Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

dziecko a kot

Zgłoś nadużycie #71 19 sierpnia 2017, 16:55

karina098 Początkująca
Czytałam, że dziecko w którym są zwierzęta ma znikomą szansę na alergię. Kot oczywiście powinien być zdrowy i zadbany. Dbać trzeba nie tylko o wygląd ale też o odkłaczanie. Pomaga w tym pasta trichocat z vetexpert, którą dodaje się do karmy.

Zgłoś nadużycie #72 31 października 2017, 13:14

alicja87 Zadomowiona
Koniecznie poczytaj sobie ten tekst: http://okocie.pl/kot-dziecko-przygotowac-zwierze-nowego-malego-domownika/ Powinien ci pomóc

Zgłoś nadużycie #73 13 listopada 2017, 11:03

Pamelcia Gotowa na wszystko
ja mam w domu trzy koty i nie zamierzam się ich pozbywać. Ja sie wychowywałam w otoczeniu dwóch wielkich psów i żyję.

Zgłoś nadużycie #74 15 stycznia 2018, 13:38

mika.75 Gotowa na wszystko
Myślę, że kot to lepsze rozwiązanie dla dziecka niż na przykład pies. Głównie dlatego, że jest mniej zajmujący - nie trzeba z nim chociażby wychodzić. Pamiętaj jednak o tym, że to Ty będziesz odpowiedzialna za karmienie tego kotka więc koniecznie daj mu to, co najlepsze: https://www.maxandmrau.pl/product-pol-388. Dzięki dobrej karmie zwierzak będzie zawsze w dobrej formie.

Zgłoś nadużycie #75 16 stycznia 2018, 9:34

MojeKLocki24_pl Zaprawiona w bojach
Jeżeli chodzi nazwijmy to o"wygodę", to kot faktycznie nie jest aż tak absorbujący jak pies, aczkolwiek pamiętaj też że pies to najlepszy przyjaciel rodziny, koty często chodzą własnymi ścieżkami.

Zgłoś nadużycie #76 25 stycznia 2018, 16:05

natalla84 Świeżo upieczona
Ja nie ufam połączeniom dziecko i zwierze, jakiekolwiek by nie było. Po prostu nie jestem fanką zwierzaków w domu chociaz szanuje że inni je kochają jak członków rodziny

Zgłoś nadużycie #77 25 stycznia 2018, 20:00

Madziulka8 Gotowa na wszystko
Mój kto nie może się z pewnością doczekać aż pojawi się Maleństwo :)
Najszczęśliwsza godzina tego roku - 10.04 21:04 ☺

Zgłoś nadużycie #78 30 maja 2018, 18:30

aniulaxx Gotowa na wszystko
My mamy dwa koty i nasz synek je uwielbia :) Można by rzecz, że to najlepsi przyjaciele. Antek zawsze się z nimi bawi i ma z tego wielką frajdę, no a koty też są w siódmym niebie, bo ktoś poświęca im mnóstwo uwagi. Ostatnio zamówiłam nawet na https://zooart.com.pl/pol_m_Koty_Zabawki-dla-kotow_Myszki-1391.html kilka myszek-zabawek, które Antek zawsze chowa kotom. Taką sobie zabawę wymyślili! :D Ale cieszy mnie to, bo i dziecko szczęśliwe i zwierzaki zadowolone.