Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

depilacja w ciąży

Zgłoś nadużycie #351 10 listopada 2016, 18:52

domowniczka Świeżo upieczona
Też słyszałam, że laserowa depilacja to nie jest najlepszy pomysł w ciąży. W sumie to nie wiem dlaczego bo nigdzie nie znalazałm jakiegoś konkretnego powodu. A co myślicie o depilacji woskowej? Przed ciążą robiłam to wiele razy ale podaczas ciąży jeszcze nie próbowałam.
Czasem kochamy kogoś tak bardzo, że musimy się powstrzymywać. Gdybyśmy znali siłę ich miłości, zabiłaby nas

Zgłoś nadużycie #352 21 listopada 2017, 16:52

sercowa Gotowa na wszystko
Trzeba pomyśleć trochę wcześniej. Depilacja laserowa jest warta każdych pieniędzy. Ja robiłam łydki w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi wykonywane są dwugłowicowym laserem Light Sheer Duet i są praktycznie bezbolesne.

Zgłoś nadużycie #353 16 grudnia 2017, 10:20

Mytychowa Gotowa na wszystko
Najlepszym rozwiązaniem w Krakowie są zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic. Pani Kasia i Gosia wykonują zabiegi profesjonalnie, są praktycznie bezbolesne. Efekty widoczne są już po kilku zabiegach. Na dodatek na pierwszy zabieg otrzymacie rabat -50% na każdą partię ciała.

Zgłoś nadużycie #354 17 grudnia 2017, 15:50

lucja Zaprawiona w bojach
Maszynka?

Zgłoś nadużycie #355 30 grudnia 2017, 16:57

Konto usunięte
Polecam pomyśleć o tym prze zajściem w ciążę. Jak depilacja laserowa to tylko w Vici Clinic w Krakowie. Byłam u nich na kilku zabiegach i chociaż mam jasne włosy to laser poradził sobie z nimi bez żadnego problemu. Polecam przemiłą Panią Kasię :) Zabiegi praktycznie bezbolesne :)

Zgłoś nadużycie #356 8 stycznia 2018, 10:08

Aneczka34 Świeżo upieczona
Ja jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserowej pach. Zaczęłam od najmniejszego obszaru, żeby zobaczyć co i jak. Wiem jak w ciąży uciążliwe było dla mnie golenie. Teraz jakbym zdecydowała się na 2 dziecko chce mieć święty spokój :) Byłam na zabiegu depilacji laserowej w Bydgoszczy w Laser Delux

Zgłoś nadużycie #357 20 stycznia 2018, 9:37

Becia89 Zaprawiona w bojach
Depilacja laserowa ma same zalety. Kiedyś miałam straszny problem z nadmiernym owłosieniem na nogach. Za namową koleżanki zdecydowałam się na zabiegi laserowe laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Od tamtego czasu mam święty spokój.

Zgłoś nadużycie #358 30 lipca 2018, 9:27

olga29 Zaprawiona w bojach
Polecam poczekac do porodu a w ciąży zdecydować sie raczej na najmniej inwazyjny sposób depilacji . Czyli na maszynkę. Wiem ,ze nie jest to takie skuteczne, wygodne i nie daje trwałych efektów. Jednak jeśli chodzi o depilację laserową to lepiej jest moim zdaniem poczekać do konca ciąży.....

Jak już zdecydujecie się na laser to polecam Vectus:
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/depilacja-laserowa/

Aktualnie jest to najlepszy laser na jaki możńa się zapisać. Czemu jest taki dobry? Bo daje trwałe rezultaty i to jest najwazniejsze.
optymistka

Zgłoś nadużycie #359 30 czerwca 2019, 15:24

telene Zaprawiona w bojach
Kobieta zawsze chce wyglądać pięknie, to jest moim zdaniem coś zupełnie normalnego. Dlatego nie mam żadnych "ale" przeciwko zabiegom na ciało. Nawet wręcz przeciwnie, często szukam jakiejś dobrej kliniki na porównywarce https://klinikiurody.com.pl/ aby znaleźć jakieś atrakcyjne oferty.

Zgłoś nadużycie #360 30 czerwca 2019, 20:52

Lala Zaprawiona w bojach
z tego co dziś czytałam w ciąży można stosować plastry do depilacji - mają dużą skuteczność. Do tego są specjalne do wrażliwej skóry np Veet

Zgłoś nadużycie #361 5 lipca 2019, 0:16

czosnekwrg Zaprawiona w bojach
Polecam specjalistyczną piankę ROYX http://royxpro.com/ . Z jej pomocą depilacja idzie dużo sprawniej, także jej użycie było wskazane także w okresie trwania mojej ciąży! Przemyśl to. :)

Zgłoś nadużycie #362 8 sierpnia 2019, 9:54

Doris99 Zadomowiona
jak najbardziej możesz stosować albo plastry albo krem. Super efekt i przede wszytskim długotrwały

Zgłoś nadużycie #363 25 września 2019, 22:27

daynerystargeryan Zaprawiona w bojach
Jeżeli potrzebna wam depilacja laserowa, to polecam wam wszystkim gabinet depilacji laserowej w Warszawie: https://www.studiolaser-depilacja.pl/warszawa.html#depilacja-laserowa Studio Laser, gdzie znajdziecie naprawdę świetną ofertę dotyczącą depilacji. Jak dla mnie naprawdę świetna opcja. Polecam każdemu sprawdzić jak się jeszcze zastanawiacie :P .

Zgłoś nadużycie #364 21 listopada 2019, 15:40

zuzanna34 Początkująca
Hej :)
Ja też spodziewam się dziecka i w ostatnim czasie moja skóra stała się strasznie sucha i straciła swoją jędrność. Chciałabym zadbać o nią już teraz, aby po ciąży łatwiej było mi odzyskać szczupłą, jędrną sylwetkę. Znacie może jakieś zabiegi pielęgnacyjne w ciąży, które ujędrniają ciało, wygładzają je i odpowiednio nawilżają? Z góry dziękuję za pomoc! :)

Zgłoś nadużycie #365 21 listopada 2019, 23:45

Paola_33 Supermama
Można używać kremów depil. Nie wolno laserów. i wosków.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #366 21 listopada 2019, 23:46

Paola_33 Supermama
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #367 21 listopada 2019, 23:46

Paola_33 Supermama
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #368 21 listopada 2019, 23:46

Paola_33 Supermama
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #369 21 listopada 2019, 23:47

Paola_33 Supermama

daynerystargeryan napisał(a)

Jeżeli potrzebna wam depilacja laserowa, to polecam wam wszystkim gabinet depilacji laserowej w Warszawie: https://www.studiolaser-depilacja.pl/warszawa.html#depilacja-laserowa Studio Laser, gdzie znajdziecie naprawdę świetną ofertę dotyczącą depilacji. Jak dla mnie naprawdę świetna opcja. Polecam każdemu sprawdzić jak się jeszcze zastanawiacie :P .

ZALECASZ KOBIETOM CIĘŻARNYM DEPILACJĘ LASEROWĄ?
MÓZG CI WYPADŁ ? POSZUKAJ...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #370 21 listopada 2019, 23:47

Paola_33 Supermama

daynerystargeryan napisał(a)

ZALECASZ KOBIETOM CIĘŻARNYM DEPILACJĘ LASEROWĄ?
MÓZG CI WYPADŁ ? POSZUKAJ...
Melissa    
Idalia