Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

dziecko a kot

Zgłoś nadużycie #91 11 lutego 2020, 16:28

Quincy Zadomowiona
Rejestracja: Gru, 2018 Posty: 59 Podziękowania: 0
moim zdaniem generalnie zwierzęta domowe w przypadku dziecka są dobrą rzeczą, w sensie dzięki nim dziecko może się nauczyć odpowiedzialności i opieki nad stworzeniem, które jest całkowicie od nas zależne. sama jako nastolatka miałam koty i wiele dzięki opiece nad nimi się nauczyłam

Zgłoś nadużycie #92 26 lutego 2020, 14:22

lusesitka774 Fajna mama
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 1190 Podziękowania: 4
Bardzo dużo osób nie ma żadnego problemu z tym, aby mieć w domu kot, jeśli już w domu jest dziecko lub dzieci. Warto może mieć też kota od małego, aby od razu przyzwyczajał się do dzieci. Trzeba też nauczyć dzieci, aby nie robiły krzywdy kotom. U nas kotek jest od niedawna i na początek muszę kupić na stronie https://germapol.pl/pl/furminatory-dla-kota.html wszystkie potrzebne produkty do pielęgnacji.

Zgłoś nadużycie #93 30 kwietnia 2020, 13:52

selepke Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Paź, 2018 Posty: 415 Podziękowania: 3
U mnie nie ma problemu z takim połączeniem. Kot jest bardzo ciekawski, mimo to do dziecka podchodzi bardzo delikatnie i nic złego mu nie robi. Oczywiście, zawsze mam ich na oku i nie zostawiam samych, bo nigdy nie wiadomo co może się stać. Sklep zoologiczny https://psokoty.pl/ oferuje sporo artykułów dla kotów, takich jak drapaki i domki dla kotów, takie coś daje im własną przestrzeń i z pewnością uspokoi Twojego kota.