Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dzieciaczki z wadą serduszka

Zgłoś nadużycie #11 23 stycznia 2015, 18:14

Thalia Początkująca
Witam serdecznie jestem obecnie w 4 ciąży i na pokowkowym została wykryta wada serduszka niestety. Czy są tu mamusie w podobnej sytuacji a może już takie co urodzily i mogą się podzielić doświadczeniem

Zgłoś nadużycie #12 23 stycznia 2015, 21:49

Milkusia2012 Fajna mama
Moja córcia nie ma wady, a zaburzenia rytmu.
A co wykryli u Was?

Zgłoś nadużycie #13 24 stycznia 2015, 9:23

mamaela Supermama
Witam, mój syn urodził się z wrodzoną wadą serca- ubytkiem w przegrodzie międzykomorowej. Stwierdzone to było dopiero p porodzie w 3 dobie życia. To akurat wada bardzo dobrze rokująca była - bo były szanse na samoistne ustąpienie wady(zarośnięcie ubytku) i tak się stało w 3 rż. Choć był moment, że w 2 rż zastanawiano się nad operacją ale lekarze uznali, że syn jednak sobie świetnie radzi i nie ma schorzeń towarzyszących(częste zapalenia płuc). Wszystko zależy od tego jaką wadę u Twojej dzidzi podejrzewają czy to jakiś ubytek, czy też coś poważniejszego. Natomiast jedno jest pewne powinnaś być już teraz pod specjalistyczną opieką i kontrolą dziecka- częściej powinny być usg by kontrolować rozwój dziecka. No i powinnaś rodzić w szpitalu gdzie jest oddział intensywnej opieki nad noworodkiem a najlepiej w szpitalu gdzie jest też kardiologia.

Zgłoś nadużycie #14 24 stycznia 2015, 13:42

Thalia Początkująca
Hej akurat mieszkam w de wiec nie obawiam się tak już było usg z kardiologiem wada jest taka że ma dwie główne żyły które wychodzą z prawej komory serduszka i coś jeszcze ale czekam na list więc będę dokładnie wiedzieć co to jest dokładnie a pod kontrolą jestem od początku ciąży bo na początku miałam plamienia. Rodzic na pewno będzie w innym szpitalu a mała będzie miała około 3 miesiąca życia operacje w specjalnej klinice

Zgłoś nadużycie #15 24 stycznia 2015, 13:59

Dorotapil Gotowa na wszystko
Ja mam synka z wada serca, ale inna stenoza aortalną, poczytaj sobie opisy wad na steonie serce dziecka, tam dokładnie jest napisane co i jak. Dobrze ze wiesz przed, ja nie wiedziałam i miała totalny szok. Bedzie dobrze tetaz takie cuda operują!!! Mowie ci, a jeszcze w Niemczech to w ogole...

Zgłoś nadużycie #16 24 stycznia 2015, 18:09

Thalia Początkująca
Wyskakuje mi błąd na tej stronie

Zgłoś nadużycie #17 24 stycznia 2015, 18:59

Thalia Początkująca
Dorotapil to u mojej małej też jest stwierdzone kurde musze poczekać na ten list to będę wszystko wiedzieć

Zgłoś nadużycie #18 24 stycznia 2015, 22:07

Dorotapil Gotowa na wszystko
http://www.sercedziecka.org.pl to jest adres, nie wiem czemu ci wyskakuje blad, zycze powodzenia i jak najlepszych wieści...

Zgłoś nadużycie #19 22 lipca 2019, 14:57

Stelmach Świeżo upieczona
U mojego dziecka też niestety została wykryta wada Przełożenie wielkich pni tętniczych – TGA. Musimy sobie z tym jakoś poradzić, na szczęście znalazłam klinikę w Krakowie, która zajmuje się leczeniem tej konkretnej wady https://kardiochirurgiadziecieca.cm-uj.krakow.pl/dla-pacjentow/leczone-wady-serc... będziemy walczyć!