Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Depresja poporodowa

Zgłoś nadużycie #11 7 kwietnia 2016, 19:11

teron Świeżo upieczona
Moja siostra wpadła w depresję po porodzie. Kompletnie nie możemy sobie z nią poradzić, zamknęła się w sobie, nie chce dziecka, nikogo do siebie nie dopuszcza, nawet męża. Nie wiemy co się stało. Czy znacie tego specjalistę  psycholog warszawa ? Potrzebujemy pomocy dla niej i szukamy lekarza, który ją z tego wyciągnie. 

Zgłoś nadużycie #12 8 kwietnia 2016, 11:14

WiolkaKlaman Zadomowiona
Prędzej pomoże tutaj psychoterapeuta z warszawy, depresja poporodowa jest ciężką przypadłością niestety. Moja koleżanka też chorowała na nią, ale z tego co pamiętam chodziła nawet do psychiatry. I to dlatego że zgłosiła się już w na prawdę późnym okresie.

Zgłoś nadużycie #13 17 kwietnia 2016, 20:26

Mamulka27 Zadomowiona
Ja po ciąży miałam fazę, że sobie nie poradzę z małym dzieckiem, zakupami, gotowaniem i sprzątaniem. Stres prawie sięgał zenitu. Musiałam brac nervomix by nie zwariować ze stresu. Wolałam cos ziołowego by sie nie uzaleznić i nie otumanić. Z czasem zrozumiałam, że jak czasami nie ugotuję obiadu lub nie poodkurzam świat się nie zawali. Z czasem opracowałam plan by wszytko ogarnąć i jest super.

Zgłoś nadużycie #14 17 grudnia 2018, 13:22

lusesitka774 Gotowa na wszystko
Trzeba iść do psychologa, ponieważ może nam bardzo pomóc w wielu kwestiach i psycholog może rozwiązać wiele naszych problemów, dlatego wizyta u niego jest tak bardzo kluczowa. Ja polecam Wam takie miejsce, jak http://www.centrumdobrejterapii.pl/ Tam na pewno znajdziecie pomoc w walce z depresją poporodową.

Zgłoś nadużycie #15 17 grudnia 2018, 16:42

majka783 Świeżo upieczona
Super opcja jak walczyć z taką depresją, dzieki za wskazówki :)
obróbka plastyczna

Zgłoś nadużycie #16 28 lipca 2019, 23:12

agus123 Zadomowiona
Depresje w jakichkolwiek objawach trzeba zwalczac. Terapia psychiatryczna jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Psychiatra potrafi dotrzec do człowieka i potrafi profesjonalnie pomóc. W Łodzi pod numerem 42 644 44 44 znajdziesz dobrą placówkę.

Zgłoś nadużycie #17 12 sierpnia 2019, 13:52

cukrowa Początkująca
Taka sytuacja zdecydowanie wymaga konsultacji ze specjalistą, ale też wiadomo, że nic na siłę. Młoda mama powoli sama musi dojrzeć i zrozumieć, że sama może sobie nie poradzić i oprócz wsparcia rodziny potrzebuje też spotkania z lekarzem. Z opinii znajomych wiem, że w tej poradni w Łodzi https://melissamed.pl/ są specjaliści, którzy pracowali z osobami po rozmaitych przejściach i mają ogromne doświadczenie w takich delikatnych sprawach. Myslę, że warto porozmawiać o takim spotkaniu z samą zainteresowaną i dodawać jej otuchy nawet w czasie wizyty, zwłaszcza tej pierwszej, która może być dużym przezyciem emocjonalnym