Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dobra szkoła podstawowa

Zgłoś nadużycie #31 9 listopada 2018, 11:40

MartaPoniedzielska Zaprawiona w bojach
Szkoła to nie wszystko , bardzo ważne są pomoce dydaktyczne, moja córka bardzo pasjonuje się biologią. Zamówiłam jej mikroskop cyfrowy taki przeznaczony w okresie szkolnym, znajoma mi polecała zakup z http://eduko.pl/podstrona/mikroskop-cyfrowy. Super strona polecam wszystkim
wciąż w ruchu...

Zgłoś nadużycie #32 6 grudnia 2018, 10:08

ikonka Gotowa na wszystko
a moim zdaniem to właśnie wybór dobrej szkoły podstawowej odgrywa tu ogromna rolę. dzieci spędzają w niej każdego dnia po kilka dobrych godzin dlatego ważne jest to by lubiły tam spędzać czas :) Moja Kasia chodzi do 3 klasy w polsko-angielskiej szkole Edison w Warszawie. Wysoki poziom, niezbyt liczne klasy, indywidualne podejście do każdego ucznia. Pedagodzy dbaja też o dobry kontakt z rodzicami i to nie tylko na wywiadówkach :)

Zgłoś nadużycie #33 30 grudnia 2018, 12:52

biedronkaja Gotowa na wszystko
Moja córka chodzi do szkoły państwowej i bardzo jej sie tam podoba, teraz na nowe półrocze bedziemy zamawiać ksiązki na tej stronie https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podreczniki-szkolne-na-rok-2018-2019-ksiegarni... poleciła nam sąsiadka tą stronę.

Zgłoś nadużycie #34 2 stycznia 2019, 1:14

Paola_33 Supermama
Też uwazam że SP jest b. ważna. I ram zawiera sie wiele istotnych przyjazni 😊
My wybraliśmy szkołę z autorskim programem, bez prac domowych, ze świetnym trenerem, salą gimn., basenem. Państwową 😊
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #35 2 stycznia 2019, 1:14

Paola_33 Supermama
Też uwazam że SP jest b. ważna. I ram zawiera sie wiele istotnych przyjazni 😊
My wybraliśmy szkołę z autorskim programem, bez prac domowych, ze świetnym trenerem, salą gimn., basenem. Państwową 😊
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #36 4 stycznia 2019, 15:18

Paola_33 Supermama
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #37 19 lutego 2019, 7:54

dawako Zaprawiona w bojach
Tęczowe Abecadło w Stargardzie www.teczoweabecadlo.pl , gdzie ponad 2 lata temu wysłaliśmy naszą córkę. Kształcenie idzie niezwykle sprawnie, wspólnie odnotowaliśmy ogromny postęp. Do tego Antosia znalazła sporą grupkę koleżanek. :)

Zgłoś nadużycie #38 26 lutego 2019, 17:35

Tintanka Zaprawiona w bojach
Ja bardzo polecam Niepubliczną Szkołę nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie. bardzo wysoki poziom nauczania. poza tym szkoła ma bogate tradycje i bardzo dobre podejście do uczniów ;)

Zgłoś nadużycie #39 4 marca 2019, 19:12

kurczaczek Zaprawiona w bojach
Przed ukończeniem szkoły podstawowej trzeba zastanowić się nad szkoła średnia, policealną. Moja córka poważnie interesuje się szkołą policealną, kierunkiem medycznym u nich www.szkolamedyczna.edu.pl/ w branży medycznej jest spore zapotrzebowanie, brakuje ludzi do p racy.

Zgłoś nadużycie #40 10 marca 2019, 16:49

biedronkaja Gotowa na wszystko
Jak szukasz dobrej szkoły to polecam Ci sie zainteresowac podstawami działania takich szkół na pewno spodoba Ci sie strona jaką jest https://www.portaloswiatowy.pl/analizy-i-interpretacje/strajk-nauczycieli-bardzo... Znajdziesz tutaj bardzo dużo interesujących artykułów które z pewnością Ci sie spodobają.

Zgłoś nadużycie #41 11 marca 2019, 19:31

beata333 Gotowa na wszystko
Jeżeli chodzi o edukacje naszych dzieci to polecam Ci sie zainteresowac portalem jakim jest https://epedagogika.pl/prowadzenie-dokumentacji/legitymacja-szkolna-dla-ucznia-z... znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych wpisów które warto przestudiować.