Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

dobra firma

Zgłoś nadużycie #11 14 listopada 2017, 23:02

justyskiper Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Paź, 2017 Posty: 104 Podziękowania: 0
Witajcie szukam w miarę taniej i solidnej firmy, która zajmuje się czyszczeniem i uszczelnianiem kominów. Z góry dziękuję

Zgłoś nadużycie #12 21 listopada 2017, 22:51

mamamichala Świeżo upieczona
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 5 Podziękowania: 0
Zerknij sobie na tą firmę http://komin-ms.eu/czyszczenie-komina/ Z tego co się orientuję to działają na rynku już dość długo i mają bardzo dobre opinie wśród klientów. Moja koleżanka korzystała z ich usług i brdzo sobie chwali do tej pory jakość usługi. Działają w całym kraju także można zamawiać

Zgłoś nadużycie #13 22 marca 2018, 11:23

bikoj Świeżo upieczona
Rejestracja: Kwi, 2017 Posty: 6 Podziękowania: 0
Sprawdź sobie jeszcze rozwiązania w postaci systemów informatycznych. Tu jest cennik optima na connecto.pl jeden z bardziej znanych systemów ERP. Jest też możliwość umówienia się na prezentację systemu, dzięki czemu od raz będziesz wiedzieć czy Ci to odpowiada czy jednak będziesz szukać dalej rozwiązań.

Zgłoś nadużycie #14 13 kwietnia 2018, 13:27

sandersania Początkująca
Rejestracja: Lut, 2018 Posty: 4 Podziękowania: 0
każda dobra firma musi mieć odpowiedni system, dzięki któremu będzie łatwiej zarządzać całym biznesem. Jeśli byś szukała czegoś takiego, to warto zajrzeć na stronę https://itelligencegroup.com/pl/czym-sie-zajmujemy/nasza-oferta i zapoznać się z takimi systemami. Może akurat coś nam wpanie w oko i zdecydujemy się na taką inwestycję.

Zgłoś nadużycie #15 10 października 2018, 19:56

Jagodzianka20 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sty, 2018 Posty: 78 Podziękowania: 0
Temat zbliżony do mojego, dlatego pozwolę sobie dołączyć do tego wątku. Szukam opinii na temat systemów kominowych i wentylacyjnych od marki https://www.schiedel.com/pl . Czy naprawdę są tak mocne i dopasowane jak wszyscy mówią? Jeśli tak, to jakie są koszta standardowych produktów, nie pod wymiar?