Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

dobre buty gdzie kupię

Zgłoś nadużycie #11 11 lutego 2017, 16:37

jestembetty Zaprawiona w bojach
Szukam sklepów online, w których można dostać fajne solidne buty. Polecacie coś? Najlepiej, żeby to były buty ze skóry naturalnej- wydają się być najtrwalsze i najwygodniejsze dla moich nóg. Będę wdzięczna za waszą pomoc!

Zgłoś nadużycie #12 13 lutego 2017, 14:03

basia_basia Zaprawiona w bojach
Racja, skórzane buty to najlepszy wybór, bo są solidne i bardzo komfortowe. Ja od jakiegoś czasu kupuję tylko takie buty- w ekoskórzanych nie dam rady całego dnia przechodzić. A jak szukasz dobrego sklepu to moze Nik butik? Kupiłam tam zimowe botki ze skóry w promocji i dobrze się noszą.

Zgłoś nadużycie #13 14 lutego 2017, 13:45

agaposzek Gotowa na wszystko
Zobacz ofertę eobuwie. Mają darmową dostawę i zwrot,więc nic nie ryzykujesz.

Zgłoś nadużycie #14 17 lutego 2017, 20:38

weronisia89 Początkująca
To chyba już norma, że sklepy mają opcję zwrotu. Ja zamawiam z www.nikbutik.pl już upatrzyłam sobie dwie pary wiosennych butów. Oczywiście wszystkie buty są ze skóry naturalnej, a ceny według mnie całkiem przystępne ;)

Zgłoś nadużycie #15 19 lutego 2017, 16:33

olakrolik Zadomowiona
Zgadzam się- ja całą zimę przechodziłam w skórzanych sztybletach giatoma nicoli i nie ma to jak wygodna skóra naturalna. Nic nie uwiera, nie pęka, na pewno przyszłą zimę też w nich spędzę. Lepiej wydać trochę więcej pieniędzy, a mieć dobrej jakości obuwie.

Zgłoś nadużycie #16 22 marca 2017, 18:45

biedronkaja Gotowa na wszystko
Ja jak szukam butów to zaczynam od tego sklepu internetowego https://www.czasnabuty.pl/product-pol-19874-SPORTOWE-CZOLENKA-NA-KOTURNIE.html Tu zawsze znajdę coś ciekawego, tym razem są to buty sportowe na koturnie. Bardzo ładnie prezentują się na nodze. Zobaczcie sobie zakładki sporo tu ładnych butów w bardzo przyzwoitej cenie.

Zgłoś nadużycie #17 22 marca 2017, 21:40

Maksik Zadomowiona
Sklepów z butami jest dziś tyle, że można wybierać. Problemem jest jakość obuwia. Ja od jakiegoś czasu kupuję buty w sklepach, które omijałam ze względu na cenę i nie żałuję decyzji.
______
http://forum.waznytemat.pl

Zgłoś nadużycie #18 24 marca 2017, 14:25

lidka31 Początkująca
Kochana, jesli cenisz oryginalne Włoskie markowe obuwie polecam ci sklep Via Della Spiga z markami premium . Ja tam zamówiłam sobie przecudowne szpileczki Loriblu https://viadellaspiga.pl/buty/szpilki/projektant-loriblu

Zgłoś nadużycie #19 27 marca 2017, 13:21

GosiaTk Świeżo upieczona
Pewnie nie będę nowoczesna ale polecę Ci ebuty.pl :) Mają czasem naprawdę fajne promocje i nie ukrywam, że dzięki nim dużo zaoszczędziłam. Ale jestem zwolenniczką zakupów stacjonarnych jeżeli chodzi o buty i jak nie kupię na ebuty.pl to kupuję w McArthurze. Dobre i fajne obuwie na każdą okazję.

Zgłoś nadużycie #20 27 marca 2017, 18:03

aneczkab Świeżo upieczona
Polecam sklep gratia, tylko sprawdzeni producenci

Zgłoś nadużycie #21 3 kwietnia 2017, 13:05

kitti32 Zaprawiona w bojach
Ja obuwie najczęściej kupuję online. Mam swoje sprawedzone sklepy takei jak np. Retrokicks i nigdy nie mam problemów z wyboram rozmiaru itp.  Zdarza mi się kupić buty stacjonarnie, ale to raczej pod wpływem impulsu :)

Zgłoś nadużycie #22 7 kwietnia 2017, 10:48

rozrabiara Zaprawiona w bojach
My ostatnio zamawialiśmy męskie buty i z tego co wiem, wszystko jest ok. Zajrzyj sobie na domodi: https://domodi.pl/buty/buty-meskie/buty-wizytowe-meskie/moskala-h-5-polbuty-nowosc-moskala-szary-butymodne-pl_16283786 mają tam duży wybór spośród męskich i damskich butów. Marek jest dużo, to przynajmnej będzie wybór.

Zgłoś nadużycie #23 24 maja 2017, 13:15

Roxii Początkująca
Skórzane buty tak, ale tylko zimowe. Natomiast jeśli chodzi o cieplejsze dni to tylko tenisówki i adidasy. Najbardziej podobają mi się Air Max'y które regularnie zamawiam na stronie http://www.emodneobuwie.pl i mam już sporą kolekcję. Według mnie są bardzo porządnie wykonane i przede wszystkim wygodne. W wakacje lubimy wyjeżdżać w góry i spacerować z dzieckiem po leśnych szlakach, a w tych butach moje stopy oddychają i nie czuję w nich zmęczenia.

Zgłoś nadużycie #24 2 czerwca 2017, 17:17

donna Zaprawiona w bojach
Zajrzyj sobie na http://herrero.pl/ Widzialam ze mają w ofercie piękne buty i torebki. Sama zastanawiam się nad zamówieniem butów na lato bo niestety nie mam za bardzo w czym chodzić jak przyjdą upały.

Zgłoś nadużycie #25 6 czerwca 2017, 15:58

nekka Świeżo upieczona
zamawiałam tam jeden raz na multu.pl o sklepie powiedziała mi znajoma z pracy. Buty solidne, ceny niskie, przesyłka no jak dla mnie ekspresowa więc polecam, bo buty są naprawdę dobre.

Zgłoś nadużycie #26 7 czerwca 2017, 13:52

Aguchan Gotowa na wszystko
Ja przeważnie szukam modeli stacjonarnie, a potem w internecie kupuję te same o wiele taniej.

Zgłoś nadużycie #27 27 lipca 2017, 20:56

fuksssja Zaprawiona w bojach
Nekka, no ten sklep multu jest bardzo fajny, przede wszystkim ceny mają super, nie zdzierają z człowieka fortuny :)

Zgłoś nadużycie #28 28 lipca 2017, 13:27

agaposzek Gotowa na wszystko
Ja bardzo lubię buty z Wojasa. Są porządne i wygodne.

Zgłoś nadużycie #29 1 sierpnia 2017, 9:27

Magdula88 Początkująca
Wszystko też zależy jakich butów konkretnie szukacie. Ja mogę generalnie polecić sklep http://noevision.pl/dla_niej/botki.html i moje ulubione buty - botki. Znajdziecie tam bardzo duży wybór, na pewno w żadnym sklepie stacjonarnym takiego nie ma. A co do samych butów to mi pasują do wszystkiego. A takie buty to skarb!

Zgłoś nadużycie #30 17 sierpnia 2017, 18:31

niepewna_18 Zadomowiona
ja kupuję buty w internecie, można tam naprawdę znaleźć niezłe okazy i to za bardzo fajne ceny. Np na multu.pl, tam to ja już z 6 par butów kupiłam :)