Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dieta pudełkowa

Zgłoś nadużycie #31 4 grudnia 2018, 12:10

florka89 Świeżo upieczona
ja mam domową dietę pudełkową, szykuję na 2-3 dni i jest. Najgorzej to się przegłodzić i potem nawpiepszać. Tak mam gotowe, wracam z pracy, albo zabieram obiad ze sobą. Wychodzi taniej niż katering i jem to co lubię.

Zgłoś nadużycie #32 9 stycznia 2019, 20:41

Strelka Zadomowiona
W sumie można i tak. Jednak jak można zamówić catering dietetyczny to czemu by z tego nie skorzystać ;) Takie firmy jak https://www.kuźnia-zdrowia.pl mają już sprawdzone diety. Wygodnie wszystko za was zrobią, a wy będziecie po prostu dostawać jedzenie i skupiac sie na wszystkim innym oprócz gotowaniu dietetycznych posiłków.

Zgłoś nadużycie #33 1 lipca 2019, 21:29

Kornelia1 Gotowa na wszystko
W Dietific Zabrze gdzie mają smaczne posiłki, a jedzenie jest różnorodne. Z taką dietą na pewno nie będzie się wam nudzić. Ja sama stosuje tę dietę pudełkową i jestem z niej bardzo zadowolona.

Zgłoś nadużycie #34 10 lipca 2019, 12:25

zuzanna34 Początkująca
Hej :)
Ja w ciągu dnia potrafiłam jeść zdrowo i regularnie, jednak wieczorem często dopadał mnie problem z podjadaniem. Na podjadanie dieta pudełkowa okazała się najlepszym rozwiązaniem, gdyż dzięki niej moje posiłki są odpowiednio zbilansowane i pełnowartościowe, przez co jestem najedzona i nie mam ochoty na żadne przekąski. Zobaczcie, jakie zalety w walce z podjadaniem posiada dieta pudełkowa: https://bedietcatering.pl/dieta-pudelkowa-sposob-na-unikniecie-podjadania/. Serdecznie polecam! :)

Zgłoś nadużycie #35 10 lipca 2019, 13:29

Chiara Świeżo upieczona
Świetny sposób dla osób, które nie mają czasu na gotowanie w domu a chcą się zdrowo odżywiać!

Zgłoś nadużycie #36 11 lipca 2019, 10:39

agaposzek Gotowa na wszystko
Czy ja wiem? Też w sumie nigdy nie wiadomo z jakiej jakości produktów jest to wszystko przygotowywane.

Zgłoś nadużycie #37 9 września 2019, 12:47

Agusiek55 Zaprawiona w bojach
Też zastanawiam się nad taką właśnie dietą. Na pewno będzie to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają zbyt dużo czasu dla siebie, bo wiadomo, że przygotowywanie posiłków dietetycznych jest czasochłonne i problematyczne nie raz. Myślę, że tu odpowiedni catering powinien pomóc wielu osobom. Sprawdźcie sobie ofertę od https://www.fitapetit.com.pl/diety na pewno ich dieta, a dokładniej jednak z kilkunastu diet będzie wam odpowiadać. Ważne jest to żeby wam smakowało to co jecie.

Zgłoś nadużycie #38 9 września 2019, 22:12

Mario Świeżo upieczona
Witamy serdecznie. Zapraszamy do zapoznania się z oferta Czapielskich Pudełek. Posiadamy blisko 15-letnie doświadczenie prowadzenia ośrodka wczasów zdrowotnych Long-Vita Czapielski Młyn, gdzie wypracowaliśmy najlepsze standardy i przygotowujemy posiłki najwyżej jakości. Oferujemy dietę warzywno-owocową i dietę pełnowartościową w kilku wariantach. Zespół Czapielskich Pudełek zadba by dieta przygotowana w konwencji naszego ośrodka, została dostarczona prosto pod Twoje drzwi Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną na naszej stronie internetowej http://czapielskiepudelka.pl/.

Zgłoś nadużycie #39 10 września 2019, 11:41

Vievioorka Świeżo upieczona
Dzieki za propozycje.